Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodnik Mimo Woli cd

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodnik Mimo Woli cd

Sebek 21:47, 05 paź 2013


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Też byłoby żal takiego świerka - śliczny jest A z tym mrozem racja - dzisiaj pociachałem bylinówkę częściowo i się zrobiło łyso....Jak dobrze, że ją widuję tylko w weekendy Albo i nie...?

Sebuśkam
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
barbara_kraj... 22:30, 05 paź 2013


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Łoo matko! Znowu przewrót?

Trochę koloru zostawiam Dzisiejszy!
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
malgorzata_s... 22:34, 05 paź 2013


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Witaj. Wpadam tu nie przez przypadek. Zobaczyłam w Jurajskim kobietę na kamieniach naśladującą kota. Potem przyjechała do mnie Kindzia . Zapytałam co to za artystka w kota się wciela i okazało się że to TY Myślę sobie taki humor to jest to i wpadłam. Poczytałam i jestem wniebowzięta. Czytająć o sprincie po zimowym ogrodzie za fotami płakałam ze śmiechu wyobrażając sobie małą kobietkę w papuciach błyskającą fleszem po nocy. To tak jak ja z latarką na polowaniu na ślimaki. Sąsiedzi policję chcieli wzywać na włamywacza. Włamywacz z latarką A TY duch z fleszem Pozdrawiam serdecznie. Będę wracać często jeśli można
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Dzidka 22:49, 05 paź 2013


Dołączył: 27 lip 2010
Posty: 2975
asc napisał(a)


Operacja wydzierania choinki... wielka jest i szkoda mi ja wyrzucić.. wyciągaliśmy lebiodką...





Ale dobry pomysł. Wart zapamiętania.
____________________
Dzidka - To właśnie tu
monteverde 22:51, 05 paź 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Anuś a co tam będzie teraz z tego przodu? jak już prawie wszystko wyciepałaś? pozdrawiam
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
marzena 23:11, 05 paź 2013


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
Ania, Ty nie dasz spokoju tym roślinom...wciąż zmiany wprowadzasz...
ale najważniejsze, że robisz to zgodnie ze swoją wizją ogrodu
____________________
marzena O....!
Margarete 23:35, 05 paź 2013


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Marzena2007 napisał(a)


Robię sobie po obwodnicy rundkę z nudów


O matko... śmieję sie do siebie jak to czytam..... .......... ale tak w ogóle to mi do smiechu nie jest - bo ja to chyba ze dwie albo nawet trzy rundki po naszej pabianickiej ( nowej !!) obwodnicy robie......... bo dzien w dzien ostatnio docieram do domu o 19.00 - a pies mój bedny na mnie czeka............tyle godzin.............
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 23:54, 05 paź 2013


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Masz rację Aniu że sie wk...asz na te tak wczesne przymrozki, ja też....
Liczyłam na piekne ogniste liscie sumaka octowca a tu kicha wiszą smętnie ścięte mrozem jak... nie powiem co, winobluszcz opadła juz w części a w czesci dynda smetnie ... a dopiero zaczął sie robic lekko czerwony więc kicha, powyrzucałam dzisiaj przemarznięte jednoroczne i donice pod tarasem świecą pustką, może w nich bratków jakichs nasadzę = bedzie na wiosnę jak znalazł.
Buziam i melduje że jestem na bieząco ..... cięzko było.... tyle stron...uff
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
aga_k 09:18, 06 paź 2013


Dołączył: 09 paź 2012
Posty: 1269
Widzę, że rewolucji ogrodowych nie ma końca i bardzo dobrze Miłej niedzieli
____________________
Aga_k- http://www.ogrodowisko.pl/watek/2432-moje-takie-tam-w-ogrodku
Mala_Mi 10:09, 06 paź 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Borbetka - teraz już nie ma po co włazić na dach, bo nie ma co pokazywać... jest smętnie , szaro-buro... zawsze mówiłam, że u mnie nie ma takiego czasu w ogrodzie by nie było czegoś ładnego.... żartowałam .... teraz jest okropnie

anna_g -sundaville przechowywałam w najzimniejszym pomieszczeniu w domu, bo nie ma innych miejsc, gdzie by było chłodno, a nie było poniżej zera.. Po wniesieniu do domu stały w pokoju dość długo, bo jeszcze kwitły jak głupie... Niestety po nocnych mrozach... padły kwiaty, padły liście... i wyrzucam je... może od korzenia i grubych pędów wiosną by odbiła, ale mam już dość ciągania tak wielkich i ciężkich donic do domu i przez wszystkie pokoje..potem nie ma gdzie sie ruszyć. Może jaka rzeszowianka chce sie zaopiekować moja sandevillą co ma piwnicę lub nie za zimny garaż??

Bogdzia - wszytko z przedogródka miało iść w przyjazne ręce, ale przyjazne ręce nie maja czasu przyjechać, a ja już nie chcę czekać z posadzeniem cisów... bo mi je szlag trafi.... żal wyrzucać świerka spowodował, że znaleźliśmy mu nowe miejsce .. miała być rabata bylinowa, będzie rabata świerkowo irgowa ... podpatrzyłam u Borbetki jak tnie irgę.. też tak będę ciąć.. Hibiskus przesadzony, ale chyba go trafi, ziemia z korzeni sie cała osypała.. nie dał się wyjąć z bryłą.. jałowiec idzie do wyrzucenia, ale sąsiad się zastanawia czy go nie przygarnąć.. ale ja go nie wykopuję.. o nie.. po świerku mam dość..

Marzena2007 - ja powrzucałam cebule, byle jak bez sensu składu i ładu.... przeziębienie mnie rozkłada.. obawiam się, że ten tydzień to będę zdychać.. więc stwierdziłam wrzucam jak leci... wiosna będę wykopywać i porządkować.... i się znó denerwować na moje pomysły i chaos.

Małgosiu - u mnie pod brzozą jest mało miejsca.. i pod samą brzozą (są tam krzewy i jodły) za ciemno aby ładnie rosły rozchodniki ...... u Zety jest dostęp światła z każdej strony... a u mnie tylko od zachodu i to zasłonięte przez parasol liści od góry i to tylko z brzegu rabaty. U mnie tego się nie da zrobić ... No i u Zety robi to wrażenie , bo jest to wielkie.... a u mnie 3 metry kwadratowe? Z czego 2 metry bez dostępu słońca.. trawy i rozchodniki kochają słońce.. a tego tam jak na lekarstwo...

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies