Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

Luiza 20:27, 20 gru 2014

Dołączył: 12 kwi 2014
Posty: 156
Witam Bożenko.Jestem na bieżąco.Serdeczne pozdrowienia od M.Muszę się pochwalić fragmentem choinki wykonanej przez M.Jakoś żal mi było w tym roku ścinać w lesie.
Bogdzia 21:12, 20 gru 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Luiza napisał(a)
Witam Bożenko.Jestem na bieżąco.Serdeczne pozdrowienia od M.Muszę się pochwalić fragmentem choinki wykonanej przez M.Jakoś żal mi było w tym roku ścinać w lesie.


Gdzie Ty takiego faceta znalazłas????? Wszystko umie. Ja też takiego bym chciała pod choinkę ale chyba nie ma szans. Nawet Mikołaje takich nie rozdaja.Kasiu świetny pomysł , niezwykły a wykonanie też super. Bardzo mi sie podoba i myśle ze spodoba sie wszystkim którzy tu zajrzą. Pozdrówka serdeczne dla Was i buziaki.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 21:15, 20 gru 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
zbigniew_gazda napisał(a)
Dzięki Bożenko za przepis na paszteciki. Tak dumam czy nie zrobić pierogów pieczonych. Pycha będą.


Zbyszku jak najbardziej zrób pierogi pieczone. U mnie też bedą , już zamroziłam. Ty też jestes fajny facet ale i mój M też nie gorszy, też sie stara.Jakoś szczególnie lubie facetów co to i do łopaty i w kuchni potrafia i jeszcze w głowie mają poukładane.Pozdrówka dla wszystkich takich, w tym dla Ciebie.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 21:17, 20 gru 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
agniecha973 napisał(a)
Dziękuję ponownie. Lubię takie planowanie i przygotowywanie, tylko zawsze mam przez to tyły ze sprzątaniem. Bo ja jestem typ co lubi tworzyć, a niekoniecznie sprzątać. Ale posprzątane lubię, bałagan mnie wkurza.


To dokładnie tak jak ja ale ja mam pomocnika odkąd M jest na emeryturze.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 21:19, 20 gru 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Urszulla napisał(a)
Nie ma nic fajniejszego teraz niż Twoje kwitnące rodkiu nas też śniegu chyba nie będzie, od wczoraj mamy halny ja uwielbiam powietrze przy halnym, jakaś inna jestem


Uwielbiasz powietrze przy halnym???To jestes jedyna taka mi znana. Ja przy halnym źle sie czuje , głowa mnie boli i ciśnienie rośnie , ale on w końcowym efekcie ma dobre działanie. Buziaki Ula.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Ivvvona 21:45, 20 gru 2014


Dołączył: 27 sty 2014
Posty: 4774
O takich pysznościach tu rozmawiacie że ślinka sama cieknie. Ja wtym roku też spróbuje upiec pierogi, a część tradycyjnie ugotować. Na razie z pzygotowaniami jestem w lesie, no nie całkiem - choinka już ubranaPozdrówka
____________________
W ogródku Iwony
yolka 21:46, 20 gru 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Bożenko, u mnie tym razem wschód słońca
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Mala_Mi 10:16, 21 gru 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Nikita 15:47, 21 gru 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Bogdzia zaglądam co słychać i nawet nie zamierzam nadrabiać zaległości...po prostu nie realne żeby podgonić tyle stron. Pozdrawiam więc bardzo, bardzo.
Przepis na paszteciki mają wszyscy...mam i ja - wielkie dzięki Bogdziu, pozwoliłam sobie skopiować...na pewno wyjdą fantastycznie smaczne.

I jeszcze małe słówko do Luizy - Kasiu choinka rewelacyjna!!!!Wielkie gratulacje dla M za wspaniały pomysł i równie perfekcyjne wykonanie
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
kasiek 15:56, 21 gru 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Wow piękna choinka
Bogdzie dziekuje za naukę o ptakach - dzięki Twoim fotkom i opisom dziś robiac fotki ptaszkom rozpoznałam grubodzioba
Ptasia uczta dla Ciebie u mnie
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies