Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

Krys 16:00, 29 maj 2017


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Bozenko i ja dziekuje za wspanialy dzien,super jedzonko i pierogi i obsluge i przecudny ogrod buziak
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
hanka_andrus 18:09, 29 maj 2017


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Bożenko a ja dziękuję za pięknego Roseum! Nie zmarnowałam!

____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
mirkaka 18:53, 29 maj 2017


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9659
Bożenko, Twój ogród i tak jest piękny, azalie japońskie kwitną, Nie wszystkie Rh przemrożone
Piwonie krzewiaste już zaczęły kwitnąć Cudnie Zawsze jest co pokazywać.
Zajrzyj do mnie, moje kwitną, nie przemarzły, tylko jeden najwcześniejszy przemarzł.
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
AgnieszkaW 19:23, 29 maj 2017

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Super spotkanie i wspaniały ogród, jest co podziwiać
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Kindzia 21:03, 29 maj 2017


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Bogdziu, Twój ogród zawsze jest piękny, czy susza, czy mróz...to zasługa Twojej Osoby i Twojego Męża...po prostu! Te rodusie, azalie, piwonie, drzewa, oczko i inne cuda to po prostu dodatek! Dodatek do Was...że o pierogach nie wspomnę
I ciekawe czy nas wyrzucisz, jakbyśmy za rok przyjechali...

Buziolek
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
jolanka 22:07, 29 maj 2017


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Bożenko, co Ty piszesz? ogród nie taki? Oj, ja bym chciała 1/100 tego co masz
mam nadzieję, że będe miała jeszcze okazję zobaczyć go na zywo
U mnie rodki CW nie mialy żadnego kwiatu Oberwałam wszystkie zmarzniete pąki, brązowe liście, jutro podleje dolistnie i do ziemi nawozem mam nadzieję, że chociaz one odżyją

Udalo mi sie zrobić zdjęcie wnetrza budki lęgowej sikorek
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
ryska 22:45, 29 maj 2017


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11639
Obejrzałam cudne zdjęcia Twojego ogrodu i wspomnienia wróciły. Na tę okoliczność wracam do avatarka, który powstał w Twoim zakątku wypoczynkowym w ubiegłym roku Pozdrawiam
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
abiko 09:24, 30 maj 2017


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8413
Obejrzałam, spotkanie fajne, pogoda wam dopisała
Ogród Bogdziu masz cudowny, nawet ze stratami.
Okno Małej Mi jest cudne i jeszcze ze storczykami, a Twoje magiczne jak obrazek właśnie.
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Bogdzia 10:15, 30 maj 2017


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
AnnaCh napisał(a)
Chyba każdy od razu pomyślał o Nikicie
Bożenko, mi się pomerdało, myślałam, że w niedzielę spotkanie, a później jak się okazało, ze w sobotę, to M nie mógł z dziećmi zostać i obiecałam mamie pomóc, bo gości miała. Przykro mi bardzo, tym bardziej, że do dziś pamiętam i wspominam niesamowite zeszłoroczne spotkanie, to było moje pierwsze na Ogrodowisku i od razu Ty, Twój mąż, ogród i reszta ogrodników tak ciepło mnie przyjęliście Pozdrawiam.


Aniu no cóz nie zawsze mozna byc gdzie by sie chciało a mamie pomóc zawsze trzeba. Będą jeszcze inne spotkania .Bardzo mnie cieszy ze u mnie to było Twoje pierwsze spotkanie bo takie sie najlepiej pamięta.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 10:16, 30 maj 2017


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
eee_taam napisał(a)


zawsze jest co pokazywać

skoro zimozielone minimalistyczne ogrody mozna focic bez końca ...to twój tym bardziej

PS. w Pisarzowicach tez pogrom ....byłam początkiem kwietnia Rh były w koszmarnym stanie ..jakies bure pokurczone ...duzo poprzycinanych, byłam teraz kiedy Rh kwitną i to samo co wszędzie.... kwitnienie przez pół ...albo wcale ...a stan krzewów się niespecjalnie poprawił


W Pisarzowicach oni rh na chleb zarabiaja wiec straty pewnie ich dotknęły , u mnie cos tam jednak kwitnie i choc ogród jak w łaty to jednak da sie przezyc.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies