Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Sylwii od początku cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Sylwii od początku cz.II

17:27, 06 lip 2016
Syla napisał(a)




Sylwia przepięknie, a ten róż na pierwszym planie w gazonach, to co to za roślinki? są super

Anabelki też dają rade, co ty robisz że tak piękne wszystko, oprócz miłości dajesz im coś jeszcze chyba dobre papu
Basiula 17:56, 06 lip 2016


Dołączył: 06 kwi 2016
Posty: 489
Sylwia, trafiłam do Ciebie przez wypadek, ale jeśli pozwolisz, zostanę na dłużej, bo pięknie tu jest!
Przecudny ogród!
Zaznaczam do doczytania.


A czym więcej oglądam tym bardziej ZAZDRASZCZAM Cudnie!
____________________
W basiowie
Makao_J 22:44, 06 lip 2016


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Syla napisał(a)


Aniu , tulipanowca jeszcze nie cięłam ... Chyba w kwietniu będę . Klona już tak ale wypuścił na nowo gałęzie poboczne bo przewodnik mu sama kiedyś zabrałam . W tym sezonie jeszcze nie tknięty . Będzie z niego stożek

Tulipanowiec ma ładny pokrój ale za szeroki i już za wysoki jak na moje oczekiwania . Roślinom zabiera światło. To duże drzewo dlatego już mu dalej nie pozwolę rosnąć. Ten również na stożek ciachnę taki mam zamysł ...

U mnie silne wiatry i wszystkie drzewka lekko pochylone rosną. Tulipanowiec wystawiony na przeciągu rośnie ale jeszcze mu nic nie urwało a podobno kruchym drzewkiem jest ?

Tak właśnie słyszałam że kruchy jest. Ale mój eM chciał mieć wielkie drzewo w ogrodzie to mu kupiłam.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
Syla 22:47, 06 lip 2016


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Makao_J napisał(a)

Tak właśnie słyszałam że kruchy jest. Ale mój eM chciał mieć wielkie drzewo w ogrodzie to mu kupiłam.


Wielgachne to drzewo , masz rację , dlatego będę ciąć . W tej chwili już przytłacza rozmiarem a ja tak nie chcę Gdzieś wyczytałam , że dobry miesiąc na cięcie to kwiecień . Choć zdecydowanie łatwiej koryguje się drzewa w stanie bezlistnym .
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 22:47, 06 lip 2016


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Basiula napisał(a)
Sylwia, trafiłam do Ciebie przez wypadek, ale jeśli pozwolisz, zostanę na dłużej, bo pięknie tu jest!
Przecudny ogród!
Zaznaczam do doczytania.


A czym więcej oglądam tym bardziej ZAZDRASZCZAM Cudnie!


Zapraszam do zaglądania dziękuję
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 22:49, 06 lip 2016


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
MonikA napisał(a)



Sylwia przepięknie, a ten róż na pierwszym planie w gazonach, to co to za roślinki? są super

Anabelki też dają rade, co ty robisz że tak piękne wszystko, oprócz miłości dajesz im coś jeszcze chyba dobre papu


gdzieś pisałam hmmm ... już wygrzebałam nazwę ... to angelonia ale u nas nie zimuje z tego co doczytałam ale mam nadzieję , że się wysieje
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 22:50, 06 lip 2016


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
mateuszmichn napisał(a)
Jak zawsze można tutaj zobaczyć piękny ogród i zdjęcia. Cudnie


dzięki Mateusz staram się jak mogę ...
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Makao_J 23:31, 06 lip 2016


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Syla napisał(a)


Wielgachne to drzewo , masz rację , dlatego będę ciąć . W tej chwili już przytłacza rozmiarem a ja tak nie chcę Gdzieś wyczytałam , że dobry miesiąc na cięcie to kwiecień . Choć zdecydowanie łatwiej koryguje się drzewa w stanie bezlistnym .

Wiesz co - musiałabyś podpytać Danusi bo ona swojego cięła już nie raz. I nawet wyprowadzała mu kolejny przewodnik bo stracił od wiatru.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
Tusiala 09:12, 07 lip 2016


Dołączył: 14 paź 2013
Posty: 3937
Jakoś mało mi zdjęć
polinka 10:52, 07 lip 2016


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Syla napisał(a)





Syla wszystko jest u Ciebie takie piękne, że trudno zdecydować się,które zdjęcia zacytować. Lubię Twój porządek choć wiem ile czasu i pracy wymaga. Uwielbiam ujęcia z Twojego ogrodu, bije od nich takie ciepło i spokój.
Pozdrawiam
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies