Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

agata19762 20:33, 23 kwi 2014


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
witaj Bożenko
wczoraj wieczorem obejrzałam odcinek z Twoim udziałem

zaniemówiłam ....
nie będę się powtarzać za innymi ,
jednym słowem jesteś niesamowitą Kobietą

ogród z mężem stworzyliście naprawdę wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
Nallar 20:33, 23 kwi 2014


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Bogdzia napisał(a)


Jeszcze pamiętaj o wysokości sadzenia. Bardzo blisko niego nic nie sadz a w pewnej odległości mozesz posadzic co chcesz.Jesli to będzie bylinka to lepiej bo zawsze mozna przesunąc jak sie rozrosnie , chodzi o to by nie uszkodzic korzeni rh .


Myślałam o hostach które właśnie zaczęłam dzielić. Jeszcze raz dzięki. Mam nadzieję że za jakis czas będę mogła przesłać zdjęcia "wykurowanych" krzewów.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Bogdzia 20:33, 23 kwi 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
ewa004 napisał(a)
Pozdrowionka zostawiam


Dzięki Ewo , równiez pozdrawiam . Mam straszne zaległosci z wizytami u Was, nie wiem czy uda sie mi nadrobic.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 20:36, 23 kwi 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Nallar napisał(a)


Myślałam o hostach które właśnie zaczęłam dzielić. Jeszcze raz dzięki. Mam nadzieję że za jakis czas będę mogła przesłać zdjęcia "wykurowanych" krzewów.


Nie licz na to ze szybko się pochwalisz bo możesz liczyc tylko na to że liście ściemnieja a nowe beda rosnąc zdrowe , te stare jednak zostaną z tymi brązami a po jakims czasie opadna i tak ma byc. Oczywiscie że zawsze mozesz sie chwalic i wpadac również w innym celu i bez celu również.Pozdrówka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 20:39, 23 kwi 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
agata19762 napisał(a)
witaj Bożenko
wczoraj wieczorem obejrzałam odcinek z Twoim udziałem

zaniemówiłam ....
nie będę się powtarzać za innymi ,
jednym słowem jesteś niesamowitą Kobietą

ogród z mężem stworzyliście naprawdę wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Niesamowita?? Czy to dobrze , czy to źle??? Ja jestem optymistką i przyjmuję ze dobrze.Pozdrawiam serdecznie Agatko.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Krys 20:47, 23 kwi 2014


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Byłam i przesyłam pozdrowienia
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
agata19762 20:58, 23 kwi 2014


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Bogdzia napisał(a)


Niesamowita?? Czy to dobrze , czy to źle??? Ja jestem optymistką i przyjmuję ze dobrze.Pozdrawiam serdecznie Agatko.



Bożenko jak najbardziej ....to dobrze ...

stwierdziłam to dzięki forum ...
posiadasz ogromną wiedzę ogrodniczą i dzielisz się nią z nami

a po felietonie jeszcze bardziej o tym się przekonałam
miło było osobiście poznać Cię u Ani,

na pytanie Maji czy jesteś dumna ??? zaprzeczyłaś i powiedziałaś, że jesteś szczęśliwa ...

i to jest najpiękniejsze podsumowanie !!!


ogromnie pozdrawiam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
MagdalenaK8 21:17, 23 kwi 2014


Dołączył: 23 lut 2014
Posty: 1383
Bogdziu Twoje rady są bezcenne . Mieszkam w miejscowości Sarbiewo po niemiecku nazwa brzmi Muckenburg czyli królestwo komarów , no i nie powiem gdzie mnie pogryzły przu pieleniu. ....
____________________
Ogród i nie tylko...
gierczusia 21:22, 23 kwi 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Bogdzia napisał(a)


Odgadłaś moje marzenie , tez bym chciala by powstał taki odcinek ale ja sie juz nie piszę.Wiele ludzi nie zdaje sobie sprawy jak ciekawy jest świat ptaków żabek i innych, powinni go odkryc w takim programie byliby oszołomieni jaki to cudny świat ale trzeba umiec to pokazac.Co do okna firmowego to kazdemu takiego życze bo tylko wtedy ma sie ogród na wyciagniecie ręki i te widoki ...nawet zimą jak pada śnieg to jest cud natury.


Tak ,tak , tak
Bogdziu .. Ja u Ciebie nie mam co pisać , bo mi zawsze wyjmiesz słowa z ust ... Okno firmowe ... Żal m tylko ,że na moim usiąść nie można bo za wysokie

Ściskam

Melduję ,że moja simona już zaczyna .. Cunninghams tyszzz
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Kasya 21:25, 23 kwi 2014


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41942
Zagladam i zagladam do twojego bajkowego ogrodu, wiec moze w koncu sie przywitam
Dzień dobry
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies