Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodnik Mimo Woli cd

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodnik Mimo Woli cd

Bea 17:10, 01 paź 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 3580
Miłego i pozdrawiam.

____________________
Beata W miniformacie
Urszulla 17:16, 01 paź 2014


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21809
Mówisz że masz małe Wojsławice z trawami

przyznaję że rozplenice warto mieć zachwycają nawet zimą
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Pszczelarnia 17:40, 01 paź 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Anek, stalowa kobieto! Jakie parametry powinna mieć pergola solidna. Jaka śrdnica prętu (prosty)? Solidna to wys. 240, szer. boku 120, szer. przejścia 140? Jak mam obliczyć/zweryfikować koszt wykonania takiej pergoli?
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Madziarzeszow 18:02, 01 paź 2014


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 1912
Aniu aureola ta gigantyczna u Ciebie ma dopiero 3 lata? a mi mówiono ,że strasznie wolno rośnie
____________________
Pozdrawiam..... Mój mały skrawek ziemi~~~~~~~~Wizytówka - Mój mały skrawek ziemi
JulkAd 18:54, 01 paź 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Aniu priv napisałam...wracam czytać
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
leon60 19:22, 01 paź 2014


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Jestem w niedoczasie ale troszkę poczytałam i foto obejrzałam
Zachwycam się trawami a szczególnie Graziellą Adagio chyba pod Galerią Rzeszów rosną przepiękne są
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Gabriela 19:45, 01 paź 2014


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Mala_Mi napisał(a)


[b]Pszczółka
- liliowców mam chyba więcej niż Gabrysia, do kupy z 40 metrów bieżących Bo ja mam mikro Wojsławice... Acha Gabriela ma możliwość powiększenia swoich Wojsławic a ja już nie Katalog traw i rozchodników kuleje i go nei mam.. tylko kilka zidentyfikowanych I w tym roku rozchodniki są beznadziejne..






Się tu o moich liliwcach pisze.
Ogród w budowie ma to do siebie, że zawsze można coś powiększyć, "Małe Wojsławice" też. A co do ilości liliowców, to mogę się licytować, bo Ty masz w metrach bieżących, ale w rzędzie, a ja mam w kilku rzędach.

A trawy masz cudne, tak patrzę na moje trzy sztuki rozplenic od Alinki i myślę za każdym razem, jakie to było niewyględne jeszcze na początku lipca, a teraz - ho ho ho.
____________________
Ogród w budowie nieustającej
Bogdzia 20:19, 01 paź 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Mala_Mi napisał(a)

Zaglądam na laptopie, a tu nie mam swojego katalogu z nazwami a na pamięć znam tylko kilka nazw

Hakonechloa Aureola lub zwykła zielona..
To moja aureola z jednej sadzoneczki w 3 sezon.. wielkość po kolano maks... jest cudna


Piękna i wielka ta aureola. Moja w ciągu jednego roku też dośc ładnie sie rozrosła ale pytanie czy przetrzyma zimę.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Dorota123 20:56, 01 paź 2014


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Aniu piękne te Twoje Wojsławice na podkarpaciu. Nieustannie zachwycam się Twoim ogrodem, wyobrażam sobie jak bardzo podobałoby mi się w prawdziwych Wojsławicach.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Mala_Mi 21:37, 01 paź 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Kondzio, Bea, Ula -
Dorota - moje to mikro, ale i tak cieszy .. bo moje i wystarczy otworzyć drzwi, a tam trzeba dłuuuugo jechać
Bogdzia - zakopcuj ją jak róże, wiosną kopczyk rozgarniesz. Chociaż wydaje mi sie że one mogą wygniwać zimą a nie przemarzać. Tak sie dzieje z wrażliwymi trawmi, że nie mróz, a mokro w stanie niewegetacyjnym je zabija.
Julka - odczytałam. .czekam.
Ola - mus pod galerię sie wybrać, bo ja mijam dużym łukiem wszelkie galerie. Jak na razie to byłam w niej tylko raz i to w zeszłym roku
Madzia - wolno rośnie Gold, a zielona i ta szybko .. zieloną już dzieliłam.

To w roku sadzenia czyli 2012, kamienie sie nie zmieniły

To rok później (zebrinus chociaż kleine.. musiał zostać wyeksmitowany, foto z lipca, do jesieni był już 2 razy wyższy))


I teraz jest powyżej. Lepszych fot nie mam, bo .. jakoś traw co nie kwitną nie fotografuję.. taki wypełniacz rabat.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies