Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

agatanowa 21:03, 24 kwi 2014


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 4543
Bardzo ładne zakupy
____________________
Serdeczności z Starorzecze na górce ;) Agata
Joku 21:03, 24 kwi 2014


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12145
Piękne są , niech zdrowo rosną.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
boguslawa_ma... 21:05, 24 kwi 2014


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Zakupy pięknePozdrawiam
____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
Bogdzia 21:05, 24 kwi 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
agatanowa napisał(a)


a co z jego jesiennym kwitnieniem jest nie tak? mnie w ogóle dziwi, ze kwitnie jesienią, przecież chyba zdecydowana większość nie kwitnie?


Te które kwitną wczesniej z wielkokwiatowych maja tendencje do jesiennego kwitnienia. Kwitna na ogół kilkoma kwiatami i nie robią wielkiego wrazenia ale na wiosne o te kwiaty jest mniej bo nowych już nie zawiażą. Ja wolę jak wszystkie kwitną o jednej porze.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 21:08, 24 kwi 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Agatko , Jolu , Bogusiu dzieki za pochwalenie moich zakupów. Jeszcze kupiłam begonie , jednego niecierpka i coś tam jeszcze ale to jednoroczne.Pozdrawiam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
agniecha973 21:09, 24 kwi 2014


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Jabłonka śliczne duże kwiaty ma. Znasz odm.? Ja kiedyś kupiłam taką o bordowych liściach,bordowych kwiatach i bordowych owocach, Kwiatów niestety prawie nie widać podczas kwitnienia, owocków też, bo bordowe na bordowym... Na jesień dokupiłam inną o zielonych liściach, typowych kwiatach dla jabłonek i ładnych żółtych owocach
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
popcorn 21:17, 24 kwi 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Iryski cudne!! A jabłonka to już w Kutnie Ci w oko wpadła, o ile pamiętam, czy to było w Skierniewicach? Piękna Czyli miejsce wygospodarowaliście??

Pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
Bogdzia 21:21, 24 kwi 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
agniecha973 napisał(a)
Jabłonka śliczne duże kwiaty ma. Znasz odm.? Ja kiedyś kupiłam taką o bordowych liściach,bordowych kwiatach i bordowych owocach, Kwiatów niestety prawie nie widać podczas kwitnienia, owocków też, bo bordowe na bordowym... Na jesień dokupiłam inną o zielonych liściach, typowych kwiatach dla jabłonek i ładnych żółtych owocach


Ta ciemna to Royality , też ja mam a ta dzisiejsza to Rudolph, ma dosc duze kwiaty i myślę ze bedzie sliczna.Owoce maja byc ciemnopomarańczowe, poczekamy zobaczymy.Pozdrówka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 21:24, 24 kwi 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
popcarol napisał(a)
Iryski cudne!! A jabłonka to już w Kutnie Ci w oko wpadła, o ile pamiętam, czy to było w Skierniewicach? Piękna Czyli miejsce wygospodarowaliście??

Pozdrawiam!


To w Skierniewicach było . Miejsca nie znalazłam ale musze znaleźc M juz całkiem załamany ze ja jeszcze rośliny kupuję a nie ma gdzie sadzic. Dzis sadził wczesniej kupione azalie japońskie , przed tymi pod oknem i ten sam gatunek.Pozdrawiam Karola.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Zeta 21:32, 24 kwi 2014


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Widziałam Maję no ogród zapiera dech w piersiach ......zdjęcia zdjęciami ale dopiero w tv wszystko widać.... A propo ja załatwiłam moje rh bo za głęboko je wsadziłam hmmmm teraz już znam tą tajemnicę uprawy hmmm szkoda że po fakcie ...ale to zawsze coś
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies