Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

annawu 22:49, 24 kwi 2014


Dołączył: 17 gru 2011
Posty: 1881
Bogdziu super zakup, jabłoń śliczna a irysek cudny
____________________
Ania - W gródku Ani
Kasik 23:56, 24 kwi 2014


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Śliczna ta jabłoneczka. Te ozdobne maja bardzo intensywne kwiatki - moja ma prawie bordowe. A potem takie rajskie jabłuszka można zaprawić w cukrze i do tortu jak znalazł. Moja mama tak robi.

Buziaki zostawiam
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
monteverde 00:04, 25 kwi 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Bogdzia napisał(a)
Kupiłam sobie dzis taką jabłonke ozdobna



i takie iryski miniaturowe,




mnie sie podobają a Wam???

Bardzo mi się zakupy podobają ja też dzisiaj kupilam doniczkę z fitonią wszakże domowy kwiatek ale listki ma sliczne pozdrówka
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
barbara_kraj... 00:09, 25 kwi 2014


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Piękne zakupy
Bogdziu, zobacz jak kwitnie moja -Twoja goryczka, str. 961
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
Margarete 00:21, 25 kwi 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Ale fajne zakupy - jabłonka bardzo mi sie podoba, moja ma nieco ciemniejsze liscie i ciemniejsze kwiaty a potem sliczne małe ciemnoczerwone jabłuszka.Teraz własnie zaczyna robć sie najpiekniejsza - wstawiłam m.in i jej fotki u siebie ze dwa dni temu, zajrzyj, porównaj.....
Pozdrawiam !
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
ana_art 06:47, 25 kwi 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
lubię takie kwitnące drzewka, dają wiele radości, a najlepiej jak kwitną w różnych terminach to radość dłuższa
Mówisz, że M się z Tobą ma, Ty jesteś kierowniczką podobało mi się to bardzo
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Bogdzia 08:42, 25 kwi 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
agniecha973 napisał(a)
Też sobie tak mówię, ale ciężko mi to sobie wytłumaczyć


Znam ten ból Agnieszko.Miłego dnia.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 08:47, 25 kwi 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Anita1978 napisał(a)
Bożenko, doradź mi jakieś azalie niskie, takie jak masz pod oknem u siebie, różowe najlepiej....zachciewa mi się
A może zajrzysz do mnie , wstawiłam zdjęcie kwitnącego na czerwono chyba rh, może rozpoznasz co to? Bo to z ery przedogrodowiskowej.....
P.S. Zamówiłam dzisiaj liliowce, tam gdzie mówiłaś, w sadzawce, u nas w szkółkach kiepsko z bylinami....


Liliowce z sadzawki przyszły maleńkie ale mam nadzieje ze urosną i przynajmniej gatunki beda sie zgadzały ale ta wielkośc jest porażająca. Moje azalie to azalie japońskie , dwa gatunki sa pod oknem Kermesina i Melina. Kermesina ma pojedyncze kwiatki a Melina pełne i bardziej jaskrawy kolor. Problemem jest to że sa bardziej delikatne od azalii wielkokwiatowych a Ty mieszkasz w polach i nie wiadomo czy wytrzymaja te warunki. Posadz na próbe po jednej roślinie bo szkoda dużą ilosc zmarnowac.No to ide do Ciebie.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 08:52, 25 kwi 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
gierczusia napisał(a)


Jabłonka mallllina .. Zaraz musze wylukać jaka ona wielka rosnie , bo póki co , to wygląda jak wymalowana do mojego mikro ogrodu


Duża rośnie ale jabłonie mozna przeciez ciąc.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 08:55, 25 kwi 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Zeta napisał(a)
Widziałam Maję no ogród zapiera dech w piersiach ......zdjęcia zdjęciami ale dopiero w tv wszystko widać.... A propo ja załatwiłam moje rh bo za głęboko je wsadziłam hmmmm teraz już znam tą tajemnicę uprawy hmmm szkoda że po fakcie ...ale to zawsze coś


Rzeczywiście że szkoda , nawet w fachowej prasie pisza rózne rzeczy które sie nie sprawdzaja i pewnie dlatego tyle ludzi ma z rh problemy, ja tez troche ich na poczatku zniszczyłam ale teraz już kieruję sie tylko swoim doświadczeniem. Moze spróbujesz jeszcze raz?Pozdrawiam Zetko.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies