Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

Margolka 15:05, 20 kwi 2014


Dołączył: 17 lut 2013
Posty: 489
Dołączam do gratulacji Ogród pokazany naprawdę pięknie - przekrój przez cały rok, a kolory takie, ze nie sposób oczu nacieszyć Oglądało się wspaniale, a najbardziej mnie urzekło to twoje ogromne okno z widokiem na ogród. Pozdrawiam
____________________
Małgosia Ogród Miejskiej Ogrodniczki :) Mój blog kulinarny jakby ktoś chciał coś sobie ugotować :) www.alicjawkrainiegarow.blogspot.com
malgocha1960 15:43, 20 kwi 2014


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 3098
Bożenko,cieszę się,że mogłam przypomnieć sobie dzisiaj dzięki programowi Mai twój przecudny ogród.Nie zaglądałam tu dosyć długo i jakże było moje zdziwienie kiedy zobaczyłam cię z M w tv.
Spokojnych świat życzę.
____________________
Moje spełnione marzenie Malgocha1960
Mille 16:51, 20 kwi 2014


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 433
Po obejrzeniu Mai, i ja dołączam się do zachwytów i gratulacji, ogród zachwycający, a widok z okna po prostu bajeczny. Pozdrawiam wielkanocnie
____________________
Milena - Ogród pod starym modrzewiem
Madzenka 17:38, 20 kwi 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Cudowny odcinek Mai ja sobie najpierw obejrzałam w internecie a potem pokazałam całej rodzinie powtórkę aby mi nie przeszkadzali Teściowa oglądala z zapartym tchem. Coś mi się wydaje, że rewolucja w ogrodzie teściowej pójdzie w kierunku ogrodu rododendronowego
Wypadliście znakomicie, naturalnie, elokwentnie i bardzo sympatycznie.
Buziaki przesyłam i chyba sobie jeszcze kilka razy ten odcienek muszę obejrzeć

Jakże się cieszę, że mogłam poznać Ciebie i Twój ogród osobiście
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
marzena 17:42, 20 kwi 2014


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
Bogdziu, olbrzymie gratulacje !
ogród fantastyczny, cudownie sie prezentuje, podziwiam ogrom Waszej pracy !
Świetnie wygladałaś i pięknie mówiłaś o swym ogrodzie, dzięki któremu jesteś szczęśliwa
pozdrawiam serdecznie !
____________________
marzena O....!
Urszulla 18:55, 20 kwi 2014


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21838
Bożenko,
jesteś przemiłą osobą i bardzo naturalnie wypadłaś w programie
Fajnie podziwiało się Twój ogród, dla mnie zaskoczeniem był widok tej części przy wiacie,
bo jakoś rzadko na forum ją pokazujesz
a kwitnące krzewy to jakby przedsmak tego co będzie w tym roku się działo,
bo kwitnienie się zapowiada chyba niesamowite po tak lekkiej zimie.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
monteverde 19:12, 20 kwi 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Bogdziu ale z Ciebie kokietka program obejrzałam dzisiaj 2 razy, pierwszy raz to tak trochę po "łebkach" bo szykowałam po Rezurekcji śniadanie, ale o 9.05 obsiadłam z kieliszeczkiem przy tv i obejrzałam od deski do deski Bardzo naturalnie i profesjonalnie wszystko wyszło w programie, Wasze wypowiedzi były wyczerpujące tylko mam niedosyt, dla mnie program był za krótki ale i cały ogród jak i jego gospodarze wypadliście świetnie pozdrówka
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
yolka 19:22, 20 kwi 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Bożenko, spóżniłam się kilka minut, bu..... (może bedzie w internecie-dodam do ulubionych). Wspaniały ogród, wspaniali właściciele, niesamowite okazy, za krótko, za mało, za szybko. I cieszę się, że jesteś szczęśliwa. Ściskam i szczerze gratuluję.
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
bociek 19:46, 20 kwi 2014


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Bozenko, z calego odcinka najbardziej zapadlo mi w pamiec cieplo bijace od Was obojga, wzajemny szacunek i troska i milosc jaka obdarzacie swoj ogrod.
Ogrod piekny, ciekawe jest to, ze odkrylam w nim wiele zakatkow, ktore sa dla mnie nowoscia, chyba mi umknely
A ta Twoja radosc i pasja z jaka opowiadalas o ogrodzie, az serce roslo

No i masz piekny obraz w ramach namalowany przez sama Nature. Okno.

A najpiekniejsze bylo:


Jestem szczesliwa. Mam ogrod i czuje, ze zyje. Nareszcie czuje, ze zyje.


Sciskam Bozenko serdecznie I zasylam pozdrowienia dla Wspologrodnika

____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
Agania 19:54, 20 kwi 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Dołączam się do słów Bociusia, okno na Wasz świat jest wyjątkowe i to jest Waszą zasługą

buziaki przesyłam

P.S. nagrałam Was......będę oglądać na okrętkę rododendronowy ogród
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies