Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

Kasya 20:15, 29 lip 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41979
Bogdzia napisał(a)


Niebieskiego brakuje.


Wg mnie nie
A ten ciemny fioletowy jest śliczny
Chyba nie mam takiego koloru w ogrodzie
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Madzenka 20:21, 29 lip 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Bogdziu wydawalo mi się , ze znam Twoj ogród. W tym roku odkryłam jednak bylinowo- kwietna odsłonę Twego ogrodu.
Pieknie u Ciebie
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Bogdzia 20:44, 29 lip 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
AgnieszkaW napisał(a)
Bogdziu, mam "Inwersę", przynajmniej taką miał etykietę. Wiem, że ten drugi świerk to "Frohburg". W sumie rosną podobnie, tylko ten drugi jest właśnie sztywniejszy, a mnie zależało na "Inwersie". Jeszcze trochę poczekam, może się opuści w dół? jeśli nie, to...przesadzanie

Ps
Twoj ogród jest piękny o każdej porze roku


Tak masz rację o Frohburga chodziło. Nie wiem co Ci powiedziec bo ja przez cały czas jego rośniecia miałam problem z utrzymaniem go w pionie stale chciał w dól sie spuszczac.Macham Agnieszko.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 20:47, 29 lip 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Madzenka napisał(a)
Bogdziu wydawalo mi się , ze znam Twoj ogród. W tym roku odkryłam jednak bylinowo- kwietna odsłonę Twego ogrodu.
Pieknie u Ciebie


Marzenko tak po cichu i między nami : u mnie robi sie juz babciny ogród , w tym słowie zaczyna sie miescic i zaniedbanie. Czujemy juz niestety wiek a bedzie juz tylko coraz gorzej, jednak i zaniedbany ogród lepszy od zadnego wiec nie ma co narzekac.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 20:48, 29 lip 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Kasya napisał(a)


Wg mnie nie
A ten ciemny fioletowy jest śliczny
Chyba nie mam takiego koloru w ogrodzie


Piękny mieli w Pęchcinie , nie kupiłam ale mam dostac kawałek.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 20:49, 29 lip 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
ka1sia napisał(a)


Bogdziu, żałuję bardzo, ale w tym dniu wyjeżdżałam na urlop, może w następnym roku...
Ale i tak najbardziej mi żal wizyty w Twoim raju...


Nie wiedziałam że masz chęc zobaczyc mój ogród, to niespodzianka
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 20:52, 29 lip 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
eee_taam napisał(a)
ty to juz tych uników nie rób ...takie widoki raz na tydzień tak jak Marzenka pliss

wtedy widać jak się ogród zmienia

ja wiem że masz cudnie jak kwitna RH i azalie ...widziałam w telewizji ale teraz lato a u ciebie dalej kolor rzadzi


wiesz że jak w 2011 odkryłam pisarzowice ..to jeżdziłam co tydzień jak w amoku...teraz tez jezdze raz na m-c moze dwa.


Justynko u mnie jeszcze tylko jedna odsłona ogrodu bedzie -jesienna i koniec. Ty nie biegaj do Pisarzowic tylko zrób Pisarzowice u siebie. Ja jak pojechałam do Rogowa oglądac rh to od razu wróciłam do siebie bo swoje wolę.Marzenka może co tydzień pokazywac bo jej ogród nie jest zdominowany przez jeden rodzaj roślin ale u mnie to nie był wybór tylko koniecznosc.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Nallar 20:52, 29 lip 2015


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Bogdzia napisał(a)



Ależ piękna ta rabata..... wcześniej jej nie widziałam, pokazywałaś ją już?
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
21:09, 29 lip 2015
Bogdzia napisał(a)


Justynko u mnie jeszcze tylko jedna odsłona ogrodu bedzie -jesienna i koniec. Ty nie biegaj do Pisarzowic tylko zrób Pisarzowice u siebie. Ja jak pojechałam do Rogowa oglądac rh to od razu wróciłam do siebie bo swoje wolę.Marzenka może co tydzień pokazywac bo jej ogród nie jest zdominowany przez jeden rodzaj roślin ale u mnie to nie był wybór tylko koniecznosc.


mam kilka Rh a azali kilkanascie pewnie i 2 magnolie ...ale nie chcę miec ogordu z małą ilościa gatunków ...ale teraz mam taki etap ze mocno sie zastanawiam czy aby kolejne gatunki dokładać.

do Pisarzowic 40km..to rozumiesz mnie

w tym roku pierwszy raz widziałam kwitnace RH w Szczawnie ...to dopiero sa giganty-ogromne ..i tunel tworzą. Byłam też w Wojsławicach i Kurniku.

Bogdzia 21:12, 29 lip 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Nallar napisał(a)

Ależ piękna ta rabata..... wcześniej jej nie widziałam, pokazywałaś ją już?


Pokazywałam . Tu jest misz masz jak nie wiem gdzie wsadzic jakąs roslinkę to własnie tu tymczasowo ląduje.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies