Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

Gosiek33 08:49, 28 maj 2017


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Praca wre








Bogdziu czy jakieś ptaszki zasiedliły ten domek?





____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
ana_art 09:43, 28 maj 2017


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Bogdzia napisał(a)
Dziekuje Wam wszystkim za obecnosc i umilenie nam dnia.

Haniu pozdrówka serdeczne, piwonie sa piekne zeby jeszcze dłuzej chciały kwitnąc.
Ana cały dzeń patrzyłam w strone furtki.
strasznie mi przykro, do ostatniej chwili myślałam, ale tego dnia było ustawianie dzieci według wzrostu i ustalanie miejsca dziecka w szeregu i przyporządkowanie ławki. Nie chciałam zamieszania robić bo potem ksiądz by sie wkurzył ze mu plan rujnuje... ze złości dopiero wieczorem weszłam ba O żeby się bardziej nie denerwować
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 09:44, 28 maj 2017


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
hanka_andrus napisał(a)
Byłam u Bożenki w ogrodzie kiedy żaden Rh nie miał kwiatów, i też było wspaniale! Ogród przemyślany w każdym szczególe! A gospodarze to szczyt gościnności! Buziaczki!
Hania bardzo dobrze podsumowała!!!! Bożenko pamiętaj o tym
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
gierczusia 09:51, 28 maj 2017


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Bogdziu zagladam i cieszę się razem z Wami wspominajac tę cudowna atmosferę , której kiedyś już doświadczyłam
Buziole dla wszytskich uczestników
Ps..ja tam nie zauważyłam ,żeby ogród się nie spisał
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Adela 10:07, 28 maj 2017


Dołączył: 13 sie 2013
Posty: 2767
Bogdziu, Twój wątek przeglądam od czasu, gdy założyłam swoj wątek. Niestety, nie znalazłam czasu, aby przejrzeć go w całości. Dopiero zdjęcia uczestników spotkania stworzyły okazję, aby poznać urocze zakątki Twojego dojrzałego ogrodu. Uroczy!!! Do pozazdroszczenia
____________________
Ela - Moja ostoja
zszywka 13:32, 28 maj 2017


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Ja tez dodam kilka zdjęć u Ciebie i u siebie również, aby była pamiątka


Ps. Zdjęcia długo mi się ładują
____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
zszywka 13:37, 28 maj 2017


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212

____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
malgorzata_s... 16:44, 28 maj 2017


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Kasik napisał(a)
No trudno, że wszystkie rodki nie kwitły. Bożenko do Ciebie można przyjechać na nieoglądanie rododendronów. Ja gdybym była bliżej na pewno bym tak chciała. Ta atmosfera spotkania, i wiele innych roślin, no i Ty sama to jest to, co przyciąga.


Kasia moje myśli przytoczyła i chyba wszystkich którzy mieli przyjemność gościć u Was Oglądam i wspomnienia wróciły ze wspaniałych chwil w Waszym ogrodzie Pozdrawiam wszystkich uśmiechniętych uczestników spotkania
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Bogdzia 16:51, 28 maj 2017


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
eee_taam napisał(a)
Bogdziu ty spotkania musisz robić częściej bo przynajmniej sie można fotek w szerokich kadrach naoglądać

pozdrawiam


Więcej spotkan jak u mnie nigdzie nie było bo odkąd jestem na Ogrodowisku co rok je robiłam ,zawsze w duzym gronie. To chyba było ostatnie, prawie na pewno ostatnie.Na pewno ostatnie.Szerokie kadry przeciez pokazuje ale oczywiscie jak jest co pokazac, a w tym roku niestety nie ma co pokazywac.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 16:52, 28 maj 2017


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
ewsyg napisał(a)
Bożenko kochana, miło jest oglądać Was uśmiechniętych i Wasz piękny ogród. Cieszę się, że widziałam go w realu. Pozdrawiam i ściskam mocno


Ewo śle równiez pozdrówka i do zobaczenia .
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies