Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

yolka 21:39, 24 kwi 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Super zakupy. Ja nawet kiedyś chleba nie kupiłam, ale rośliny owszem. Właśnie sprawiłam sobie Hachmann`sa. Nawet zdjecie wstawiłam z sadzenia. Bożenko pozdrawiam, nie nadążam w Twoim wątku, tyle sie dzieje. Podziwiam Cię szczerze, że to wszystko ogarniasz.
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
an_tre 21:44, 24 kwi 2014


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22380
Przywiodły mnie tu twoje zakupy mnie się podobają nawet bardzo
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Bogdzia 21:56, 24 kwi 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
yolka napisał(a)
Super zakupy. Ja nawet kiedyś chleba nie kupiłam, ale rośliny owszem. Właśnie sprawiłam sobie Hachmann`sa. Nawet zdjecie wstawiłam z sadzenia. Bożenko pozdrawiam, nie nadążam w Twoim wątku, tyle sie dzieje. Podziwiam Cię szczerze, że to wszystko ogarniasz.


Mam straszne zaległości , wogóle nie nadażam , ludzie do mnie wchodza a ja tylko wyrywkowo do niektórych bo na wszystkich nie mogę znaleźc czasu. Nie wiem kiedy to sie unormuje i zajrze gdzie trzeba.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 21:58, 24 kwi 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
an_tre napisał(a)
Przywiodły mnie tu twoje zakupy mnie się podobają nawet bardzo


To dobrze , może M przeczyta i mu sie bardziej spodobają ? Ma on ze mna sporo kłopotu bo stale wymyślam robotę dla siebie i dla niego i tyle ze nie mozemy się wyrobic.Pozdrówka Aniu.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
agniecha973 22:01, 24 kwi 2014


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Bogdzia napisał(a)


Ta ciemna to Royality , też ja mam a ta dzisiejsza to Rudolph, ma dosc duze kwiaty i myślę ze bedzie sliczna.Owoce maja byc ciemnopomarańczowe, poczekamy zobaczymy.Pozdrówka.


Niby nie była to Royalty przy zakupie, tylko jakaś inna, z nazwiskiem w nazwie, ale już nie pamiętam. Próbowałam kiedyś odszukać i nie znalazłąm. Może to jednak ta, co piszesz, tylko pomylone nazwy były. A ta nowa to Golden Hornet. Rudolpha podglądnęłam, fajne owocki się zapowiadają.
Bogdziu, byłam dziś w brico, a tam tyyyyleee rh i azali. Niedużych, ale zdrowych,kwitnących w różnych kolorach (muszą być ze szklarni, bo wszystkie kwitną a posprawdzałąm już kilka odm. i powinny kwitnąć później). Wszystkie bym chciała, ale już w tym roku nie mam jak, niewyróbka z tym co już nakupiłam. Przykra sprawa z takiego wyboru z pustymi rękami wyjść
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
Bogdzia 22:05, 24 kwi 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
agniecha973 napisał(a)


Niby nie była to Royalty przy zakupie, tylko jakaś inna, z nazwiskiem w nazwie, ale już nie pamiętam. Próbowałam kiedyś odszukać i nie znalazłąm. Może to jednak ta, co piszesz, tylko pomylone nazwy były. A ta nowa to Golden Hornet. Rudolpha podglądnęłam, fajne owocki się zapowiadają.
Bogdziu, byłam dziś w brico, a tam tyyyyleee rh i azali. Niedużych, ale zdrowych,kwitnących w różnych kolorach (muszą być ze szklarni, bo wszystkie kwitną a posprawdzałąm już kilka odm. i powinny kwitnąć później). Wszystkie bym chciała, ale już w tym roku nie mam jak, niewyróbka z tym co już nakupiłam. Przykra sprawa z takiego wyboru z pustymi rękami wyjść


Pewnie ze przykro ale nie załuj za rok też bedą a w tym roku wszystkiego nie jestes w stanie zrobic przy Twoim areale. Poza tym co byś robiła w nastepnych latach???
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
agniecha973 22:12, 24 kwi 2014


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Też sobie tak mówię, ale ciężko mi to sobie wytłumaczyć
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
Anita1978 22:15, 24 kwi 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Bożenko, doradź mi jakieś azalie niskie, takie jak masz pod oknem u siebie, różowe najlepiej....zachciewa mi się
A może zajrzysz do mnie , wstawiłam zdjęcie kwitnącego na czerwono chyba rh, może rozpoznasz co to? Bo to z ery przedogrodowiskowej.....
P.S. Zamówiłam dzisiaj liliowce, tam gdzie mówiłaś, w sadzawce, u nas w szkółkach kiepsko z bylinami....
____________________
ogródek Anity
Anita1978 22:17, 24 kwi 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
No własńie ja też widziałam azalii mnóstwo w Brico, ale pisało, że rośnie do 2m h a ja szukam niskich, miniaturek czy coś!
____________________
ogródek Anity
gierczusia 22:41, 24 kwi 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Bogdzia napisał(a)
Kupiłam sobie dzis taką jabłonke ozdobna






mnie sie podobają a Wam???


Jabłonka mallllina .. Zaraz musze wylukać jaka ona wielka rosnie , bo póki co , to wygląda jak wymalowana do mojego mikro ogrodu
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies