Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodnik Mimo Woli cd

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodnik Mimo Woli cd

ewa004 20:02, 11 kwi 2014


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Aneczko byłam i chciałam Ci powiedzieć że podziwiam że to wszystko jesteś w stanie ogarnąć .
Ogród ogromniasty ,a masz tak czyściutko ,wszystko zadbane ,dopieszczone przecudownie
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
bociek 21:26, 11 kwi 2014


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Aniu, rozumiem, nie namawiam w takim razie na formowanie ostrokrzewow, ale... nie wyrzucaj ich
Bedziesz miala material do wiankow i dekoracji bozonarodzeniowych

Alez u Ciebie wszystko rosnie
____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
Loosiuu 21:42, 11 kwi 2014


Dołączył: 03 gru 2011
Posty: 3297
Kiku śliczna! U mnie zaraz Kanzan zaczną szaleć
____________________
Pozdrawiam Filip - Ogród z platanem.
wiunia 21:44, 11 kwi 2014


Dołączył: 21 wrz 2012
Posty: 4422
Aniu Twój widok z okna jest fantastyczny!!! No jak w bajce ja bym ciągle przy nim siedziała a ogród jak zwykle fascynuje, jak Ty to robisz, że wszystko jest takie bujne
Czy to jest normalne, że kwitnie mi turzyca evergold? kupiłam ją zdaje się na początku marca czy koniec lutego i siedzi w donicach na tarasie czekając na towarzystwo jednorocznych no i zaczęła kwitnąć, a czytam w necie, że kwitnie w lipcu anomalia daleko idące?
____________________
Ukojenie dla zmysłów.....taki ma być mój ogródek
Zielona 23:03, 11 kwi 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Uff... nadrobiłam. Aleś napstrykała i napisała. Mężusiowy patyk z jedną gałązką mnie rozbawił. Czyż Faceci nie są z Marsa? Znajdź logikę w takich pomysłach... choć przyznaję, uroczo ten jeden patyk wygląda
Madzenka 23:29, 11 kwi 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Aniu gdy mi kiku-shidare tak urosną na mojej wąskiej rabacie to co ja zrobię?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
MagdalenaK8 06:33, 12 kwi 2014


Dołączył: 23 lut 2014
Posty: 1383
Aniu zaglądam i podziwiam, nowe zdjęcia są piękne , floksikowa paczka jest super !!!
Pozdrawiam
____________________
Ogród i nie tylko...
Zeta 07:07, 12 kwi 2014


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Jak zwykle pięknie nadrobiłam troszkę zaległości wiosna w pełni u Ciebie ....i te rozsady ...bajka pewnie w tym roku poszalejesz z donicami ...ja też w tym roku stawiam na pelargonie .....wiszące zobaczymy jak to będzie
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Madziarzeszow 07:25, 12 kwi 2014


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 1912
Takie ziamno , a Ty biegasz po ogrodzie , ja szybko do samochodu i wysiadam tylko gdy mam na celu widocznym drzwi nic w tym tygodniu nie zrobiłam w ogrodzie , zimno a pół domu rozwalone do remontu i najgorsze ogrzewanie nie działa Pozdrawiam
____________________
Pozdrawiam..... Mój mały skrawek ziemi~~~~~~~~Wizytówka - Mój mały skrawek ziemi
admete 07:25, 12 kwi 2014


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Aniu przyszłam troszke u Ciebie nadrobić .

Łączę się w bólu z architektonicznymi wstawkami w ogrodzie przeciw pieskom .
Ja mam w jednym miejscu i się zastanawiam, co zrobię jak powstaną nowe rabaty - ogrodzę wszystko wielkim kołem z pięknej zielonej siatki

Ale patrzę na tą Twoją otoczoną siatką rabatę i widze tylko piękne zestawienie roślin - super prezentują się na tym jasnym żwirku, więc chyba nie trzeba się nimi przejmować !!!!

Uśmiałam się z narcyzowej muchy.....przepraszam
Ale kompozycja wciąż ładna

Gradu bardzo współczuję


No i podziwiam rewolucje na rabatach, wiem jaka to upierdliwa robota - ale sama wiesz że efekty to wynagrodzą .

Udanego weekendu życzę



____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies