Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

Bogdzia 18:48, 29 lip 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
ka1sia napisał(a)
Bogdziu, witaj zaglądam po długiej przerwie i dobrze trafiłam tyle kolorków u Ciebie, prześlicznie jak zawsze, pozdrawiam bardzo serdecznie i cieplutko


100 lat Cię nie było , witaj Kasiu. Szkoda ze nie byłas w Pęchcinie , dużo straciłas. Pozdrówka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 18:49, 29 lip 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
rozark napisał(a)
łaał ale masz cudne plamy kolorów


???????????????????
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 18:53, 29 lip 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
AgnieszkaW napisał(a)
Bogdziu, na fotkach wcale nie widać, że Twój ogród jest głównie rododendronowy. Byliny masz równie śliczne Mam do Ciebie pytanie: Czy swojemu świerkowi "Inwersa" nachylałaś czubek, by nie rósł do góry, czy też sam "poszedł' w dół? U mnie jakoś jeszcze nie chce zwieszać się w dół, ciągle rośnie w górę. Pozdrawiam


Agnieszko nie nachylałam , musiałam bardzo pilnowac by nie opadł za wczesnie. Dokąd sięgalismy z drabiny to był wiazany do palików a jak przestalismy wiązac to od razu sie wygiał. musisz miec inna odmiane. Cos mi chodzi po głowie ze jak go kupowałam to mnie pytali czy chcę taki któremu czubek bedzie opadał czy taki który bedzie rósł w góre, Pewmie masz ten drugi, ale on nie nazywa sie inwersa , jakos inaczej to było ale nie pamiętam bo dawno .
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 18:56, 29 lip 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
eee_taam napisał(a)
dzięki bylinowy raj masz!!! rzeka floksów i jeszcze wtakich kolorkach ))

gigantyczne hortensje ..niebieskie i te bukietowe białe ...

lubie takie zdjęcia wtedy ogarniam ogród jakos latwiej ...


Ja tez lubię jak ludzie pokazuja wieksze fragmenty a nie pojedyncze kwiatki choc i to jest potrzebne ale żeby wyrobic sobie zdanie o ogrodzie to potrzeba szerszego spojrzenia ale by je robic trzeba miec naprawde ładny ogród wiec kto nie ma to unika takich ujęc ja ostatnio też.............No dobra jeszcze pare zdjec wstawie.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 18:58, 29 lip 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526






____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 19:00, 29 lip 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526






i jeszcze zdjecia robione przez okno z salonu

____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 19:01, 29 lip 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526






____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
ka1sia 19:01, 29 lip 2015


Dołączył: 11 lip 2012
Posty: 3194
Bogdzia napisał(a)


100 lat Cię nie było , witaj Kasiu. Szkoda ze nie byłas w Pęchcinie , dużo straciłas. Pozdrówka.


Bogdziu, żałuję bardzo, ale w tym dniu wyjeżdżałam na urlop, może w następnym roku...
Ale i tak najbardziej mi żal wizyty w Twoim raju...
____________________
Wszystko o czym...Marzysz
19:41, 29 lip 2015
ty to juz tych uników nie rób ...takie widoki raz na tydzień tak jak Marzenka pliss

wtedy widać jak się ogród zmienia

ja wiem że masz cudnie jak kwitna RH i azalie ...widziałam w telewizji ale teraz lato a u ciebie dalej kolor rzadzi


wiesz że jak w 2011 odkryłam pisarzowice ..to jeżdziłam co tydzień jak w amoku...teraz tez jezdze raz na m-c moze dwa.
AgnieszkaW 19:57, 29 lip 2015

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Bogdziu, mam "Inwersę", przynajmniej taką miał etykietę. Wiem, że ten drugi świerk to "Frohburg". W sumie rosną podobnie, tylko ten drugi jest właśnie sztywniejszy, a mnie zależało na "Inwersie". Jeszcze trochę poczekam, może się opuści w dół? jeśli nie, to...przesadzanie

Ps
Twoj ogród jest piękny o każdej porze roku
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies