Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Sylwii od początku cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Sylwii od początku cz.II

jolanka 23:07, 13 lip 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Zdjęcia tak wypielęgnowanego ogrodu powinny być zabronione Kompleksów się nabawiam

Ale poważnie, masz czym sie pochwalić, przepięknie
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
blyxa 23:35, 13 lip 2016


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1096
Syla napisał(a)
Uwikłana w przetwory i inne zostawię kilka ujęć . Sezon na jeżówki w pełni .

Udało mi się przyciąć kilka poczochrańców , prace wstrzymane do ustabilizowania pogody


Elegancko i od linijki
Jak z katalogu
____________________
moje włości w wiecznym remoncie; zapraszam do ogródu mamy - ogród kwieciem malowany ;)
Syla 23:37, 13 lip 2016


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Monka napisał(a)
Sylwia ogród przepiękny pisałam już wielokrotnie, ale mam pytanie z innej beczki zauważyłam ,że masz słupki ogrodzeniowe z kamienia tak jak ja z tym, że ja mam piaskowiec, i tak jak ja nie masz ich niczym przykrytych powiedz mi proszę czy czymś je impregnujesz , bo ja po 5 latach (wcześniej impregnowałam) muszę założyć w tym roku jednak jakieś daszki a nic mi się nie podoba


ogrodzenie było raz impregnowane czyli 8 lat temu ... wyszło coś nie coś białego ale nie wzrusza mnie to ... Mąż coś wspominał , że wyczyści i ponownie zaimpregnuje - do tej pory się nie udało Daszków nie planuję
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 23:37, 13 lip 2016


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
wrobelki napisał(a)
Cudniaste zdjęcia


Wrobelki - dzięki
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
lindsay80 23:41, 13 lip 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Sylwia, jest przepięknie.
Nieustannie zachodzę w głowę jak tak pięknie obciąć te okręgi bukszpanowe, żeby liści hostom nie poniszczyć - wyższa szkoła jazdy

W zeszłym roku robiłam nalewkę jeżynowo-porzeczkowo-malinową - cała rodzina gremialnie stwierdziła, że w tyle zostawiła malinówkę czy wiśniówkę.
____________________
Tu ma być ogród :)
Syla 23:50, 13 lip 2016


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
MonikA napisał(a)
Sylwia przepięknie ale ile też twojej pracy w ogrodzie i jeszcze masz czas na przetwory gratuluje [/quote

Jak robię przetwory to ogród czeka cierpliwie Nie ma mnie wszędzie dzięki
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 23:52, 13 lip 2016


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
jolanka napisał(a)
Zdjęcia tak wypielęgnowanego ogrodu powinny być zabronione Kompleksów się nabawiam

Ale poważnie, masz czym sie pochwalić, przepięknie



Nieeeee tylko nie kompleksy !!!! dzięki
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 23:53, 13 lip 2016


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
blyxa napisał(a)

Elegancko i od linijki
Jak z katalogu



się postarałam
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 23:55, 13 lip 2016


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
lindsay80 napisał(a)
Sylwia, jest przepięknie.
Nieustannie zachodzę w głowę jak tak pięknie obciąć te okręgi bukszpanowe, żeby liści hostom nie poniszczyć - wyższa szkoła jazdy

W zeszłym roku robiłam nalewkę jeżynowo-porzeczkowo-malinową - cała rodzina gremialnie stwierdziła, że w tyle zostawiła malinówkę czy wiśniówkę.



he ? a przepis ? poproszę patyki miałam to mi przytrzymywały hosty i cięłam , nawet dość sprawnie poszło choć na inne kulasy kręgosłup zaprotestował a teraz leje
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 23:56, 13 lip 2016


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Polska ! Biało ! Czerwoni !!!!!! hura .... byłam , widziałam i jeszcze nie ochłonęłam Dobrej Nocki paapapapappapapa
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies