Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodnik Mimo Woli cd

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodnik Mimo Woli cd

JulkAd 18:31, 23 lip 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Mala_Mi napisał(a)


Rozrastają sie... po prawej Pikolino zeszłoroczne, a po lewej sadzonki tegoroczne


Robi się po prostu większa kępa..chociaż mi w tym roku niektóre kępy są mniejsze niż w zeszłym roku


O to mnie uspokoiłaś, bo juz się martwiłam, że co roku dokupić nowe trzeba będzie
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
gierczusia 19:51, 23 lip 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Gabrysia_ napisał(a)


Anek...bardzo ci dziękuję za tak obszerną relację i instrukcję...zatem nie zetnę kwiatów i wiosną będę wypatrywać siewek
U Gosi oczywiście widziałam te łany jeżówek

Te pełne białe też są śliczne, jeszcze w takiej ilości


Taaaa .. Mnie się też bardzo te białe podobają .. Anek..że tak beszczelnie zapytam.. Masz Ty może krwawnika ??
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 19:58, 23 lip 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
makkasia napisał(a)


Mam tylko 4 odmiany razem 7 krzaczków u Ciebie mogę łany oglądać
ściskam Aniu - dziś idę się ostrzyc


Weż Ankę z sobą , bo Ona nawet do fryzjera nie ma czasu pójść


____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 19:59, 23 lip 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Aniu .. Te zestawienie papai z secretem jest mistrzowskie .. Szczena mi opadła i to spektakularnie .. A jak żeś Ty zrobiła taki żywopłot cisowy ??!!! Ta moja cholera rosnąć za diabła nie kce

Ściskam Cię .. Kobitko ..daj troszku na luz
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Bogdzia 20:10, 23 lip 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Na ostatnich zdjeciach istny eden.Wszystko kwitnie. Czy mnie sie wydaje ze motylki najlepiej lubią te zwykłe jeżówki?
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Anita1978 20:10, 23 lip 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
""A to jedna moja siewka, a możę kilka?? w szczelinie murka..jakoś dały radę.. niepodlewane, zaniedbane... rosna sobie.. wysokość 1,5m Nie mam pojęcia jakim cudem tu sie znalazła.. bo najbliższe jeżówki są w odległości 8 metrów (po drodze jest basen) lub po drugiej stronie oczka i to po przekatnej.. najbliżej jest kępa żółtych i czerwonych.. za skalniakiem. jakieś 4 metry... czyżby siewki z odmianowych też były różowe?? I chyba tak jest, bo kilka siewek w pobliżu żółtych i czerwonych ... są różowe ""

U mnie jeśli są siewki obok odmianowych to są różowe....'zresztą gdzieś, ale nie pamiętam gdzie, czytałam że tak właśnie jest- nie powtarzają cech.....
P.s. Wszystko piękne!
____________________
ogródek Anity
elzbieta_g 20:48, 23 lip 2014


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
twoje jeżówki powalają...z resztą wszystko powala...przez ciebie albo dzięki tobie ma kwitnącego już Luciferka i Piccolino ale Piccolino też trochę przez leonka bo pierwsza odgapiła i zaraziła resztę
pozdrawiam
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
agata19762 20:57, 23 lip 2014


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
miłego wieczorku Aniu
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
Kasik 22:20, 23 lip 2014


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Aniu - kolekcja jeżówek powala. Jestem znów zakochana- 25 lat temu w facecie- dziś co chwilę w kolejnym gatunku kwiatów. Teraz na tapecie właśnie jeżówki.

Ostatnio w szkółce widziałam taką rozrośniętą Hot Papayę ( ona ma kolor nieziemski) i pomimo, że mi kolorystycznie nie pasuje, to już zamówiłam - w sierpniu maja dostawę.
U nas mało szkółek i wiele roślin kupuję na targu, a tam nikt nie wie co sprzedaje- tak, że ostatnio wzbogaciłam się o dwie, ale jakie - nie mam pojęcia.

Twoje sa piękne, ale wcale mnie to nie dziwi.

Pozdrawiam

____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Jag_58 22:28, 23 lip 2014


Dołączył: 17 lut 2014
Posty: 2599

Jakas fotka wczorajsza...była??



Anek wiesz ,ze komponujesz pięknie swoje rabaty ,ale tu przeszłaś samą siebie jestem ZACHWYCONA i poszło kopiuj pozdrawiam cieplutko
____________________
Jagoda
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies