Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

Bogdzia 21:54, 07 wrz 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Konstancja30 napisał(a)
Bogdziu uśmiałam się jak poczytałam o nowej rabacie i wkładzie Ani w jej ostateczną postać ... i prawie słyszę jak Anek wyłuszcza to w swej nie znoszącej sprzeciwu argumentacji i wiem, ze będzie pieknie bo ona ma nosa i Ty masz nosa ... że o doświadczeniu Was obu nie wspomnę ... to już wygląda ładnie a to się dopiero rodzi ... pozdrawiam


Oj znamy ta Ankę ale trzeba przyznac ze myślała nad tym zanim zaproponowała ale jak juz wymyśliła to była to jedyna prawda mozliwa do przyjęcia. Anka to super dziewczyna i to wszyscy wiedza. Pozdrawiam serdecznie.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 21:57, 07 wrz 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
monteverde napisał(a)

Na pewno będzie śliczna rabatka ważka cud miód pozdrówka


Bardzo lubię kute przedmioty więc ważka też mi się bardzo podoba , już zamówiłam nastepne.U mnie w ogrodzie nie ma tzw biżuterii , nie przepadam za tym ale kute przedmioty mnie fascynuja.Pozdrawiam Aniu.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
monteverde 22:15, 07 wrz 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Bogdzia napisał(a)


Bardzo lubię kute przedmioty więc ważka też mi się bardzo podoba , już zamówiłam nastepne.U mnie w ogrodzie nie ma tzw biżuterii , nie przepadam za tym ale kute przedmioty mnie fascynuja. Pozdrawiam Aniu.

mnie się też podobają bo pomimo, że są kute sprawiają wrażenie lekkości
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Mala_Mi 22:28, 07 wrz 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Bożena.. już jest fajnie dzięki wielkim hostom i trawkom... brunery też migiem urosną. Kupiłam sąsiadce w tym roku, latem... i po miesiącu są już ogromne.. dziś się zdziwiłam jak szybko urosły.. rabata hostowo brunerowo trawiasta będzie śliczna.. możesz tam jeszcze wcisnąć te paprotki rzeszowskie

Piękna hosta od Kasi i ta złota też piękna..
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
paniprzyroda 22:33, 07 wrz 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Bogdziu, rabatka będzie fajna czy nie wypatrzyłaś u mnie jakiejś hosty dla siebie? mogę wykopać
____________________
Dwa ogrody
Bogdzia 22:33, 07 wrz 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Mala_Mi napisał(a)
Bożena.. już jest fajnie dzięki wielkim hostom i trawkom... brunery też migiem urosną. Kupiłam sąsiadce w tym roku, latem... i po miesiącu są już ogromne.. dziś się zdziwiłam jak szybko urosły.. rabata hostowo brunerowo trawiasta będzie śliczna.. możesz tam jeszcze wcisnąć te paprotki rzeszowskie

Piękna hosta od Kasi i ta złota też piękna..


No to dobrze ze Ci sie podoba. Paprotki na razie mają sie rozrastac i maja do tego dobre miejsce a jak się rozrosna to muszę z nimi zrobic jakąs kompozycje. dzięki .
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 22:36, 07 wrz 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
paniprzyroda napisał(a)
Bogdziu, rabatka będzie fajna czy nie wypatrzyłaś u mnie jakiejś hosty dla siebie? mogę wykopać


Szczerze mówiąc nie zwróciłam uwagi na Twoje hosty tzn patrzyłam ale nie tak by zapamiętac jakie były ale chyba więcej i tak nie zmieszczę więc na razie dziekuję . Zachorowałam na hostę którą kiedys pokazał Robert ale u nas takich nie ma a Kanada za daleko , szkoda.Dzięki za trawkę jak widzisz bardzo się przydala.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 22:39, 07 wrz 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
monteverde napisał(a)

mnie się też podobają bo pomimo, że są kute sprawiają wrażenie lekkości


Ja lubię takie przedmioty wypracowane przez człowieka gdzie wiadomo ze włozył pracę ale i serce i kazdy centymetr dotknął reką i wypieścił. Coraz mniej drewnianych , glinianych czy kutych przedmiotów można kupic wiec sie z ważek ciesze.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Donia72 23:00, 07 wrz 2014


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Bogdziu, przyszłam się przywitaćBardzo się cieszę, że mogłam Cię poznać
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
Bogdzia 23:12, 07 wrz 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Donia72 napisał(a)
Bogdziu, przyszłam się przywitaćBardzo się cieszę, że mogłam Cię poznać


Mnie też było miło Cię poznac, a zaskoczenie było wielkie. To do nastepnego spotkania Doniu. Pozdrawiam serdecznie.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies