Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodnik Mimo Woli cd

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodnik Mimo Woli cd

Gabrysia_ 10:34, 22 lip 2014


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 4788
Mala_Mi napisał(a)




Piękna...i jak tu się w nich nie zakochać?!
Zaraziłam się jeżówkami w zeszłym od ciebie i Ani (monteverde)...więc w tym roku już je zaprosiłam do swojego ogrodu
Aniu pisałaś ,że jeżówki się rozsiewają,ale chyba teraz nie dokopie się do tej informacji,więc jak będziesz miała chwilkę luzu, to napisz proszę co trzeba zrobić ,aby mieć ich więcej w ogródku?
Miłego dnia zyczę
____________________
EPODLAS 10:37, 22 lip 2014


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Jeżówki cudne, tylko one potrzebują dużo wody. Jak mnie nie ma padają. Na szczęście po obfitym podlaniu dochodzą do siebie. No i kochają je motyle.
____________________
Mój ogród
Milka 14:04, 22 lip 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
I tak uważam Bożenko, że to wytrzymałe rośliny, u mnie w suszy też sobie nawet radzą, bo podlewane rzadko
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 14:05, 22 lip 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
barbara_krajewska napisał(a)


Aniu, nie mogło być inaczej!

A to Clara Curtis, u mnie też widać pierwsze kwiatki. Te dopiero motyle kochają!


U mnie też już kwitnie w mnogości i rzeczywiście lubią ją motyle, szkoda, ze lubi się pokładać, ale najbardziej podoba mi się po przemrożeniu
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 14:06, 22 lip 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Mala_Mi napisał(a)


Odpowiedziałam...... sorki, ale dziś też nie pomykam u Was

Zapytałąm Danusi na spotkaniu czy tak mogą być kamienie ustawione, bo nie mam co z nimi zrobić.. a Danusia powiedziała, że tak, ale wkopać je w ziemię, by wyglądały naturalnie.... i jak powiedziała tak jest... kiedy będzie tu żwirek z powodó wygody przy koszeniu.. ale w trawie też jest super..





dla mnie bomba
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Kasial 14:30, 22 lip 2014


Dołączył: 08 kwi 2014
Posty: 833
Aniu nadrabiałam, nadrabiałam i nadrobiłam

Przede wszystkim chciałam podziękować za zdjęcie do konkursu, który jak już wiesz wygrałam, tzn. dzięki Tobie
Cieszę się niezmiernie. Nagrodę odebrałam, tydzień myślałam co wybrać i trzy podejścia robiłam. Tylko teraz nie wiem kiedy będę mogła Ci się odwdzięczyć i przekazać podarunek nad którym najdłużej myślałam, bo przecież Ty już wszystko masz
JESZCZE RAZ BAAAARDZO DZIĘKUJĘ!

W ogóle to stwierdziłam, że chyba nie mogę oglądać Twojego wątku, bo co zdjęcie to ja też tak chcę u siebie i musiałabym mieć 10 razy większą działkę
Tak czy inaczej znowu doznałam natchnienia i właśnie tak chce mieć przy tujach. Mogę? Moje kolory

Mala_Mi napisał(a)




Lewe Wojsałwice

I dzisiejsza kępa żółtków..


Od tych sie zaczęła przygoda.. to od mamy.. są piękne..




____________________
Dziewczyna z lasu :) Ogrodowa zachciewajka :)
Pszczelarnia 14:32, 22 lip 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Anek, to ja tylko dodam, że jestem fanką Twojej rabaty wojsławickiej. Żeby nie było, że nie mówiłam. Szkoda, że liliowce nie powtarzają kwitnienia.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Kasial 14:33, 22 lip 2014


Dołączył: 08 kwi 2014
Posty: 833
Mala_Mi napisał(a)


A ja prawie nigdzie nei zaglądam.. tylko do siebie.. nie wyrabiam.. przed deszczem eMuś skosił trawę i dobrze, bo była już wielka...



Marzy mi się taka trawa, może kiedyś będzie. Póki co mam jakąś "substytutkę"
____________________
Dziewczyna z lasu :) Ogrodowa zachciewajka :)
Kasial 14:36, 22 lip 2014


Dołączył: 08 kwi 2014
Posty: 833
Mala_Mi napisał(a)
No to może jutro będzie i u mnie ładnie.. też co się da powiązane, ale nie mam tyle podpórek, aby wszytko wiązać.. no i wiązane wygląda brzydko..
Lucifer trochę podparty... się trzyma, ale pokłony bije prawie do ziemi, gdyby nie podpory to by poległ..






Kcem lucyfera!!
____________________
Dziewczyna z lasu :) Ogrodowa zachciewajka :)
gierczusia 16:15, 22 lip 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Ślicznie to wygląda z tymi wykopanych kamieniami .. Tak se myślę ,że czasem wystarczy jakiś mały drobiazg ( tak jak tu, tylko wkopanie , bo reszta już było ) i już czegoś co było ładne robi się coś..coś spektakularnego ... Aaaa.....

W niedzielę byłam w szkółce u Kubiczka .. Jak se zobaczyłam te lany liliowców , to sobie pomyślałam o Tobie

Buziaki
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies