Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodnik Mimo Woli cd

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodnik Mimo Woli cd

hanka_andrus 20:05, 15 gru 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
ANUŚ, każdy matak jaklubi, jedni w wigilijny wieczór jedzą same postne potrawy,inni wcinaja baraninę, pizzę lub suhsi.
Nad tym przechodzę do porządku dziennego i nie komentuję. Tak jak z modą jeden lubi gładkie inny we wzorek.
A trendy napędzają producenci, bo im jakiś kolor lub wzór zalega w magazynie i trzeba przewietrzyć półki.

Tak czy i naczej mabyć wesoło, sympatycznie, rodzinnie lub nie, ale bez zadęcia. Bo kazda sztuczność w tym dniu razi jak cholera.

I takich, nie wymuszonych świąt Wam życzę Aniu. Tobie i człej twej familii.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Mala_Mi 20:17, 15 gru 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Hanuś .. moja najbliższa familia potrafi sie bawić nawet przy kolacji wigilijnej "last minut".. takie też były... do podziału 2 torebki gorącego kupka (każdy inna) i puszka rybek w puszce A i zamrożone uszka w lodówce sie znalazły.... choinka była..

A reszty chyba nie zrozumiałaś co miałam na myśli.. ale tak to jest ze słowem pisanym.. przede wszystkim pisałam o sobie a nie o innych. Jestem naprawdę tolerancyjną osobą.. zachwycam się tym co robią forumowicze.. i twierdzę, że każdy ma prawo żyć po swojemu... i mieć nawet fioletowy domek.

A może ja Cię źle rozumiem? Też możliwe. Spadam z forum.. bo i tak mi za długo zeszło.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
justi 20:41, 15 gru 2014


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Aniu zapomniałam , a miałam zapytać masz może u siebie jakieś jodełki? Tak sobie poszukuję jakiś dobrych odmian żeby były zwarte. Posadziłabym sobie 5-7 sztuk i co roku ciach na święta.

ps. odwiedziłam Gierczusię ale sie uśmiałam, dzięki za przekierowanie
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
Rench 21:44, 15 gru 2014


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Mala_Mi napisał(a)


Z Muminkiem to ciężka praca... do takich maluchów jestem już za stara.. i za wolna... ale jest fajny urwis... I żeby jeszcze spał w nocy.... ale cóż.. nie można mieć wszystkiego..
A ozdoby świateczne sie przydają....... wyszperane na strychu (myślałam, że je wyrzuciłam).... maja już ponad 20 lat Świetna zabawa



He he Ty za wolna......

Wie gościu jak się tym bawić
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
hanka_andrus 21:45, 15 gru 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Ja Ciebie dobrze zrozumiałam i w nawiązaniu do tego moje słowa.

Mieszkałam w okolicy gdzie były 3 wyznania i komuniści na dodatek. Trzeba było tolerować różne obrzędy. U każdego inne obyczaje i tradycję.
W związku z tym, Ogrodowisko tez powinno być takie. I nie propagować jedynie słusznych rozwiązań świątecznych.
Bo u każdego te wolne dni inaczej wyglądają. A o tolerancji to ogólnie, a nie wyłącznie do Ciebie. Tolerujesz nas jak mało kto na tym forum, i do każdego odnosisz się z wyczuciem i szacunkiem.
Buziam
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Piotr_ 21:59, 15 gru 2014


Dołączył: 13 sty 2014
Posty: 2987
cudnie i maluch fajny
wianki piękne podziwiam ja dziś coś stworzyłem
____________________
Egzotyczna wyspa na Podkarpaciu / Wizytówka-Egzotyczna wyspa na Podkarpaciu Pozdrawiam Piotrek
Gabriela 22:42, 15 gru 2014


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Ty już masz wianki i to kilka ładnych, a ja jeszcze żadnego. Zrobiłam przegląd owocków na krzakach i te najbardziej efektowne - pomarańczowe ogniki zostały w całości pożarte przez ptaszyska, co ustaliłam wczoraj. Chyba użyję mandarynek do ozdoby, żeby zachować kolor.
____________________
Ogród w budowie nieustającej
grembosia 22:48, 15 gru 2014


Dołączył: 20 mar 2012
Posty: 2748
Muminek już tak hasa... niesamowite.
Nasz, cały czas asekuruje się na pupę.

A i czupryna spora u Feliksa, nasz jeszcze łysolek.

Aniu, wiankujesz..., i nawet pięknie Ci to wychodzi.
Pozdrawiam cieplutko i czekam wiosny...
____________________
Grembosia- spacerkiem po ogrodzie *** Wizytówka 2014
Pszczelarnia 23:00, 15 gru 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Anek, to ratuj jutro, bo wszystko "przez Ciebie". Nie za dużo widziałam ale szkielet mam i wzory.

I jednak siatka to siatka. Jest tylko siatką.

Idę do Gierczusi.


____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Madzenka 23:01, 15 gru 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
No to ja na przekór napiszę , ze lubie święta, ale tak jak Ty nie lubię gotować j dlatego lubię tę naszą różnorodnośc
A dekoracje wolę kupic, bo mnie cholera bierze od robótek ręcznych . Piątkę z ZPT mialam zawsze naciaganą, bo uczyła nas tego nauczycielka od matematyki
Mam jak Ty kompleksy gdy widzę co dziewczyny i chlopaki cudnego stworzą, ale godzę sie ze stwierdzeniem, że nobody is perfect i zostaję przy tym.


A tak po ogrodniczkowemu napisz mi czy z jednej sadzonki naparstnicy będzie jeden kwiatek czy jest szansa na kilka kwiatkow? Czy naparstnice Pana Bylinowego dają szanse na kilka kwiatków?


Ps. Przy takiej pogodzie to co z naszym spotkaniem na nartach????
Przynajmniej jest szansa, że trawy w tym roku szybciej ruszą...
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies