Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

Bogdzia 08:56, 25 kwi 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
annawu napisał(a)
Bogdziu super zakup, jabłoń śliczna a irysek cudny


Miło Cię widziec Aniu , jak Ty chwalisz to znaczy ze dobre roślinki.Pozdrówka serdeczne ślę.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 08:58, 25 kwi 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Kasik napisał(a)
Śliczna ta jabłoneczka. Te ozdobne maja bardzo intensywne kwiatki - moja ma prawie bordowe. A potem takie rajskie jabłuszka można zaprawić w cukrze i do tortu jak znalazł. Moja mama tak robi.

Buziaki zostawiam


Zobaczymy jak duże bedą te jabłuszka bo mam dwie inne jabłonki ale jabłuszka maja tak maleńkie że wiele lat myślałam ze nie maja wcale, no i z racji wielkości pozostają da ptaków co tez jest cenne.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 09:00, 25 kwi 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
monteverde napisał(a)

Bardzo mi się zakupy podobają ja też dzisiaj kupilam doniczkę z fitonią wszakże domowy kwiatek ale listki ma sliczne pozdrówka


Muszę sprawdzic w internecie tą fitonię , chyba nie znam.Juz sprawdziłam , listki ma rzeczywiscie fajne .Pozdrówka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 09:01, 25 kwi 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
barbara_krajewska napisał(a)
Piękne zakupy
Bogdziu, zobacz jak kwitnie moja -Twoja goryczka, str. 961


Lecę.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 09:03, 25 kwi 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Margarete napisał(a)
Ale fajne zakupy - jabłonka bardzo mi sie podoba, moja ma nieco ciemniejsze liscie i ciemniejsze kwiaty a potem sliczne małe ciemnoczerwone jabłuszka.Teraz własnie zaczyna robć sie najpiekniejsza - wstawiłam m.in i jej fotki u siebie ze dwa dni temu, zajrzyj, porównaj.....
Pozdrawiam !


też lecę.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Anita1978 09:05, 25 kwi 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Mówisz, że wielkość porażająca? Takie małe? No to fajnie.....ja już zamówiłam.....
____________________
ogródek Anity
agniecha973 09:07, 25 kwi 2014


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Bogdziu, a ja mam taką prośbę. Prowadzimy razem z Malkul dochodzenie w sprawie klonów tatarskich/ ginnala. Podobno gat. podstawowy przebarwia się jesienią na żółto, a ten z dopiskiem ginnala na czerwono. Pamiętam, że pisałaś, że tak włąśnie jest u Ciebie. Zrobiłabyś nam zdjęcia młodych listków jednego i drugiego i pokrój tych drzew/ krzewów? Przy okazji spaceru po ogrodzie. Z góry dziękuję za fatygę. Nie jest to zadanie pilne, więc naprawdę w wolnej chwili.
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
Kindzia 09:11, 25 kwi 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Ja też lubię kwitnące drzewa, piękna ta jabłonka. Takie grube kwiatki ma.
Sadziłam na wiosnę iryski pumila, w czterech kupkach...tylko dwie wyszły. Ale myślę, że to moja wina, za głęboko je posadziłam...Jesienią znowu kupię, tym razem żyłkowane, zakochałam się w nich. Moje mają być granatowe i fioletowe. Ładne te żółtaski też...może takie jeszcze mi się przydadzą?

Dzisiaj obfocę CW, pewnie się rozwinął bardziej

Moje azalie japońskie w tamtym roku bardzo obficie kwitły, to teraz czas na rh

Miłego dnia Bogdziu
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Bogdzia 09:14, 25 kwi 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
ana_art napisał(a)
lubię takie kwitnące drzewka, dają wiele radości, a najlepiej jak kwitną w różnych terminach to radość dłuższa
Mówisz, że M się z Tobą ma, Ty jesteś kierowniczką podobało mi się to bardzo


Ja uważam że wogóle kobiety powinny rzadzic w rodzinie , który facet chce myślec o potrzebach dzieci , ksiazkach , ubrankach , kaszkach , lub domowych np że sól się konczy czy papier toaletowy? My to ogarniamy a oni nie, może z wygodnictwa o co ich podejrzewam ale pewności nie ma. A ogród to już całkowicie moje marzenie było więc rzadzę choc on te swoje ulubione drzewa stale by tylko sadził i najlepiej jak najwyzsze w takim małym ogrodzie.Wszyscy jednak słyszeli że ja tu rzadzę
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 09:16, 25 kwi 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Anita1978 napisał(a)
Mówisz, że wielkość porażająca? Takie małe? No to fajnie.....ja już zamówiłam.....


Ja dostałam maleńkie ale rosną wiec jest nadzieja.W tamtym roku kupiła mi Mała Mi w innym miejscu to porównania nie było , wprawdzie tez po jednej sadzonce ale wielkie były.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies