Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodnik Mimo Woli cd

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodnik Mimo Woli cd

malkul 21:39, 01 paź 2014


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
ale ta twoja hochla to jakas odmiana jest bo ta najwyklejsza ma ciemniejszą zieleń
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Mala_Mi 21:42, 01 paź 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Pszczelarnia napisał(a)
Anek, stalowa kobieto! Jakie parametry powinna mieć pergola solidna. Jaka śrdnica prętu (prosty)? Solidna to wys. 240, szer. boku 120, szer. przejścia 140? Jak mam obliczyć/zweryfikować koszt wykonania takiej pergoli?

Pręt 16mm będzie aż, aż.. może być 12mm.. a reszta na PW
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 21:44, 01 paź 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Gabriela napisał(a)


Się tu o moich liliwcach pisze.
Ogród w budowie ma to do siebie, że zawsze można coś powiększyć, "Małe Wojsławice" też. A co do ilości liliowców, to mogę się licytować, bo Ty masz w metrach bieżących, ale w rzędzie, a ja mam w kilku rzędach.

A trawy masz cudne, tak patrzę na moje trzy sztuki rozplenic od Alinki i myślę za każdym razem, jakie to było niewyględne jeszcze na początku lipca, a teraz - ho ho ho.


Siem nie będziemy licytować.. Twoje małe W. i tak mi się lepiej podobają niż moje Ale cicho sza......
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 21:48, 01 paź 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
malkul napisał(a)
ale ta twoja hochla to jakas odmiana jest bo ta najwyklejsza ma ciemniejszą zieleń


Ta na foto to Aureola. Najzwyklejsza rośnie jak głupia i ma zieleń.. niestety ciągle ją coś zarasta i foci teraz nie pokażę..
To odmiana Nickolas, czyli chyba zwykła.. focia z zeszłęgo roku z początku lipca.. z 1 małej sadzonki z internetu sadzonej w 2012 !!! Czyli po roku!! Jeżówki maja koło 1,5m

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
malkul 21:50, 01 paź 2014


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Jesny ania jak to możliwe!!!!!!!!!!!!!!!!?????????????????
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
malkul 21:51, 01 paź 2014


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Ania mam prośbe wiem żeś zapracowana ale blagam poszperaj w zdjęciach jak ta zielona lub ta powyżej hakone wygląda wiosną tak w okolicahc maja czerwca, błagam
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Mala_Mi 22:08, 01 paź 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
malkul napisał(a)
Ania mam prośbe wiem żeś zapracowana ale blagam poszperaj w zdjęciach jak ta zielona lub ta powyżej hakone wygląda wiosną tak w okolicahc maja czerwca, błagam


To foto z 9 maja tego roku, tylko poprawka na to, że wiosna przyszła szybciej.. już je widać.. pełnego rozmiaru nie maja, ale som

Foto dzięki piwoniom... bo kto by trawy focił???


I dzięki piesowi co mu foto robiłam (wykadrowane)

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Loosiuu 22:33, 01 paź 2014


Dołączył: 03 gru 2011
Posty: 3297
U mnie też tak zielona Hakone przyrasta. Do tego ma rozłogi przez co robi się szersza. 'All gold' raczej kompaktowa, niższa. 'Stripe It Rich' mi nie rosła, wręcz zanikała i wyciepałem. 'Aureola' do kupienia na przyszły rok. Z tego co wiem to Albostriata też szybko przyrasta.
Z zimowaniem nie ma problemu, chociaż podobno ze strefy 8. Wcześnie wypuszczają przyrosty.
Fajne są mało znane jeszcze u nas odmiany 'Beni Kaze'('red wind') oraz 'Briform' Fubuki, która wygląda jak kłosówka miękka, ale pewnie ze wzrostem jak u Stripe...choć nie ukrywam, że jak spotkam to kupię
____________________
Pozdrawiam Filip - Ogród z platanem.
Rench 22:52, 01 paź 2014


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Mala_Mi napisał(a)


Ta na foto to Aureola. Najzwyklejsza rośnie jak głupia i ma zieleń.. niestety ciągle ją coś zarasta i foci teraz nie pokażę..
To odmiana Nickolas, czyli chyba zwykła.. focia z zeszłęgo roku z początku lipca.. z 1 małej sadzonki z internetu sadzonej w 2012 !!! Czyli po roku!! Jeżówki maja koło 1,5m


Nicolas ma przebarwiać się jesienią na bordowo.

Amoja hakona zielona po roku jest mniejsza niz ja sadziłam Taki trzeba miec talent do ogrodu,żeby często nie przesadzać
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Rench 23:04, 01 paź 2014


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Odnośnie rózy pomarańczowej, pooglądaj sobie Easy Does It, jest niesamowita.

Korwest jest tez pomarańczowa,ale jesniejsza,mocno pachnie i rośnie wielka.
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies