Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

Bogdzia 20:13, 25 kwi 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Percy Wiseman





Hachmann's Charmant



____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 20:17, 25 kwi 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Haaga





jeszcze ewentualnie Ann Lindsay



lub Pahjola's Daughter



ale tym dwóm ostatnim nie zrobiłam zdjęc dzisiaj

____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 20:19, 25 kwi 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
irena_milek napisał(a)
Ja uważam że wogóle kobiety powinny rzadzic w rodzinie , który facet chce myślec o potrzebach dzieci , ksiazkach , ubrankach , kaszkach , lub domowych np że sól się konczy czy papier toaletowy? My to ogarniamy a oni nie, może z wygodnictwa o co ich podejrzewam ale pewności nie ma. A ogród to już całkowicie moje marzenie było więc rzadzę choc on te swoje ulubione drzewa stale by tylko sadził i najlepiej jak najwyzsze w takim małym ogrodzie.Wszyscy jednak słyszeli że ja tu rzadzę

Słyszałam i podobało mi się
I oczywiście masz rację, ale wiem czemu się nie garną, do tych prac, co my wkoło Macieja koło domu robimy, właśnie, bo to nudne, wciąż to samo, a czasami efektu żadnego
donoszę, ze Haaga i franceska kwitną, to te pod murem sadzone sierpień 2013


U Ciebie cieplej niz u mnie a jeszcze pod murem to nie ma sie co dziwic że już kwitna, ja muszę poczekac niestety.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 20:21, 25 kwi 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
jotka napisał(a)
Co do roli kobiety i mężczyzny w rodzinie, to myślę, że najważniejsze jest by podzielic role. W tym podziale cechy wrodzone grają istotna rolę.
My kobiety zostalysmy obdarzone wieloma cechami, ktorych nie dane jest posiadac mezczyznom.
Ale w ich zakresie prac należy wymagać ilosci, jakości, solidnosci, zaangazowania, ... i nie ma totamto


Ja tak sobie czasem zartuje ale jesli obydwoje nie ciągną zyciwego wózka to jedno niewiele zrobi, szybko się zniecheci , więc tylko razem wszystko ma sens.Ty wiesz dobrze o tym i Twój M również.Pozdrówka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 20:24, 25 kwi 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Bożenko toć wszyscy słyszeli i nagrane masz że ty dyrektorem jesteś A ton głosu twojego Ema bezcenny My kobiety mamy swoje sposoby coby rządzić tak, aby rządzony nawet się nie zorientował ze robi co chcemy Miłego weekendu


Powiem Gosiu szczerze ze nie używam żadnych sposobów na mojego M , jeśli ja pracuje to i on powinien bo razem z tego korzystamy . Dyrektorem domowym zawsze byłam , on był dyr w pracy i to mu wystarczy a wogóle to doceniam że tak powiedział bo mało który facet ma tyle dystansu do siebie i sytuacji by to powiedziec.Pozdrówka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
agatanowa 20:25, 25 kwi 2014


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 4543
Bogdziu, byłam dziś u Ciepluchy, faktycznie niektóre okazy gi-gan-tycz-ne, ale i często pofatygowane. Zaczęli też sprzedawać w detalu, tj. uruchomili osobną budkę (wjeżdża się drugą bramą). Po Waszym programie nie było już żadnego Percy Wiseman'a

Chciałąm zapytać, co sądzisz o odmianie Old Port i czy ją masz?
____________________
Serdeczności z Starorzecze na górce ;) Agata
Bogdzia 20:26, 25 kwi 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
irena_milek napisał(a)


Irenko ja też kocham drzewa ale lasu z ogrodu nie zrobię bo las mam za płotem wiec w ogrodzie powinno byc słońce którego w lesie brak, kilka drzew a nawet wiecej niż kilka przecież mamy.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 20:28, 25 kwi 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Ewa napisał(a)
O pięknie już ! Tak mi sie podobają rh , ale ja kapituluję, nie mam siły do nich, albo za mało sie staram.


Ja nie widzę wielkich trudności w ich uprawie ale przyznaję ze codziennie je obserwuję , podlewam i szybko reaguje na ich potrzeby.Pozdrówka Ewuś.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
agatanowa 20:33, 25 kwi 2014


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 4543
Bogdzia napisał(a)


...wogóle to doceniam że tak powiedział bo mało który facet ma tyle dystansu do siebie i sytuacji by to powiedziec....


święte słowa
Wypowiedź Twojego męża świadczy o duzym poczuciu humoru Zupełnie nie odebrałam tego jako jakiś wyrzut, przytyk, zarzut o rządzenie i dyrektorowanie, a właśnie żart i generalnie - wzajemną troskę o siebie. Rozczuliła mnie historia z rabatką bylinową - choć kroki drastyczne podjął, to jednak będace wyrazem najwyższej troski przecież. I odebrałam Was jako równorzędnych partnerów, kazde coś robi, każde ma swój udział w tworzeniu ogrodu i każde się nim cieszy A już to podlewanie z usmiechem na twarzach na dwa węże - rozbroiło mnie zupełnie Razem stworzyliście bardzo, bardzo miły obrazek, nie tylko za oknami domu, ale i jako para własnie. Pewnie to współistnieje i się współtworzy: tacy Wy i ogród, Wy i taki ogród .
____________________
Serdeczności z Starorzecze na górce ;) Agata
Bogdzia 20:36, 25 kwi 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
agatanowa napisał(a)
Bogdziu, byłam dziś u Ciepluchy, faktycznie niektóre okazy gi-gan-tycz-ne, ale i często pofatygowane. Zaczęli też sprzedawać w detalu, tj. uruchomili osobną budkę (wjeżdża się drugą bramą). Po Waszym programie nie było już żadnego Percy Wiseman'a

Chciałąm zapytać, co sądzisz o odmianie Old Port i czy ją masz?


Mam , na poczatku trudno mi sie aklimatyzował ale teraz rośnie i kwitnie dobrze, jest jednak dosc blady i po każdej zimie go opryskuje.

A dlaczego sadzisz że po naszym programie zabrakło Percy? Nigdzie nie była podawana nazwa.


____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies