Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

Bogdzia 21:43, 26 kwi 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
AgnieszkaW napisał(a)
Widok na świeżo rozwijające się bukowe listeczki jest zjawiskowy - bardzo piękny Uwielbiam buki Widzę, że spektakl rododendronowy tuż, tuż - czekam z niecierpiliwością


Najpierw bedą azalie , już kolorki niektórym widac ale tu wszystko zależy od pogody i bardzo trudno przewidywac. Pozdrawiam Agnieszko.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 21:44, 26 kwi 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
agata19762 napisał(a)
cuuuuuuuuuuuudna ta wiosna !!!!!!!!!!!!!


Ja z tych liści cieszę sie niemniej niż z kwiatów , sa cudne.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 21:47, 26 kwi 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Dorota123 napisał(a)
Bogdziu Twoje okno z widokiem jest leprze niż telewizor. Mobłabym w nim stać godzinami i gapić się bez przerwy.


Jak mój M pracowal i duzo byłam sama w domu to z fotela albo parapetu okiennego często patrzyłam na ogród a już zawsze jak rozmawiałam przez telefon, zawsze jest to ciekawy obraz.Mnie sie nie znudził mimo upływu czasu.Pozdrawiam Dorotko.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 21:51, 26 kwi 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Mala_Mi napisał(a)
Teraz u Ciebie więcej niż u mnie.... wiosna Twoja moją dogoniła Przynaję sie, że nie czytałam 15 stron.. tylko losowo trafiłam na piękne zakupy Irysek cudny Ja swoje wyrzucone odzyskiwałam.. bo mi sie żal ich zrobiło.. przeżyły na śmietniku.. a ja mam wyrzucić??? I niskie granatowe co zaczynały nawet kwitnąć posadziłam... na moje siewki miejsca brak
Wczoraj udało mi się znaleźć foto mojego rh co chciałam wyrzucić a M go postanowił reanimować.. w wolnej chwili rzuć okiem


Ja w tym roku kupiłam kilka gatunków ale ich rozmiary -tragedia, dwa już mi wygniły, reszta jeszcze daje nadzieje. Zobacz.
O rh napisałam u Ciebie.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 21:51, 26 kwi 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
yolka napisał(a)
Bogdzi ogrodowe impresje jak zwykle zachwycają. Można patrzeć bez przerwy. Miłej niedzieli


Jolu również zyczę miłej niedzieli.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Krys 21:54, 26 kwi 2014


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Bogdzia napisał(a)


Krysiu to dopiero preludium, jeszcze troszke trzeba poczekac na duże kwitnienie ale zapowiadają duże zimno na 5-6-7 maja , moga byc przymrozki a wtedy byłoby po kwitnieniu.


Oj to niedobrze ,musze przygotować coś do okrycia moich nowych rh,nowa hortensja troszkę mi podmarzła ,jednej nocy jej nie okryłam i akurat był mrozek
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Bogdzia 21:54, 26 kwi 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Kondzio napisał(a)
Bogdziu juz sie nie moge doczekać obejrzenia twojego ogrodu na żywo hi hi hi


A mnie mozg paruje jak myśle jaki termin bedzie dobry byście mogli je zobaczyc.Trudno przewidziec bo raz jest zimno , raz ciepło. Ty już widziales to mniej więcej wiesz jak wygladaja.Pozdrawiam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 21:56, 26 kwi 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Krys napisał(a)


Oj to niedobrze ,musze przygotować coś do okrycia moich nowych rh,nowa hortensja troszkę mi podmarzła ,jednej nocy jej nie okryłam i akurat był mrozek


Ja sie tez zmartwiłam bo byc może bedą juz kwitły rh.Mróz by je calkiem załatwił.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Kondzio 21:57, 26 kwi 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Nio my czekamy na hasło spotkanie i jedziemy ja miałem tą przyjemność ze widziałem twój ogrod w pełnym rozkwicie hi hi hi
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Bogdzia 22:00, 26 kwi 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Kondzio napisał(a)
Nio my czekamy na hasło spotkanie i jedziemy ja miałem tą przyjemność ze widziałem twój ogrod w pełnym rozkwicie hi hi hi


Ze wszystkich co u mnie byli (Ogrodowiskowych ludzi) Wy widzieliście faktycznie najbardziej rozwinięte rh.Powinnam już podac jakąs date ale na razie nie potrafię.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies