Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodnik Mimo Woli cd

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodnik Mimo Woli cd

Mala_Mi 20:50, 29 kwi 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Konstancja30 napisał(a)
zapomniałam otulipaniona napisać, że ta serduszka to coś niesamowitego ... że kfffiatek może mieć taaaki kształt !!! ... cud


Fajne są bo rosną w cieniu. i na słońcu ..tzn i na słońcu a potem zanikają i mogą inne chabazie je zasłonić ..
Ciemiernik cuchnący


Werbena z nasionek od Danusi I dużo mikrusków jeszce wzeszło..


Brunera jakaś taka beznadziejna


Bratki samosiejki


____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mariusz 20:55, 29 kwi 2013


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
Woda czysta jak na tę porę, chyba używasz filtra, u mnie na posadzie wszystko naturalnie prowadzone, bez dodatkowych urządzeń, bez kolczyków, to i woda jeszcze brudna, bo rośliny dopiero startują.
Oczerety 'Zabrinus' masz już okazałe, no i bóbr szykuje się do kwitnienia, jest o nim nawet temat http://www.ogrodowisko.pl/watek/2559-bobrek-trojlistkowy-menyanthes-trifoliata .
Sangwinaria , bardzo fajna
____________________
Pozdrawiam Mariusz Przyjazny ogród
Mala_Mi 20:56, 29 kwi 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Iza ... mam kupę zaległości w pracy..... i muszę też na łopacie pojeździć.. w końcu muszę skończyć Twoją alejkę z klonami

Hanuś.. przyroda nadgoni........ u mnie mało nóg sobie od tego gonienia nie połamie..... nadgoniła przyroda te 2 tygodnie opóźnienia... i już jest praktycznie tak jak rok temu... Marek wiedzę, że to też pozatwierdza

Ostatnie fotki i uciekam z forum, bo za długo mi dziś zeszło...

Piwonia drzewiasta.. nieokrywana.. zyje


Bałaganiasty przedogródek na który mam śliczny projekt od Danusi..... musi chwilkę poczekać, ale co sie odwlecze to nie uciecze...... przerobię go


Zamiłowanie do bałaganu..

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Loosiuu 20:59, 29 kwi 2013


Dołączył: 03 gru 2011
Posty: 3297
Ale piękności pokazujesz A rybki jakie duże!!!
____________________
Pozdrawiam Filip - Ogród z platanem.
Mala_Mi 21:02, 29 kwi 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Mariusz napisał(a)
Woda czysta jak na tę porę, chyba używasz filtra, u mnie na posadzie wszystko naturalnie prowadzone, bez dodatkowych urządzeń, bez kolczyków, to i woda jeszcze brudna, bo rośliny dopiero startują.
Oczerety 'Zabrinus' masz już okazałe, no i bóbr szykuje się do kwitnienia, jest o nim nawet temat http://www.ogrodowisko.pl/watek/2559-bobrek-trojlistkowy-menyanthes-trifoliata .
Sangwinaria , bardzo fajna

Latam trochę z sitem.. i wybieram syf z dna...... pompa też chodzi, ale co ona biedna może
Odkurzacz kupiłam, ale by go uzyc trzeba długiego węża dokupić,,, wiec czeka na lepsze czasy.. ale czytałam że kijanki jak zrobią sie małę żabki to mi oczko raz dwa wyczyszczą do połysku Wiec chyba odkurzać nie będę.. poczekam, az się zażabkują i pójdą sobie ...
Acha te 80 cm dla lili to liczy się od powierzchni kosza??? Czy odspodu kosza??



Tulipanowiec ma liscie .. i koniec na dziś....... przegięłam..

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mariusz 21:08, 29 kwi 2013


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
Od powierzchni kosza.
Żaby jak najbardziej pożyteczne, tylko tego sobie do oka nie wpuść, u mnie byl, ale udało sie go wykurzyć.

____________________
Pozdrawiam Mariusz Przyjazny ogród
Sebek 21:10, 29 kwi 2013


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Te zdjęcia tulipanów są jak z katalogu - po prostu genialne!!!!
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Matka 21:13, 29 kwi 2013


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Padłam!!!!



CUDNIE!
____________________
U Matki
Mala_Mi 21:25, 29 kwi 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Mariusz napisał(a)
Od powierzchni kosza.
Żaby jak najbardziej pożyteczne, tylko tego sobie do oka nie wpuść, u mnie byl, ale udało sie go wykurzyć.


Czasami widzimy w okolicy zaskrońce.. jak takiego wygonić ??

Ależ fotę strzeliłeś...... z serii jastrząb pożerający ptaka.. horror...... brrrr .. nie chcę zaskrońca... babcia jakby takeigo zobaczyłs w moim ogrodzie to już nigdy nie przyjedzie Żab też się boi... tylko rzekotki lubi
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
weronika77 21:26, 29 kwi 2013


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
Aniu, podziwiałam Twoje tulipany, piękne kwiaty, i dużo wiosny u Ciebie.
Pozdrawiam Cię i zostawię moje skromne brateczki, też ładne.

____________________
weronika77 - Bajkowy ogród weroniki, Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies