Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

agata19762 20:48, 26 kwi 2014


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
cuuuuuuuuuuuudna ta wiosna !!!!!!!!!!!!!
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
Dorota123 20:57, 26 kwi 2014


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Bogdziu Twoje okno z widokiem jest lepsze niż telewizor. Mobłabym w nim stać godzinami i gapić się bez przerwy.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Mala_Mi 21:09, 26 kwi 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Teraz u Ciebie więcej niż u mnie.... wiosna Twoja moją dogoniła Przynaję sie, że nie czytałam 15 stron.. tylko losowo trafiłam na piękne zakupy Irysek cudny Ja swoje wyrzucone odzyskiwałam.. bo mi sie żal ich zrobiło.. przeżyły na śmietniku.. a ja mam wyrzucić??? I niskie granatowe co zaczynały nawet kwitnąć posadziłam... na moje siewki miejsca brak
Wczoraj udało mi się znaleźć foto mojego rh co chciałam wyrzucić a M go postanowił reanimować.. w wolnej chwili rzuć okiem
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
yolka 21:20, 26 kwi 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Bogdzi ogrodowe impresje jak zwykle zachwycają. Można patrzeć bez przerwy. Miłej niedzieli
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Bogdzia 21:33, 26 kwi 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Juzia_G napisał(a)


Bogdziu drzewka jakieś sadzę...bo patelni nie lubię...ale na las to arów za mało


Ja na powierzchni mniej więcej 3,5 ara mam kilkanaście dużych (14) buków i jeszcze trochę iglastych, ale to był zart nie sadz musi byc jednak przestrzeń by nie przytłoczyły domu.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 21:34, 26 kwi 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
agatanowa napisał(a)


Oj, kupiłam też te które chciałam, tylko wiesz, jak jest z chceniem. Zwykle chce się więcej niż można.

Widzę, że wydałam kasę na marne, ech



Jestem pewna ze bedziesz zadowolona tylko posadz jak należy bo to najważniejsze.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 21:36, 26 kwi 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Anita1978 napisał(a)
Cebulowe piękne! Jakie ilości! Pięknie po prostu!


Cebulowe mnie denerwuja co rok sadzę nowe , gdyby nie to ze kwitna wiosna to wogóle bym nie sadziła ale wiosenne kwiaty najważniejsze i trudno z nich zrezygnowac.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 21:37, 26 kwi 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
KasiaWB napisał(a)
Bogdziu, dopiero obejrzałam Twój odcinek w Mai przepraszam, że z takim opóźnieniem, ale tak wyszło. Uśmiechałam się przez cały czas, bo: miałam przyjemność Ciebie poznać osobiście, obejrzałam prawie "na żywo" Twój piękny ogród, a do tego wypadłaś świetnie i bardzo naturalnie i ciepło
Serdecznie gratuluję i pozdrawiam


Kasiu dzieki za uśmiech z avatarka i dobre słowo.Pozdrawiam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Kondzio 21:38, 26 kwi 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Bogdziu juz sie nie moge doczekać obejrzenia twojego ogrodu na żywo hi hi hi
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Bogdzia 21:41, 26 kwi 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Margarete napisał(a)


Nie no rzeczywiście, masz rację jak piszesz że marnie wygląda...........strasznie marnie........

Bogdziu przeciez to co pokazujesz jest bajkowe, twój las bez twojego ogrodu sam w sobie jest sliczny a już z twoim ogrodem na pierwszym planie to...bajka

Ciesze sie że woje rh zacynaja kwitnąc i że teraz pada, bo było sucho w ogrodzie a jak popada teraz to może i kwiety na rh utrzymaja sie dłużej i bedą obfitsze.....
Miłej niedizieli (niestety nadal deszczowej podobno)


Małgoś rzeczywistośc lepsza od zdjec a na tą cudna zieleń moge patrzec bez końca , na zdjeciach tego delikatnego koloru nie widac tak jak w rzeczywistości.Sucho było rzeczywiście a rh deszczyk lubią i moja trawa w końcu wygląda jak należy bo juz traciłam nadzieję ze sie da na nią patrzec.Mnie deszcz nie przeszkadza byle robił przerwy na wyjście do ogrodu, jutro ma byc już mniejszy a u mnie jutro dzien wnuczkowy. Pozdrawiam serdecznie.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies