Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Sylwii od początku cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Sylwii od początku cz.II

Syla 16:15, 13 lip 2016


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380





____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Luki 16:27, 13 lip 2016


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Co ja będę mówił uwielbiam Twój ogród, a lizaki cisowe z Praying Hnds w nóżkach wręcz kocham
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Kuba 16:34, 13 lip 2016


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
Syla napisał(a)






Zawstydziłaś mnie swoimi kulami i źywopłotami, myślałam że tak równo się nie da a jednak da
Piękne każde zdjęcie Twojego ogrodu
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
Sebek 16:34, 13 lip 2016


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Syla napisał(a)


Nie zawsze , przez dwa sezony
Soki z malin i czerwonej porzeczki ale debiutuję w nalewkach : wiśnie , czarna porzeczka i będzie jeszcze jeżyna .... Kiedyś .. rok temu zostałam poczęstowana i tak mi posmakowało , że postanowiłam sama ....
Wczoraj dowiozłam kolejną partię owoców i do 2 w nocy bawiłam się w drylownicę
Bawię się również w dżemy , w tym sezonie po raz pierwszy doszły smaki wiśniowe i porzeczkowe ... Dostarczono mi również ogórki ... I tyle ....

Hosty uniknęły cięcia a to dzięki kijkom bambusowym


Zglodnialem
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Syla 16:43, 13 lip 2016


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Luki napisał(a)
Co ja będę mówił uwielbiam Twój ogród, a lizaki cisowe z Praying Hnds w nóżkach wręcz kocham


Hosty bez żywopłotu pewnie by się pokładały a w takim wydaniu sterczą na baczność . Też mi się podoba napiszę nie skromnie ... Dziękuję za odwiedzinki
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 16:46, 13 lip 2016


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Kuba napisał(a)


Zawstydziłaś mnie swoimi kulami i źywopłotami, myślałam że tak równo się nie da a jednak da
Piękne każde zdjęcie Twojego ogrodu



Naprawdę strzyżenie na tej wysokości idzie jak po maśle . Kręgosłup nie boli i dobrze wychodzi bez wysiłku . Gorzej ze schylanką Uwielbiam wiosnę pod tym względem , teraz przeszkadzają inne rośliny a i pogoda w kratkę ...Dzięki Kubusiu

____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 16:47, 13 lip 2016


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Sebek napisał(a)


Zglodnialem


Zawsze możesz podjechać po słoiczek
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Monka 20:59, 13 lip 2016


Dołączył: 11 kwi 2016
Posty: 1466
Sylwia ogród przepiękny pisałam już wielokrotnie, ale mam pytanie z innej beczki zauważyłam ,że masz słupki ogrodzeniowe z kamienia tak jak ja z tym, że ja mam piaskowiec, i tak jak ja nie masz ich niczym przykrytych powiedz mi proszę czy czymś je impregnujesz , bo ja po 5 latach (wcześniej impregnowałam) muszę założyć w tym roku jednak jakieś daszki a nic mi się nie podoba
____________________
Monika ogród i co dalej
wrobelki 22:30, 13 lip 2016


Dołączył: 02 maj 2016
Posty: 1134
Cudniaste zdjęcia
____________________
wrobelki Ogrodek frontowy
23:01, 13 lip 2016
Sylwia przepięknie ale ile też twojej pracy w ogrodzie i jeszcze masz czas na przetwory gratuluje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies