Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodnik Mimo Woli cd

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodnik Mimo Woli cd

Mala_Mi 23:28, 15 kwi 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Irenka - najśmieszniejsze jest to, że nie lubię różowego koloru... a Ty mówisz że peruczkę mam ładną

I brzoza w wychodkiem... po prostu koszmar.. już te różowe włosy piękniejsze.

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 23:30, 15 kwi 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
weronika77 napisał(a)
Aniu, dużo ładnych zdjęć bym wybrała do WIZYTÓWKI, ale które naj...,to trudne.


Moja wizytówka i tak ma za dużo fotek.. dlatego chcę dać jedno, a nie mogę sie zdecydować..

Dłuuugo kwitną
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 23:34, 15 kwi 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Konstancja30 napisał(a)


Anek moje kielczanki w sobotę mnie i mojego wybrzydzania w brunerach miały po przysłowiowe kokardki ... od czasu gdy zobaczyłam jedną taką inspirancję z brunerą

to wbiłam sobie do głowy, że "bendzie" ... w sumie to mądrze bo warunków cienistych mam sporo (zbyt sporo ) więc roślinka jak znalazł ...



cały misterny plan wziął i się rypł ... bo Anek pokazuje, ze ta cała brunera to kfitnie ... sama !!! tymi niezapominajkami ... [


Iza u mnie brunnera rosła w totalnym cieniu i rosła .. tylko nikt jej nie widział.. bo za choinkami w gąszczu absolutnym. A jest cudna. Niezapominajki sie rozsiewają cholernie, a brunnera trzyma sie kupy I nie zanika i liście ma cały sezon piękne.... warto ją mieć w ogrodzie

Pies ogrodnika trochę odżył... dziś przypomniał sobie, że się kiedyś bawił.... niestety zapomniał, że to było keidyś.. i wywrócił sie na róże.. ledwo go eMuś wydarł z krzaka.. starość dla każdego jest straszna, to Bozi nie wyszło zupełnie.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 23:39, 15 kwi 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Pszczelarnia napisał(a)
Zwykłe brunery mam i ja. Te z jasnymi liśćmi są delikatniejsze i u mnie czasami wymarzają w bezśnieżne zimy (przy -15 st.).
Reszta na PW.

Irenka Ci napisała, a ja potwierdzę, nawet bezśnieżne zimy i z mrozem -30 przetrwały... coś innego było na rzeczy, że padły. Moje brunnery posadziłam w 2008 lub 2009 , na samym początku, ale stanowisko było do niczego.. i żyją do tej pory... wyciągnęłam je z choinek, gdzie przede wszytki zasychały, a ja tam nie podlewałam nigdy, w totalnej glinie.. dziw że żyją. W zeszłym roku, latem je przesadziłam na rabatę.. i widzę jak odżyły....

Mój ulubiony wilczomlecz Przesadzałam, wiec uszkodziłam prawie całą kępę..



I kocimiętka samosiejka.. i idę spać, przepraszam resztę, że się nie odniosłam, ale wszytko poczytałam..

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 23:41, 15 kwi 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
agatanowa napisał(a)
trzecie do wizytówki

Agata.. tyś u mnie rzadki gość.. więc dziękuję za wizytę.. i ostatnie foto. Moja magnola Yellow, któa czeka na słońce jak ja. Ale moje dobro w doniczkach i w wykopanych karpach.. lepiej jak jest pochmurno i czasami pokropi


____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
paniprzyroda 23:41, 15 kwi 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Dzięki
Mekonops kapryśny, moje podchody do niego się nie udały jakiś czas temu. Ale kolor ma obłędny, jedynie niezapominajki w masie mogą z nim konkurować. Dobrej nocy.
____________________
Dwa ogrody
Madzenka 06:42, 16 kwi 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Prognozy na Swieta fanatadtyczne, niech sobie teraz popada aby w czasie mojego urlopu było pieknie
moja kiku niemal nie kwitła, jednak z powodu nadmiaru wody w ubiegłym roku już w lipcu żółkła....
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
admete 07:05, 16 kwi 2014


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Aniu nadrobiłam co nie co .
Pozachwycałam się zdjęciami i lecę dalej

Mimo tego wstrętnego czegoś za oknem miłego dnia życzę

____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
Kondzio 07:32, 16 kwi 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Podobają mi sie twoje piguły ja wczoraj mimo złej pogody robiłem w ogrodzie hi hi hi
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Mala_Mi 08:46, 16 kwi 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Mariola - jakoś sie pilnuję przed kwiatami co kapryszą.. za duży ogród do obrobienia i tak, by jeszcze bawić się z roślinkami. Wyjątek mam dla kilku dalii.. i to tylko dlatego, że mam je od mamy. No i dalie są piękne i nie kapryszą.

Marzena - moja Kiku też co roku tak nie kwitnie, ten rok jest wyjątkowy.. a z pogodą na święta.. na dwoje babka wróżyła.. ma nie padać tylko w niedzielę i poniedziałek, a tak deszcz, deszcz, deszcz.. czyli jak sie coś omsknie w przepowiadaniach, to deszcz na święta.

Aga - miłego dnia... tyś małe co nie co, a ja nawet tego nie ..

Kondzio - też robię pomiędzy deszczami, ale w glinie nie przygotuję rabaty, po prostu się nie da.. na razie wykopuję dobro. Ziemi nie urobi.... są wycinanki , tego nie da sie rozdrobnić...nie da sie wyrównać, nie da sie pograbić, nie da się niczego zrobić.. musi obeschnąć. Ale rośliny sie dobrze wykopuje.. i to zaleta... wykopane powojniki już 2 tygodnie leża luzem i żyją, jakiś krzak wykopany jesienią i rzucony w warzywniku... rośnie ... wiciokrzewy tak samo wykopane byle jak, bo były od wyrzucenia... przeżyły. Mają liście ... Moja glina robi jak doniczka tylko bez osłonki

Miłego dnia.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies