Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Sylwii od początku cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Sylwii od początku cz.II

malkul 10:54, 07 lip 2016


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Cześć Sylwio-pamiętasz jak twój wątek dał mi kopa na rozruch tak coś mnie na wspominki wzięło
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Tusiala 10:58, 07 lip 2016


Dołączył: 14 paź 2013
Posty: 3937
polinka napisał(a)


Syla wszystko jest u Ciebie takie piękne, że trudno zdecydować się,które zdjęcia zacytować. Lubię Twój porządek choć wiem ile czasu i pracy wymaga. Uwielbiam ujęcia z Twojego ogrodu, bije od nich takie ciepło i spokój.
Pozdrawiam


Dokładnie.....
jolanka 22:16, 07 lip 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Syla napisał(a)


Aniu , tulipanowca jeszcze nie cięłam ... Chyba w kwietniu będę .

Tulipanowiec ma ładny pokrój ale za szeroki i już za wysoki jak na moje oczekiwania . Roślinom zabiera światło. To duże drzewo dlatego już mu dalej nie pozwolę rosnąć. Ten również na stożek ciachnę taki mam zamysł ...

U mnie silne wiatry i wszystkie drzewka lekko pochylone rosną. Tulipanowiec wystawiony na przeciągu rośnie ale jeszcze mu nic nie urwało a podobno kruchym drzewkiem jest ?


Ciekawe jak będzie wyglądał - stożkowy
Ja swojego nie tnę, ale on kolumnowy. też miałam obawy czy nie będzie się łamał - wiatry jak u Ciebie duuuże Jak na razie nic mu sie nie stalo a jest u mnie 2,5 roku -i już zakwitł
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
makkasia 10:54, 08 lip 2016


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
Widzę jak ciachnęłaś szałwie ja tez tak cięłam te gęste sztywne, niewysokie.
Sylwia lato u Ciebie jest przepyszne, jem łyżkami i nigdy nie będe miała dość
macham i sił życzę
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
Karolinaz 20:40, 10 lip 2016


Dołączył: 10 lip 2015
Posty: 51
Witam, przeglądnęłam swego czasu cały wątek, ogród jak marzenie, gratuluję. Mam jedno pytanie czy tuje franky boy, to są szczepione na kiju czy były małą, niską sadzonką?
____________________
Nasteczkapoczątek ogrodu u Nasteczki
Syla 15:17, 13 lip 2016


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
polinka napisał(a)


Syla wszystko jest u Ciebie takie piękne, że trudno zdecydować się,które zdjęcia zacytować. Lubię Twój porządek choć wiem ile czasu i pracy wymaga. Uwielbiam ujęcia z Twojego ogrodu, bije od nich takie ciepło i spokój.
Pozdrawiam


Cześć Polinka dzięki
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 15:18, 13 lip 2016


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
malkul napisał(a)
Cześć Sylwio-pamiętasz jak twój wątek dał mi kopa na rozruch tak coś mnie na wspominki wzięło


Pamiętam pisałaś , że skoro ja mogę łopatą machać to .... tyle kamieni przeniosłam .... dzieje .... Dobrze , że są zdjęcia ....
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 15:20, 13 lip 2016


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
jolanka napisał(a)


Ciekawe jak będzie wyglądał - stożkowy
Ja swojego nie tnę, ale on kolumnowy. też miałam obawy czy nie będzie się łamał - wiatry jak u Ciebie duuuże Jak na razie nic mu sie nie stalo a jest u mnie 2,5 roku -i już zakwitł


Wiatry u mnie duże . U mnie rośnie póki co bez uszkodzeń . Jeszcze nie zakwitł
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 15:21, 13 lip 2016


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
makkasia napisał(a)
Widzę jak ciachnęłaś szałwie ja tez tak cięłam te gęste sztywne, niewysokie.
Sylwia lato u Ciebie jest przepyszne, jem łyżkami i nigdy nie będe miała dość
macham i sił życzę


Dzięks Ciachnęłam tak jak zwykle . Zastanawiałam się czy aby nie za wysoko. Przy silnych wiatrach i ulewach pokłada się . Teraz czekam na powtórkę kwitnienia .
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 15:23, 13 lip 2016


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Karolinaz napisał(a)
Witam, przeglądnęłam swego czasu cały wątek, ogród jak marzenie, gratuluję. Mam jedno pytanie czy tuje franky boy, to są szczepione na kiju czy były małą, niską sadzonką?


Kupione były jako pokaźne drzewka ... Tnę je co roku aby nie przytłoczyły tuji w żywopłocie . Muszą być posadzone w zacisznym miejscu bo lubią przemarzać .
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies