Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

Bogdzia 19:33, 26 kwi 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Kasiek napisał(a)
Bogdziu, wreszcie i tu dotarlam i moge w spokoju zobaczyc to piekno, ktore oferuje nam Twoj ogrod....Program ogladalam pare razy, za kazdym z innymi odczuciami...Duzo tu juz slow pochwaly i komplementow padlo, nie bede jedyna ktorej Twoj ogrod bardzo sie podoba, nie bede jedyna ktora z zapartym tchem oglada kazdego rh, kazda roslinke...I nie bede jedyna, ktorej Twoje slowa zapadly w sercu....Dalszego szczescia Wam zycze, tak prosto z serca i z Bawarii



Kasiu jednak obejrzałas? Mówiłas że nie dasz rady.Od jutra juz nowy ogród też Bozeny , wszyscy będą już oglądac tamten , wiec Tobie i Wszystkim którzy tu opisali miłe , sympatyczne słowa dziekuje za przychylnośc . Doceniam kazdy miły gest i każde mile slowo a w tym tygodniu ich nie brakowało i życzę Wam spełnienia Waszych ogrodowych marzeń w 100% .Buziaczki dla Wszystkich.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 19:34, 26 kwi 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Juzia_G napisał(a)
Bogdziu...widoku z okna to Ci nawet mój Żon pozazdrościł!!!


To chyba mój prawdziwy sukcesPozdrów Żona.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Juzia 19:42, 26 kwi 2014


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38804
Bogdzia napisał(a)


To chyba mój prawdziwy sukcesPozdrów Żona.


Hehe...to teraz muszę zrobić u siebie tak jak jest u Ciebie, bo to jedyny ogród który pochwalił do tej pory
Tylko skąd ja wezmę las za płotem?
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Bogdzia 20:05, 26 kwi 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Juzia_G napisał(a)


Hehe...to teraz muszę zrobić u siebie tak jak jest u Ciebie, bo to jedyny ogród który pochwalił do tej pory
Tylko skąd ja wezmę las za płotem?


Posadz na działce
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Juzia 20:14, 26 kwi 2014


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38804
Bogdzia napisał(a)


Posadz na działce


Bogdziu drzewka jakieś sadzę...bo patelni nie lubię...ale na las to arów za mało
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
agatanowa 20:16, 26 kwi 2014


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 4543
Bogdzia napisał(a)


To się nazywa miec pecha , ledwie kupiłas inne a juz sa te które chciałaś,...Mikoryzę możesz dac , ja kiedys też na poczatku dałam ale nie widziałam żadnej różnicy między rślinami a czytalam że mikoryza sprawdza sie swietnie przy różach a wogóle przy rh ale na pewno nie zaszkodzi.


Oj, kupiłam też te które chciałam, tylko wiesz, jak jest z chceniem. Zwykle chce się więcej niż można.

Widzę, że wydałam kasę na marne, ech

____________________
Serdeczności z Starorzecze na górce ;) Agata
Anita1978 20:22, 26 kwi 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Cebulowe piękne! Jakie ilości! Pięknie po prostu!
____________________
ogródek Anity
KasiaWB 20:26, 26 kwi 2014


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Bogdziu, dopiero obejrzałam Twój odcinek w Mai przepraszam, że z takim opóźnieniem, ale tak wyszło. Uśmiechałam się przez cały czas, bo: miałam przyjemność Ciebie poznać osobiście, obejrzałam prawie "na żywo" Twój piękny ogród, a do tego wypadłaś świetnie i bardzo naturalnie i ciepło
Serdecznie gratuluję i pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Margarete 20:37, 26 kwi 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Bogdzia napisał(a)
A następnego dnia juz całkiem zielono











Nie no rzeczywiście, masz rację jak piszesz że marnie wygląda...........strasznie marnie........

Bogdziu przeciez to co pokazujesz jest bajkowe, twój las bez twojego ogrodu sam w sobie jest sliczny a już z twoim ogrodem na pierwszym planie to...bajka

Ciesze sie że woje rh zacynaja kwitnąc i że teraz pada, bo było sucho w ogrodzie a jak popada teraz to może i kwiety na rh utrzymaja sie dłużej i bedą obfitsze.....
Miłej niedizieli (niestety nadal deszczowej podobno)
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
AgnieszkaW 20:39, 26 kwi 2014

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Widok na świeżo rozwijające się bukowe listeczki jest zjawiskowy - bardzo piękny Uwielbiam buki Widzę, że spektakl rododendronowy tuż, tuż - czekam z niecierpiliwością
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies