Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

Bogdzia 18:30, 02 wrz 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Anita1978 napisał(a)
Nadrobiłam trochę
Roże masz zamiar sadzić? Fajnie! U mnie w tym roku tak sobie z różami.....
Grzybkami narobiłaś mi ochoty, ale pada i nie ma jak iść na razie.....
Buziaki


Nie jestem jeszcze zdecydowana czy róże bo same z nimi kłopoty i wcale nie są ładne a u mnie są brzydkie ale poniewaz powtarzaja kwitnienie to biore je pod uwagę. Jeszcze mysle . Na grzyby koniecznie się wybierz, podobno koło Ciebie ich nie brakuje.Pozdrówka pourlopowe.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 18:32, 02 wrz 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Kasya napisał(a)


slicznosci

najwieksza przyjemnosc to znajdowanie i zbieranie wiec niewazne ze sie trafi pare robaczkow


Masz racje najwieksza przyjemnosc w znajdowaniu ale jakby do tego dało się je zjeśc byłoby lepiej. Najbardziej załuję że nie miałam w lesie aparatu, to był widok 7 w jednym miejscu tuż obok siebie.Pozdrawiam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 18:39, 02 wrz 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
dorkow0 napisał(a)
Witaj Bożenko...
Z tym czasem to i u mnie kiepsko...
Byłaś, jak czytam, na grzybkach... Ale bym chciała, choć chwilkę pospacerować, po lesie...
Pozdrowienia zostawiam...


Największy urok jesieni to grzybobranie, uwielbiam je.U mnie kiepsko z czasem ale i z oczami , nie moge dłużej posiedziec przy komputerze. Starośc nie radosc.Pozdrawiam i życzę bys się wybrała do lasu i nazbierała grzybów , samych pięknych.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 18:42, 02 wrz 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Bogdziu poczytałam o planach braku czasu i wyprawie sobotniej Zakupy różane będą i przyczepę pewno zapełnicie Buziaczki dla romantycznej matematyczki Oczywiście od Krzysia również


Dzięki za pozdrowienia. Ze spotkania bardzo sie cieszę, byc moze kupimy jakieś róze.Pozdrówka dla Was serdeczne.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 18:42, 02 wrz 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Margarete napisał(a)

Z Kutnem juz wszystko omówione, jedziemy a co do rudbekii to chetnie wezme i rozswietle sobie nimi jakis kacik w ogrodzie.
Pozdrawiam i wracam do czytania zaległych postów...........


Rudbekie przywiozę. Do zobaczenia.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Urszulla 19:10, 02 wrz 2014


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21829
Pozdrawiam Cię, u mnie zapadła już decyzja na rabatę od ulicy. Będzie barwinek i kulki tujowe na pniu jak dostanę odpowiedni materiał na nie
A wiesz dwa lata się bujałam z tym miejscem. Nie ma to jak inspiracje i doświadczenia O.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Juzia 20:04, 02 wrz 2014


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38688
Widziałam zmniejszanie trawnika, czytałam coś o przesadzaniu azalii, ciekawa jestem co jeszcze tam będzie?
Nie zapomnij obfocić jak będzie skończone!

Ściskam!
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Bogdzia 20:34, 02 wrz 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Juzia_G napisał(a)
Widziałam zmniejszanie trawnika, czytałam coś o przesadzaniu azalii, ciekawa jestem co jeszcze tam będzie?
Nie zapomnij obfocić jak będzie skończone!

Ściskam!


Juzia podaj na pw adres może uda mi sie we wtorek wysłac a jak nie w najbliższy to w nastepny bo ja tylko we wtorki moge.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
an_tre 20:36, 02 wrz 2014


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22388
Bogdziu wpadam się przywitać między obsługą sokownika i przygotowaniem butelek do soczku
pozdrowionka
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Juzia 20:42, 02 wrz 2014


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38688
Bogdzia napisał(a)


Juzia podaj na pw adres może uda mi sie we wtorek wysłac a jak nie w najbliższy to w nastepny bo ja tylko we wtorki moge.


Bogdziu ale co wysłać???
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies