Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodnik Mimo Woli cd

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodnik Mimo Woli cd

barbara_kraj... 00:29, 12 wrz 2013


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Na Aninej huśtawce, to wszyscy, łącznie z 'chłopakiem czworonożnym' siadać będą, tylko nie Ona - Żywe Srebro

____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
Madzenka 06:40, 12 wrz 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Czytam o elktrycznym pastuchu na małego ogrodnika Boska jesteś Kofam
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madziarzeszow 07:35, 12 wrz 2013


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 1912
Aniu napisz mi jak wrócicie z tych szkółek o której , ale nie obiecuję bo cały dzionek klientkami mam załadowany i z psiakiem na zastrzyk po południu .. Kurczę a chciałam
Napisz mi jeszcze czy w tej szkółce na Miłocińskiej tylko hurtowo można?
Wybieram się w sobotę , zaciekawiłaś mnie
____________________
Pozdrawiam..... Mój mały skrawek ziemi~~~~~~~~Wizytówka - Mój mały skrawek ziemi
Mala_Mi 08:16, 12 wrz 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Tofane moje.... jako, że mam mieć gości a w pracy sie piekli to tak na szybciora odpowiem..

Mebel ogrodowy stoi ostatni w kolejne na liście zakupów, bo zdaje sobie sprawę, że marne szanse na posiedzenie.. jak się ma owsiki gdzieś tam i dużą dozę ADHD...

Iza - huśtawki nie wyjęłaś.. a tak bosko sie na niej siedziało.. wiem bo nawet miałam okazję na niej posiedzieć

Madzia - na Młocińskiej jest normalna szkółka detaliczna z bylinami, trawkami... krzaków i drewek tam nie ma.. są też rośliny wodne .. duży wybór i chyba najlepszy w Rzeszowie.. postaram sie nie zapomnieć i puszczę Ci sms-a kiedy wrócimy do mnie Może uda Ci sie wyrwać na chwilkę. Ale szacuję, że na 13 najdalej wrócimy.

Gonię składać papiery i na pocztę.. macham buziam...

Acha pogoda beznadziejna.. zimno, mglisto, pochmurno, mżawka..że aż wilgoć doopsko rżnie .. i tak sobie liczę, że już tak będzie.......... 8 miesięcy syfa.... ludzie to prawie jak ciąża... i tak co roku..... ja się tak nie bawię.. ja chcę do ciepłych krajów.. miało popadać solidnie, podlać kfiotki i rabatki i być słonecznie....
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 08:19, 12 wrz 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Konstancja30 napisał(a)
żółta wpełzająca na taras śliczna ... ta druga też ale mam problem z nazwaniem koloru - nie wiem może to hormony tzn przewaga męskich w kwestii "śliwka to nie kolor " ... huśtawka ... ha dobreeeeeeeeee ... i takie ogrodowiskowe ... leżaczek .... hamaczek ... kanapy ... a co som ... nie no żeby gadali, że nie ma ??? som !!! ... i sobie stoją ... jestem absolutnie za przysposobieniem huśtawki ... jeżeli w przypływie szaleństwa albo na skutek omdlenia (choć wątpię abyś czas na takie fanaberie miała ) padniesz na tę huśtawkę to powiem bossssko na niej jest !!! ... wiem ... kiedyś lubieżnie nieskromnie polegiwałam i czytałam sobie ... kiedyś w życiu przed ogrodowiskiem ... potem wstąpiłam do tego co wiesz jak o nas Ania synowa mówi i i po przeobrażeniu w nornicę odnajduję prawdziwą rozkosz w ryciu w ziemi ... planowaniu ... mam swoją małą wojnę - z chwastami ... mam pierwsze i drugie tłoczenia kfiatków ... i kupę radości mam ...

yhm ... i uprzejmie donoszę, ze huśtawki zapomniałam wytargać z garażu )))))))))) ... tego roku ... ups


To ja ją wytargam z czeluści zapomnienia.... z Twoim widokiem na ugór.... i tak to sie zaczęło

Huśtawki nie ma..ale reszta jak wypiękniała..... pomyślałabyś że tak będzie???

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Kindzia 08:47, 12 wrz 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
ewa004 napisał(a)


Co tu jest posadzone pod tymi trzmielinami na pniu ?

To różowiaste? Piękna azalia japońska Georg Anders. Dalej też japońskie.
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 08:51, 12 wrz 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Jeżeli teraz nie zdążę jej przesadzić, to przynajmniej zacznę program naprawczy.

Gdyby nie chemia...nie miałabym ostróżek po powodzi, a tak z ośmiu siedem przeżyło i teraz kwitną jeszcze

Zresztą też za Twoją radą....
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
kasiek 09:01, 12 wrz 2013


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
O fajna huśtawka - ja tez nie moge sie doczekac kiedy swoja aluminiowa wymienić na porządną drewnianą. I dobre zagospodarowanie placka
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Joaska 10:37, 12 wrz 2013


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
Aniu ogrodniku mimo woli .... jesteś kobieta wulkan.... żadnej pracy sie nie boisz...podziwiam Twoją i Twojego M pracę jaka włożyliście w ten kawałek ziemi, żeby wyglądał jak wygląda .... pozdrawiam
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
GorAna 10:56, 12 wrz 2013


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Zostawiam pozdrowienia i pędzę
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies