Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

Kindzia 17:54, 23 lis 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
U mnie i marcinki, i floksy białe były...to chyba jednak je mączniak dopadł..będę pryskać zapobiegawczo, po deszczach. A marcinki ciachnę w czerwcu/lipcu, Małgosia tak robi, nie wyrastają tak wysoko i zdrowe są.

Zamówienie na czekoladowy przyjęte

Buziolki
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Napia 19:08, 23 lis 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Bogdziu, piękne odsłony stawu o różnych porach roku, a goryczka jest po prostu prześliczna. Dostrzegłam też u Ciebie kaskadę zbudowaną z kamieni, po których spływa strumyk to da mnie coś nowego Twój ogród stale zasakuje w jak najbardziej pozytywnym sensie
Bogdziu, czy mogłabyś do mnie zajrzeć na stronę 160? Bardzo dziękuję
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Bogdzia 20:43, 23 lis 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Napia napisał(a)
Bogdziu, piękne odsłony stawu o różnych porach roku, a goryczka jest po prostu prześliczna. Dostrzegłam też u Ciebie kaskadę zbudowaną z kamieni, po których spływa strumyk to da mnie coś nowego Twój ogród stale zasakuje w jak najbardziej pozytywnym sensie
Bogdziu, czy mogłabyś do mnie zajrzeć na stronę 160? Bardzo dziękuję


Byłam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 20:44, 23 lis 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Kindzia napisał(a)
U mnie i marcinki, i floksy białe były...to chyba jednak je mączniak dopadł..będę pryskać zapobiegawczo, po deszczach. A marcinki ciachnę w czerwcu/lipcu, Małgosia tak robi, nie wyrastają tak wysoko i zdrowe są.

Zamówienie na czekoladowy przyjęte

Buziolki


Jesli były białae to faktycznie był mączniak ale bardzo często ludzie mówia ze mają mączniaka na usychajace dolne liście a to już nieporozumienie.Dzięki za obietnicę
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 20:46, 23 lis 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Milka napisał(a)


To wiosną dzielę i chyba im miejsce zmienię. Na razie dzięki, bo miejsca mi brak..
Małgorzata fajna dziewczyna, uda się, miłej niedzieli


Irenko walczysz dzielnie z nasadzeniami i na ten rok pewnie dośc juz sie narobiłas wiec floksy spokojnie poczekaja , a Małgosia jest nadzieja że sie wybierze z nami....Pozdrówka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 20:48, 23 lis 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
bociek napisał(a)
Witaj Bożenko, przyszłam się przywitać po długiej przerwie. Mam nadzieję, że u Ciebie wszystko dobrze

Ściskam mocno


Bociuś Ty prawdziwy podróżnik i stale w drodze jestes . Miło że wpadasz jak juz zajrzysz na Ogrodowisko , doceniam bardzo że również dla mnie znajdujesz czas. Buziaczki sle dokad jeszcze jestes bo pewnie znów na długo znikniesz.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
malgorzata_s... 21:01, 23 lis 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Bożenko cały czas zaglądam i podziwiam nie piszę aby odpisywania dużo nie było
Pamiętajcie Łodzianki że i w góry zaproszenie macie Azaliowe święto w maju
I u Kapiasa pięknie i tort u mnie też może być jak u Kindzi albo i coś inkszego
Pozdrowienia
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
an_tre 21:08, 23 lis 2014


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22388
Bożenko wpadłam się przywitać
pozdrowionka
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Bogdzia 21:15, 23 lis 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Bożenko cały czas zaglądam i podziwiam nie piszę aby odpisywania dużo nie było
Pamiętajcie Łodzianki że i w góry zaproszenie macie Azaliowe święto w maju
I u Kapiasa pięknie i tort u mnie też może być jak u Kindzi albo i coś inkszego
Pozdrowienia


Małgosiu dzieki za zaproszenie. Ja jestem zależna od kierowców wiec nic obiecac nie mogę ale oczywiście jesli bedzie możliwośc to nie zostanę w domu.Małgosi co chwolę piszę zeby zaproszenia czytała i rozważała gdzie uda sie pojechac.Do Ciebie tez zaglądam , nawet dzis byłam ale jak mam mało czasu to sie nie loguje i tylko podczytuję nic nie pisząc.Buziaczki przesyłam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 21:17, 23 lis 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
an_tre napisał(a)
Bożenko wpadłam się przywitać
pozdrowionka


Aniu dawno u Ciebie nie byłam , muszę wpasc. Dzieki ze zajrzałas.Pozdrówka serdeczne sle.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies