Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

Bogdzia 20:07, 24 lis 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Krys napisał(a)
Oj to ja jeszcze nie okryłam mojej Pirouttki,tylko tę od Ciebie i druga kupiona w tym roku podsypałam zrebkami ,reszty nie zdążyłam,leciec teraz zakryc?


Piruetka z nich najdelikatniejsza i w pierwszej kolejnosci wymaga okrycia.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Gabriela 20:09, 24 lis 2015


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Sikoreczki śliczne. Ja dzisiaj widziałam rano u siebie pierwsze stadko gawronów.
Jeszcze nie okrywam, czekam aż bardziej zetnie mróz. Pozdrawiam.
____________________
Ogród w budowie nieustającej
ewsyg 21:19, 24 lis 2015


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Bogdzia napisał(a)


Ewo oczywiście zapraszam , kłopotu żadnego nie bedzie bo u mnie co rok sporo osób jest. Na wiosnę podam termin bo teraz nie wiadomo jak długa będzie zima.Jeżyki zostawiam głównie dla ptaków.


To ja jednak szczęściara jestem. Dziękuję za zaproszenie. Porozmawiamy sobie o naszych roślinkach i oczkach. Ja już po zabiegach na obu. W najbliższym czasie znowu idę na laser. Laserek mi zrobią to lepiej będę widziała Twoje cudności Cieszę się bardzo, że będę mogła Cię poznać osobiście. Chyba się jakoś dojrzymy w tłumie
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Kasya 07:30, 25 lis 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41957
W sumie to nie wiem jakie powinny być te kopczki dla róż
Pewnie mało posypalam bo ok 5l na krzaczek
Ale Juz tak zostanie bo mam nadzieje ze bardzo dużych mrozów nie będzie
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
jona 09:30, 25 lis 2015


Dołączył: 18 lut 2015
Posty: 3164
Bogdzia napisał(a)


Trudno powiedziec , może i nudne by to było ale za to ładne a zima nic ładnego nie ma.


Zimą lubię, gdy leży trochę sniegu, świeci słońce i wszystko jest oszronione. Co prawda takie zestawienie nie zdarza się często, ale jak wystąpi, czuję się jakbym zawędrowała do krainy elfów
____________________
Joanna-Tysiąc radości i utrapień
mirkaka 10:45, 25 lis 2015


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9577
jona napisał(a)


Zimą lubię, gdy leży trochę sniegu, świeci słońce i wszystko jest oszronione. Co prawda takie zestawienie nie zdarza się często, ale jak wystąpi, czuję się jakbym zawędrowała do krainy elfów


Boże, mam to samo uczucie, właśnie taka zima kojarzy mi się z bajką

Bożenko, ja też nie okrywam azali i Rh. Za wielkie już, muszą sobie radzić same Zresztą nawet jak były małe to nie okrywałam, mimo że zimy były czasami mroźne.
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Kindzia 17:07, 25 lis 2015


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Różom sypie się kopczyk taki na 20 cm minimum, u nas to się robi łopatą, sypie się tyle ile się da. Ale jeszcze za wcześnie na kopczyki.
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Bogdzia 18:27, 25 lis 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Kindzia napisał(a)
Różom sypie się kopczyk taki na 20 cm minimum, u nas to się robi łopatą, sypie się tyle ile się da. Ale jeszcze za wcześnie na kopczyki.


U mnie juz kopczyki zrobione.


Kasiu Ty chyba masz imieniny w innym niz dzisiejszy terminie ale poniewaz to chyba najbardziej typowy termin imieninowy Kaś i Kasiek oraz Katarzyn to tu składam wszystkim życzenia wszystkiego najlepszego zdrówka i pięknych zawsze kwitnących ogrodów. Buziaki dla Was i serduszka.



____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 18:29, 25 lis 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Gabriela napisał(a)
Sikoreczki śliczne. Ja dzisiaj widziałam rano u siebie pierwsze stadko gawronów.
Jeszcze nie okrywam, czekam aż bardziej zetnie mróz. Pozdrawiam.


Gabrysiu u Was dużo cieplej , możesz poczekac ale u mnie juz kopczyki zrobione. Pozdrówka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 18:30, 25 lis 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
ewsyg napisał(a)


To ja jednak szczęściara jestem. Dziękuję za zaproszenie. Porozmawiamy sobie o naszych roślinkach i oczkach. Ja już po zabiegach na obu. W najbliższym czasie znowu idę na laser. Laserek mi zrobią to lepiej będę widziała Twoje cudności Cieszę się bardzo, że będę mogła Cię poznać osobiście. Chyba się jakoś dojrzymy w tłumie


Po tych zabiegach to na pewno sie dojrzymy Miło bedzie Cię poznac , jestem pewna ze nie tylko mnie.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies