Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodnik Mimo Woli cd

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodnik Mimo Woli cd

Pszczelarnia 11:18, 24 lip 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Anek, kupiłam. Klik, klik, klik i poszło. Ale chciejstwa spowodowały zmianę w rysunku rabaty.

Musze tylko zapamiętać coby liliowców przy różach nie dawać z rozpędu .
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
popcorn 11:54, 24 lip 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
u nas kropi. Aniu, nie oglądaj, bo ja też mam ciągle nowe chciejstwa. I 4 nowe róże czekają na posadzenie. A ja żywcem nie mam miejsca, buu!

pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
MagdalenaK8 13:44, 24 lip 2014


Dołączył: 23 lut 2014
Posty: 1383
Aniu zaglądam, nadrobiłam, oczy nacieszyłam, duszę uspokoiłam. Wszystko piękne i zdrowe.
Pozdrawiam
____________________
Ogród i nie tylko...
Milka 17:23, 24 lip 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457

Miłego dnia pomimo deszczu.


Miłego na ten deszcz czekałam, kilka tygodni tylko słońce, to makabra dla roślin i dla mnie, koszt wody i podlewanie, zatem cieszę się z niego, ale juz grad nikomu nie potrzebny
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 17:26, 24 lip 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457





Piękna ta kompozycja, mnie te kolory jakoś cieszą a co za kłopot, że tylko forum z telefonu, komp nawalił?
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
popcorn 20:30, 24 lip 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
buu cisza? Aniu wszystko gra? pozdrawiam!!
____________________
Mój nowy ogródek
Mariusz 21:12, 24 lip 2014


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
Mala_Mi napisał(a)

Takie języczki, powinne kwitnąć w tym roku..... ale musisz je jakos odebrać.. jutro mam ekipę w Przemysłu, ale jakoś do 6 rano sie nie zgadamy o odbiór

Dziękuję Aniu za pamięć, bardzo, z przyczyn zdrowotnych nie obiecuję że przyjadę, ale jeśli się coś zmieni, to dam znać. Jeśli masz komu podarować języczki, to mną się nie przejmuj, my sobie jeszcze często w roślinach poużywamy , tak na marginesie liliowce czekają i ciesze się, że to jedyne rośliny z mojej strony którymi mogę Cie zadowolić i podzielić się nimi.
Wybacz moją małą frekwencję, ale jak tylko jestem przy komputerze, to podczytuję i wiele wątków ogrodowych nie jest mi obca .
Pozdrawiam, do usłyszenia o poranku
____________________
Pozdrawiam Mariusz Przyjazny ogród
malgorzata_s... 22:11, 24 lip 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Nadrobiłam z trudem Internet mi gdzieś wcięło Jeżówki musze mieć Nie wiem gdzie, ale bedom i koniec Buziak
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Alisonek 22:36, 24 lip 2014


Dołączył: 05 lis 2013
Posty: 2771
Mala_Mi napisał(a)


Rozrastają sie... po prawej Pikolino zeszłoroczne, a po lewej sadzonki tegoroczne


Aniu a czy w tej prawej zeszłorocznej kępie, to jest posadzona 1 jeżówka, czy kilka??? blisko siebie. bo ładnie taka zwarta kępka wygląda, i powoli choroba jeżówkowa mnie dopada, już robię listę tego co bym chciała mieć
a przychodzą w gości do Ciebie chce się mieć wszystko
Bożenka napisała wczesniej że to Eden i to są święte słow, istny raj dla ludzi no i dla owadów
buziaki
____________________
w Oborze też mogą być ogrody :)
agata19762 23:16, 24 lip 2014


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Aniu Kochana obiecałam więc słowa dotrzymuję...różyczki pokazuję

mają się całkiem dobrze...o nie się nie martw


____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies