Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

Gosiek33 09:46, 23 sie 2018


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Bogdzia napisał(a)


U mnie najpierw były przez dwa lata te ze skrzydełkami a w tym roku takie drobne bez skrzydełek , na szczęscie nie te najgorsze. Proszek pomógł.



Te ze skrzydełkami to szykujące się do ewakuacji i założenia nowego gniazda. Przyznaję jednak że ich widok na progu domu mnie przeraził.
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Bogdzia 09:47, 23 sie 2018


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Gosiek33 napisał(a)



Te ze skrzydełkami to szykujące się do ewakuacji i założenia nowego gniazda. Przyznaję jednak że ich widok na progu domu mnie przeraził.


Tak to przyszłe królowe ale mozna sie ich przestraszyc, u mnie były w salonie.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Adela 10:48, 23 sie 2018


Dołączył: 13 sie 2013
Posty: 2767
Bogdzia napisał(a)


Dzięki Basiu za miłe słowa. Rododendrony zaczeły mi zajmowac niemal cały ogród , zaczyna bardzo brakowac miejsca na inne rośliny ale biorąc pod uwage ze nie ma przy nich żadnej pracy poza podlewaniem latem to nie narzekam.Będe sobie coraz wiecej odpoczywacPozdrówka sle.

Też bym tak chciała, ale mój ogród jeszcze młody i pracy wciąż dużo.
Bogdziu, serdecznie pozdrawiam i wielu przyjemności życzę
____________________
Ela - Moja ostoja
sierotka 11:01, 23 sie 2018


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Witam Bogdziu jak patrzę na Twoje ogród to myślę sobie jak Ciebie rośliny muszą kochać odwdzięczając się takim kwitnieniem
Bajka po prostu móc spacerować po Twoim ogrodzie
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
basia3012 21:49, 24 sie 2018


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9553
Bogdziu, bardzo dziękuję za odwiedziny.
Cieszę się, że mój wnuk jest jeszcze w takim wieku. Bo chociaż zajmuje mi dużo czasu opieka nad nim to jednak gdyby miał nie 4 latka a 14 to nie dostałabym tylu buziaków od niego co teraz.
Cieszę się ogrodem chociaż jeszcze planuję drobne " przemeblowania".

Bogdziu, ile Ty masz róż! Myślałam, że głównie rododendrony u Ciebie królują. A tu niespodzianka. Ale Ty masz chyba duży ogród. I dużo roślin, gatunków można w nim mieć. Czy możesz powiedzieć jaką powierzchnię zajmuje?
Mój to mały, razem z domem działka ma 630 m2.
Pozdrawiam Cię Bogdziu serdecznie.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
jolanka 21:54, 24 sie 2018


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Kurcze, nie wiedziałam, że ten proszek na mrówki, kupowany w ogrodniczym to nie powinno się sypać na rabaty
dzisiaj wyjęłam z ziemi dwie żurawki zjedzone doszczętnie przez te czarne wredoty.
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
sylwia_slomc... 21:59, 24 sie 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82129
A u mnie mrówki sieją chwasty w rabatach tam gzie mrowiska tam chwastów najwięcej.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sierotka 22:28, 24 sie 2018


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Na mrówki boraks i gotowane żółtka jaj posiekane drobno wymieszać i rozsypac na mrowisko ,można też sam boraks i bidule stracą źycie eh
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
Katkak 18:21, 28 sie 2018


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Bożenko zapraszam Cię na zdjęcia z rezerwatu Mewia Łacha. Nie ujrywam, że myślałam o Tobie fotografując te ptaki . I jakbyś mogła pomóc mi zidentyfikować co to za dziwne coś jest w jednym z ptasich poidełek to byłoby super, bo ciekawa jestem bardzo.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Basilikum 18:23, 28 sie 2018


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
a ja sie pozbylam mrowek i teraz potrzebuje dla moich malych bazantow hihi latam po ogrodzie i szukam i na lopatce zanosze
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies