Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

Bogdzia 20:30, 26 lis 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Krys napisał(a)
Bożenko zobacz u Karoliny zapis w sprawie spotkania u C.


Krysiu przeczytałam , godz mi odpowiada oczywiście i będę.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Madzenka 20:32, 26 lis 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Czekam na piękną biała zimę. Kopczyków nie wykonałam i na razie nie planuję
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Bogdzia 20:36, 26 lis 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
yolka napisał(a)
Melduje się po przerwie - mój komputer postanowił mnie wykończyć i prawie mu sie udało. Jest dokładnie wyczyszczony ze wszystkich plików i programów. Zanim poogarniam zawartość komputera najpierw odwiedzam ulubione ogrody, zaczęłam od Ciebie, szans na nadrobienie nie ma. Widziałam okienne jesienne impresje - niezmiennie zachwycają.Zima w takim wydaniu cudna poprostu. Mam nadzieję, ze będę juz na bieżąco. Pozdrawiam serdecznie


Mój komputer też w kazdej chwili może zastrajkowac bo juz dosc stary, czego sie boję ale na nowy niezbyt mam ochotę bo każda zmiana to nowe przyzwyczajenia .Miło mi ze na początek weszłas do mnie choc ja od dłuższego czasu też mało bywam na forum. Pozdrówka serdeczne.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 20:42, 26 lis 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
jona napisał(a)


Przepiękne . A to pierwsze, niemal graficzne zdjęcie...
Teraz czekam na takie zimowe widoki, a zaraz potem na krokusy




Lubię to zdjęcie . Zanim je zrobiłam padał śnieg i był bardzo mocny wiatr, po prostu wichura. Śnieg został wbity w korę drzew i wszystkie były paskowane a ze był mróz to taki obraz utrzymał się dwa dni.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 20:43, 26 lis 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
mirkaka napisał(a)
Taka zima to bajka, jeszcze jak słońce razi w oczy a w policzki trochę grzeje...
Kopczyki dla róż wczoraj porobiłam, z opatulaniem czekam na zapowiedzi silnych mrozów


Ja robię tylko kopczyki , nie opatulam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 20:44, 26 lis 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
polinka napisał(a)


Piękne zdjęcia! Życzę Tobie, sobie i wszystkim którzy kochają takie zimy abyśmy w tym roku mieli takie wspaniałe widoki i białe święta

Pozdrawiam Bożenko


Dzięki Polinko , takie obrazki na świeta mile widziane, ale potem najlepiej żeby wiosna juz była
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 20:45, 26 lis 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Kasya napisał(a)
Ja pamietam taka zime na Wielkanoc ... 2? 3? lata temu


W 2013 r tak było .
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 20:47, 26 lis 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Milka napisał(a)
Powiem, że zdjęcia takiej prawdziwej zimy, zapierają dech w piersi...trudno takiej nie lubić. Wyjątkowo do wiosny mi się nie spieszy, więc popatrzyłam sobie na ptaszki, masz oko i cierpliwość do ich upamiętniania, buziaki


Mało zdjec ptakom robię juz mi sie nie chce bo stale te same ale wcale cierpliwosci wielkiej nie potrzeba.Irenko nie spieszy Ci się do wiosny ?????????dlaczego?Równiez buziaki przesyłam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 20:50, 26 lis 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Mala_Mi napisał(a)
Wiedziałam kiedy zajrzeć
Sikorki jak modelki.. karmnik czyściutki, widać, że dopiero powieszony ..
Nie lubię zimy... jakby była chociaż biała.. to przez szybkę świat wyglądał by pięknie, a tak nie dość że zimno to i szaro buro.. \\


Ładna zima fajna ale ładnych dni jest mało a utrudnień zimowych zbyt dużo.Ptaszyska wygłodniałe w tym roku wyjątkowo , może rośliny nasion nie pozawiazywaly, co spojrzymy to w karmnikach pusto.Trzymam kciuki.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 20:52, 26 lis 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Justyna napisał(a)
Są i ptaszęta Karmnik faktycznie, wręcz sterylny.
Myślałam sobie o Twoim ogrodzie. Ten widok z okna... Przepiękny pejzaż, krajobraz. Potrafiłaś stworzyć taki holistycznie spójny obraz. Z przestrzenią i oddechem. Zgodnie z zasadami. Pewnie intuicyjnie. Ramy, widoki, osie i zaciszny spoczynek. Wszystko jak należy.


Justynko ja tak myślę o Twoim i o kilku innych ogrodachMój juz chętnie bym zmieniała ale wszystko za duże urosło i denerwuje mnie ze zmian robic nie moge a głównie ze nowych roślin dosadzac nie mama gdzie.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies