Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

ka1sia 21:36, 18 gru 2014


Dołączył: 11 lip 2012
Posty: 3194
Bogdziu, wiedziałam kiedy zajrzeć z przepisu i ja chętnie skorzystam dziękuję i bardzo bardzo cieplutkie pozdrowionka Ci zostawiam
____________________
Wszystko o czym...Marzysz
Dzidka 22:16, 18 gru 2014


Dołączył: 27 lip 2010
Posty: 2975
Przepis zapisany
A dzisiaj widzę uszka, widzę uszka, uszka.
____________________
Dzidka - To właśnie tu
Mariusz 18:34, 19 gru 2014


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
Przepisy na smakołyki , ze mnie kucharz marny, ale bardzo lubię jak ktoś gotuje, albo pisze o tym . Pozdrawiam przedświątecznie
____________________
Pozdrawiam Mariusz Przyjazny ogród
Bogdzia 20:26, 19 gru 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Dziewczynki kochane oraz Mariuszu ,dzieki za odwiedziny. Przepis jest moim zdaniem bardzo prosty w użyciu i zawsze daje dobry końcowy efekt więc warto z niego skorzystac.Pozdrawiam serdecznie.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 20:40, 19 gru 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Mala_Mi napisał(a)
Też po proszę przepis... i na pierogi też... ale zadzwonię i mi podyktujesz.. bo mi trzeba jak krowie na rowie

Dostałam dziś katalog od Ciepłuchy... od rana zamiast pracować cały obejrzałam, od deski do deski

Zanim kliknęłam wyślij.. już się przepis pojawił.. ale tak to jest jak sie wskakuje na forum na minutkę.. a potem się przerywa posta.


Ciepłucha potraktował Cię jak hurtownika dlatego dostałas . U niego zawsze można dostac ale to kawałek do przejechania , ponad 30km .Spróbuj tego przepisu , prosty , myśle ze Ci sie spodoba.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
agniecha973 20:44, 19 gru 2014


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Dzięki za przepis. Zamierzam wypróbować. Pieczarki dziś kupiłam. Może opowiesz jeszcze jak farsz robisz? Ja umiem ten z kapustą i grzybami, ale takie same będą pierogi na Wigilię, więc myślę, że same grzyby będą w tym wypadku lepsze.
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
Bogdzia 21:11, 19 gru 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
agniecha973 napisał(a)
Dzięki za przepis. Zamierzam wypróbować. Pieczarki dziś kupiłam. Może opowiesz jeszcze jak farsz robisz? Ja umiem ten z kapustą i grzybami, ale takie same będą pierogi na Wigilię, więc myślę, że same grzyby będą w tym wypadku lepsze.


Z pieczarkami się nie bawię . Po oczyszczeniu kroję i smażę na maśle ,sól , pieprz, sok zlewam a pieczarki biore do pasztecików, mozna dodac przesmażona cebulę z papryka (tez przesmażona) lub bez ale i same też daję,mozna zmielic jeśli bedzie dużo ale jak mało to nie ma sie co w to bawic.Myśle ze faktycznie z samymi grzybami lepiej zeby nie powtarzac smaku z pierogów.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
agniecha973 21:39, 19 gru 2014


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Dziękuję ponownie. Lubię takie planowanie i przygotowywanie, tylko zawsze mam przez to tyły ze sprzątaniem. Bo ja jestem typ co lubi tworzyć, a niekoniecznie sprzątać. Ale posprzątane lubię, bałagan mnie wkurza. Ale nie da się wszystkiego pogodzić, więc godzę się z tym ja
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
Urszulla 13:16, 20 gru 2014


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21874
Nie ma nic fajniejszego teraz niż Twoje kwitnące rodkiu nas też śniegu chyba nie będzie, od wczoraj mamy halny ja uwielbiam powietrze przy halnym, jakaś inna jestem
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
zbigniew_gazda 13:58, 20 gru 2014


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11180
Dzięki Bożenko za przepis na paszteciki. Tak dumam czy nie zrobić pierogów pieczonych. Pycha będą.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies