Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodnik Mimo Woli cd

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodnik Mimo Woli cd

Pszczelarnia 23:02, 15 gru 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
hanka_andrus napisał(a)
(...)

Tak czy inaczej ma być wesoło, sympatycznie, rodzinnie lub nie, ale bez zadęcia. Bo każda sztuczność w tym dniu razi jak cholera.



____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
anna_g 13:46, 16 gru 2014


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Mala_Mi napisał(a)
Próbuję pobiegać po innych wątkach, ale przyznaję się, że mi to nie idzie... i straciłam zapał..
Tak zaczęłam pisać na jednym z wątków..


A ja od kilku godzin myślę co napisać.. tzn wiem co myślę, ale by znów czegoś nie palnąć..

u siebie dokończę.. anów będzie kontrowersyjnie i będą tacy co mnie źle zrozumieją.. ale trudno.

Napiszę krótko.. niech się te święta już skończą.
Mam wrażenie, że nie jestem na forum ogrodniczym a na forum z dekoracji.. wystroju wnętrz i takich tam... na takie fora nigdy bym się nie zapisała.. bo to nie moja bajka.
Nigdy nie będę mieć perfekcyjnie jak z katalogu w domu.. choćbym oczy wypatrzyła to nie stworzę takich dekoracji... Poza tym u mnie dom jest do mieszkania i takie cudne dekoracje u mnie nie mają racji bytu. Nawet nie mam gdzie ich ustawić.. a może nie potrafię... nieważny powód...
Mogę oglądać cudne ogrody ciesząc oko.. ale jakos do dekoracji domowych .. nie mam serca. Nigdy też nie siedziałam na gazetach, artykułach i takich tam związanych z prepitetami.. typu wystrój wnętrz, desing czy moda.... taki jestem typ.
Na forum są osoby tak zdolne, że powinni udzielać sie na forach dekoratorskich, wszystkie pinty i inne będą zacofane, brzydkie i daleko im do dzieł forumowych. Jestem pod wrażeniem, bo naprawdę tworzycie super dekoracje.. nie umiem tworzyć takich ale umiem ocenić co jest ładne i fajne. Wielki szacunek dla twórców..
Ale ja wymiękłam... popadam w kompleksy, na chałupę patrzeć nie mogę, na domowników też.
By się nie dołować.... zostanę przy kwiatkach...... i już nie będę wyrażać ochów i achów na temat dekoracji.... a choinkę ubiorę na pstrokato.. a co... kto mi zabroni Jestem na forum ogrodniczym a nie dekoracji wnętrz.. i masować kompleksów nie będę.
A na święta najchętniej pojechałabym w ciepłe kraje lub na narty.... by wrócić po całym zamieszaniu spowodowanym świętami. Bo ze świąt to lubię jarmarczną choinkę i grizwoldowe światełka Potrawy wigilijne są poza tym niesmaczne. Karpia nie cierpię i nie zjem. Siedzenia za stołem nie lubię, a jeszcze bardziej nie lubię gotować.
Nie lubię grudnia... na szczęście połowa przeleciała.
Amen





Hahahaha Anek - wymiękłaś??? To ja Ci powiem, że ja mam to samo... Lewe łapy do takiej roboty A jak już w dodatku coś zrobię lub kupię (ha, no a jak) to u mnie w domu same chlopy i nawet nie zauważają że coś gdzieś jest... Dobrze, że wiedzą chociaz gdzie w domu stoi choinka ale - chociaz ich zaganiam do ubierania jej w ostatnie lata wątpię by pamiętali jak ubrana była Po prostu zero motywacji - bo sama w sobie jej nie mam... Też jestem taki typ, że u kogoś oglądać mogę i mnie się bardzo, ale to bardzo podoba, a u siebie.. "wieczno bida" Coraz mniej z wiekiem lubię świąteczne zamieszanie... takie jakies sztuczne mi się wydaje... ale to moje odczucia i nikogo nie oceniam Wczoraj dostalam w prezencie od znajomej poisencję - i tak się ucieszyłam że nie masz pojęcia - bo już mam dom udekorowany Kiepska w tym jestem no ale co - we wszystkim nie można być super hahaha Jak mam ochotę na ozdoby to schodzę piętro niżej do teściowej bo ona to uwielbia. Choć fakt, że jak dzieciaki były małe to lubilam to cale zdobienie - dla nich - bo to świetne było jak im się buziole się śmiały No dobra, rozpisalam się ale jestem rzadkim gościem więc se pozwoliłam. jeśli chodzi o zaległości u Ciebie to mam 1104 posty i 110 stron nie nadrabiam. Zostawiam pozdrowienia, buziaki i zyczenia dobrych świąt
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
popcorn 14:54, 16 gru 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
____________________
Mój nowy ogródek
kasiek 15:41, 16 gru 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Ale sie fajnie Ciebie czyta - dowcip z nutką sarkazmu - mogłabyś własny kabaraet prowadzić
Wiesz czego chcesz i nie przejmujesz się narzuconym trendem... Szacun, lubię takich ludzi, mają magnetyczną siłę.
Nawet nie wiedziałam że masz takie widoki za płotem, ładnie sie zasłoniłaś, myslałam że za płotem masz pola i łąki
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
ewsyg 17:23, 16 gru 2014


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654


Napiszę inaczej.. podobają mi się piękne ubrania, ładnie ubrane kobiety.... ale nigdy nie oglądam MODY i niczego co jest związane z modą. Nawet przez myśl mi nie przeszło by coś takiego obić.. W czasach komuny jak niczego nie było... sama szyłam sobie ubrania (i znajomym) wtedy kupowałam Burdę.. i nawet z tego powodu byłam na bieżąco w tej materii.... tylko materii w sklepach nie było.. i było co było. Lub co sie wystało w kolejce lub po znajomości załatwiło.



Ale mnie zaskoczyłaś, nie podejrzewałam Cię o szycie Ja bardzo lubię szyć i wszelki robótki ręczne. Pomagają mi przetrwać długie jesienne wieczory. Już uszyłam kurtkę, córce szyję płaszcz, a koleżance robię sweter na drutach

Co do świąt, zawsze marzyłam, żeby gdzieś pojechać i zostawić całe to zamieszanie. Dzieci odchowaliśmy więc stwierdziliśmy z mężem, że na święta jedziemy w góry. Wiesz, niby było fajnie, ale jednak nam czegoś brakowało i kolejne święta będziemy jednak spędzać w domu. Ozdoby nie są ważne, one są raczej dla dzieci. Teraz ważne jest to, że w pogoni dnia codziennego możemy pobyć ze sobą trochę dłużej i bardziej na spokojnie.
Takich świąt Ci Aniu życzę
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
yolka 19:53, 16 gru 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Zaczyna mnie dopadać świąteczna depresja... żeby chciało mi sie tak jak mi się niechce. Moja choinka będzie kolorowa, na przekór wszystkim modom, muszę tylko dokupić różowe i pomarańczowe bąbki ? (bombki) ch... zaczynam wtórny analfabetyzm - mam problem z ortografią. Takich b...ek właśnie mi brakuje, Powieszę je obok siebie, żeby nie było wątpliwości gdzie mam modowe wytyczne
Kiedyś tez szyłam i robiłam na dutach sweterki. Miałam dostęp do włóczki, teściowie pracowali w Instytucie Zootechniki - hodowla owiec i po strzyżach były deputaty - włóczka ok 5 kilo do wyboru i koloru. Teraz nie chcę mi sie nawet guzika przyszyć, ba... nawet eMowi zamka do rozporka wszyć, a co tam dopiero guziki
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Madziarzeszow 21:02, 16 gru 2014


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 1912
Widzę , że Muminkowi spodobały się dekoracje świąteczne ale zadowolona mina , a myśli pewnie co tu nabroić cudny
____________________
Pozdrawiam..... Mój mały skrawek ziemi~~~~~~~~Wizytówka - Mój mały skrawek ziemi
grazyna 21:03, 16 gru 2014


Dołączył: 20 gru 2012
Posty: 2281
Aniu pozdrawiam serdecznie - ja lubię święta
____________________
Grażyna Tu odpoczywam
polinka 21:33, 16 gru 2014


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Mala_Mi napisał(a)


Bo jak się ma na widoku fioletowy domek (co ja zrobię że ten kolor to nie mój ulubiony, a w elewacji to już okropny.. ) i rezydencję szeroką, wysoką i ogromną, na cały horyzont, a stoi to na działce że wszędzie 3 i 4 metry do płota... ..... to jest jedno wyjście, pożegnać się z pięknym krajobrazem i widokami. Bo te dwa domki nie pasują do reszty wg mojego gustu oczywiście, a z tym się nie dyskutuje.. .. Sąsiedzi mogą sobie stawiać co chcą ale ja nie muszę tego oglądać.. Wyszedł świat sam w sobie.. i dobrze.

Trzeba było mniej włóczyć się po okolicy, więcej czasu by było na analizy u mnie.. ale to mnie akurat wogle nie martwi... będziesz musiała przyjechać jeszcze raz
A i powłóczyć się po Bieszczadach trzeba.. np szlakiem drewnianych cerkwi.. albo szlakiem po Połoninach...


Ewuś jak będziesz się wybierała na Połoniny to bierz mnie ze sobą Ja cichutka, spokojna dziewczyna, nie będę przeszkadzała

____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Bogdzia 21:52, 16 gru 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Macham Aniu i ide spac.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies