Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

Bogdzia 08:42, 30 lip 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
rozark napisał(a)


ty mnie tu pytajników nie wstawiaj ! plamy koloru to przecież kwiaty z tego gatunku w dużej ilości - u ciebie ich bogactwo zachwyca


Wiem co to sa plamy kolorów ale npisałas ze cudne............Miłego dnia.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
ana_art 08:53, 30 lip 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Bożenko ten eskimo był sadzony zgodnie z projektem.... okazało się że to miejsce absolutnie nie dla rh... dlatego oddałam, w dobrych rękach i w dobrym miejscu ma się dobrze
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Karol99 08:55, 30 lip 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Bogdzia napisał(a)








To na razie może starczy bo ludzi zanudzę. Miłego dnia.


Ale wypasiona hortensja.
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
ana_art 09:01, 30 lip 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
poogladałam zdjęcia i jestem oczarowana plamą floksową, doczytałam, ze w szerokim kadrze wygląda źle bo widać wypaloną trawę iiiii dopiero wówwczas spojrzałam w dół na trawnik faktycznie troszeczkę przypalona ale floksy skutecznie kieruja wzrok ś nie zupełnie w innym kierunku. Gdybyś nie wspomniała o trawie nawet bym nie zauważyła
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
07_Rene 09:17, 30 lip 2015


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
Bożenko, mam dylemat z rodkami. Wiosną posadziłam cztery na piwniczce. Dwa Nova Zembla mają róż zawiązane pąki kwiatowe, ale dwa Percy Wiseman, które rosną bardziej w nasłonecznionym miejscu są strasznie poprzypalane, zarówno liście jak i młode przyrosty.
Wiem, że w tym roku pogoda niestandardowa.... upały (podlewałam ile mogłam), ale zastanawiam się, czy one dadzą tam radę, czy czekać jeszcze przyszły sezon, czy już im szukać innego miejsca? Co myślisz?

Pięknie u Ciebie
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
gierczusia 12:28, 30 lip 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Gabriela napisał(a)




A na zdjęciu ogród płomienisty, prześwietny, druga połowa lata taka być powinna.
Bardzo podoba mi się pergola, ale zupełnie nie pamiętam w którym to miejscu ogrodu i co się po niej wspina.


Ja też mam chyba zaawansowana sklerozę bo pamietam pergolę ale jakoś zupełnie inaczej w moich wspomnieniach wyglada
Kolory Bogdziu ułożyłaś perfekcyjnie

Buzi
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Krys 14:01, 30 lip 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Gierczucia pewnie ,że wyglada inaczej bo Bozenka po przekwitnięciu rh chowa je do piwnicy a stamtąd wyjmuje te wszystkie pięknie kwitnące byliny i głosi w maju ,że nie ma ogrodu bylinowego buziaki Bożenka
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Urszulla 20:21, 30 lip 2015


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21880
Krys napisał(a)
Gierczucia pewnie ,że wyglada inaczej bo Bozenka po przekwitnięciu rh chowa je do piwnicy a stamtąd wyjmuje te wszystkie pięknie kwitnące byliny i głosi w maju ,że nie ma ogrodu bylinowego buziaki Bożenka


Ha,ha,ha
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Bogdzia 20:34, 30 lip 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
ana_art napisał(a)
Bożenko ten eskimo był sadzony zgodnie z projektem.... okazało się że to miejsce absolutnie nie dla rh... dlatego oddałam, w dobrych rękach i w dobrym miejscu ma się dobrze


To dobrze ze ma sie dobrze bo one piękne sa, maja duze snieżnobiałe kwiaty. Macham Ana.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 20:36, 30 lip 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Karol99 napisał(a)


Ale wypasiona hortensja.


Jak troche poczekasz to i Twoje takie będą, kwestia czasu.Pozdrówka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies