Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

Bogdzia 22:28, 28 maj 2017


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
yolka napisał(a)


Bożenko problem jest od tygodnia, miałam nadzieję, że przejdzie, jednak nie choć już jest lepiej, bałam się w takiej kondycji sama jechać samochodem tak daleko


Jolu jasne ja tez bym sie bała.W tym roku tylko towarzystwa dziewczyn i chłopaków można zazdroscic bo w ogrodzie to u Ciebie o wiele ładniej.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
yolka 22:34, 28 maj 2017


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Bogdzia napisał(a)


Jolu jasne ja tez bym sie bała.W tym roku tylko towarzystwa dziewczyn i chłopaków można zazdroscic bo w ogrodzie to u Ciebie o wiele ładniej.


Żal i towarzystwa i ogrodu. W Twoim ogrodzie jedno dopełnia drugie i dlatego jest tak cudownie, i nawet gorsze kwitnienie nie przeszkodziło Wam wspaniale spędzić czas
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Bogdzia 22:37, 28 maj 2017


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
yolka napisał(a)


Żal i towarzystwa i ogrodu. W Twoim ogrodzie jedno dopełnia drugie i dlatego jest tak cudownie, i nawet gorsze kwitnienie nie przeszkodziło Wam wspaniale spędzić czas


Fakt ze fajnie było bo i pogoda dopisała , nawet na bosaka jedna biegała po moim trawniczku.Kurcze a zdjecia brak.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
yolka 22:50, 28 maj 2017


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Bogdzia napisał(a)


Fakt ze fajnie było bo i pogoda dopisała , nawet na bosaka jedna biegała po moim trawniczku.Kurcze a zdjecia brak.


Stawiam na Nikitę
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Bogdzia 22:52, 28 maj 2017


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
yolka napisał(a)


Stawiam na Nikitę


Trafiłas
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
AnnaCh 23:28, 28 maj 2017


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Chyba każdy od razu pomyślał o Nikicie
Bożenko, mi się pomerdało, myślałam, że w niedzielę spotkanie, a później jak się okazało, ze w sobotę, to M nie mógł z dziećmi zostać i obiecałam mamie pomóc, bo gości miała. Przykro mi bardzo, tym bardziej, że do dziś pamiętam i wspominam niesamowite zeszłoroczne spotkanie, to było moje pierwsze na Ogrodowisku i od razu Ty, Twój mąż, ogród i reszta ogrodników tak ciepło mnie przyjęliście Pozdrawiam.
____________________
Ania - Malutki pod lasem
sylwia_slomc... 00:21, 29 maj 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82129
Wspaniałe spotkanie z ogromnym gronem Ogrodowiczan to wyzwanie nie lada, a Tobie się zawsze udaje Nawet pogoda dopisała
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
05:23, 29 maj 2017
Bogdzia napisał(a)


Więcej spotkan jak u mnie nigdzie nie było bo odkąd jestem na Ogrodowisku co rok je robiłam ,zawsze w duzym gronie. To chyba było ostatnie, prawie na pewno ostatnie.Na pewno ostatnie.Szerokie kadry przeciez pokazuje ale oczywiscie jak jest co pokazac, a w tym roku niestety nie ma co pokazywac.


zawsze jest co pokazywać

skoro zimozielone minimalistyczne ogrody mozna focic bez końca ...to twój tym bardziej

PS. w Pisarzowicach tez pogrom ....byłam początkiem kwietnia Rh były w koszmarnym stanie ..jakies bure pokurczone ...duzo poprzycinanych, byłam teraz kiedy Rh kwitną i to samo co wszędzie.... kwitnienie przez pół ...albo wcale ...a stan krzewów się niespecjalnie poprawił
AgataP 09:40, 29 maj 2017


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Bożenka dziękuję ogromnie za wspaniały dzień
Tęczowe kolory, cudowne otoczenie, boskie pierogi gospodyni i całe kochane towarzystwo. Bez Was świat nie byłby taki piękny
____________________
Z Pszenicznej...
barbara_kraj... 14:59, 29 maj 2017


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Bogdzia napisał(a)


Więcej spotkan jak u mnie nigdzie nie było bo odkąd jestem na Ogrodowisku co rok je robiłam ,zawsze w duzym gronie. To chyba było ostatnie, prawie na pewno ostatnie.Na pewno ostatnie

Hej Bogdziu, podejrzewam, że na te spotkania Twój ogród jest skazany. Bo jest zbyt piękny, aby żył sam dla siebie i oczywiście gospodarzy.
Te spotkania to jak bakcyl jakiś, trudno się go pozbyć.
Pozdrawiam serdecznie, pogłaszcz ode mnie Franceskę.
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies