Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Sylwii od początku cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Sylwii od początku cz.II

m_gocha 00:01, 26 paź 2016


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
Cudne zdjęcia bajkowego ogrodu. Przyznam, że już trzy razy je przejrzałam i ciągle mam mało Cudny!
____________________
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą ;)
Iwk4 00:20, 26 paź 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Syla napisał(a)



To połączenie kolorów mnie zauroczyło. Bardzo podoba mi się łączenie rozplenicy i miskantów
Sylwia, masz piękny ogród
____________________
Ogródek Iwony II
leon60 07:30, 26 paź 2016


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Coś niesamowitego ! Sylwia obłędnie piękna ta Twoja jesień !!!
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Borbetka 08:09, 26 paź 2016


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Nooo, obłędna. Pomarańczowa, żółta, amarantowa. Nic tylko siedzieć w oknie i patrzeć .
I masz co robić z tymi liśćmi przy bramie. To tak na marginesie, bo ja niestety mam fizia na punkcie sprzątania z liści. U mnie mokro już kolejny tydzień i nie mogę odkurzacza uruchomić, bo nic nie wciąga.
____________________
borówcowy wizytowka
Mixtoorka 08:48, 26 paź 2016


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
Jaka jesień potrafi być piękna! Cudoo! Piękny ogród to i jesień wyjątkowa!
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
blyxa 09:19, 26 paź 2016


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1096
Jeśli liście są ładne to ja ich z trawnika nie ruszam. Dla mnie to niezbędny element idyllicznych obrazków jesiennych. Sprzątam jak już jest zimno i brzydko i najczęściej wszystko spadnie Takie liście jak na tych fotkach bym zostawiła i podziwiała z okien jakie śliczne
____________________
moje włości w wiecznym remoncie; zapraszam do ogródu mamy - ogród kwieciem malowany ;)
Elinka 10:29, 26 paź 2016

Dołączył: 05 paź 2015
Posty: 597
Jak pisalam na pw jestem obejrzalam i jak przypuszczalam szok, szok to nie do pomyslenia ze mozna miec takie puekne obrazki za oknem, wlasnie to nie jest piekny ogrod TO OBRAZY MALOWANE NATURA, kazde slowo zachwytu bedzie tu za malo......
Patrzec i wzdychac
Po takich zdjeciach nabieram pewnosci ze jesienne ogrody sa ladniejszeod letnich bo bardziej kolorowe.

Wracajac do moich rozterek, rzeczywiscieklon royal red spory Ci urosl mimo ciecia, zastanawiam sie czy crimson king lub centry jest drobniejszy w rozmiarach, sorki ze u Ciebie ale moj watek przestal zyc a u Ciebie tyle gapiow ze moze ktos slowko napisze.
Kochani chodzi o faktyczny nie z katalogow rozmiar korzeni i korony czerwonych klonow, potrzebuje do naroznika ale nie chce na sile kaleczyc co rok zeby nie byl za duzy.
Dzieki i pozdrawiam papa
____________________
elinkowy-ogrod
atena35 11:50, 26 paź 2016


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3401
aj aj aj aj
cudownie ... że mogę to podziwiać
pozdrawiam
____________________
Ogród Tosi
Syla 13:51, 26 paź 2016


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
atena35 napisał(a)
aj aj aj aj
cudownie ... że mogę to podziwiać
pozdrawiam



Witam Tosię kolory jesieni cudne , gdziekolwiek okiem nie spojrzy , wszystko się mieni i jedynie sposób w jaki można zatrzymać na chwilę czas to zdjęcie Dlatego postanowiłam zamieścić i moje kolorki ... miłego !
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 14:00, 26 paź 2016


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Elinka napisał(a)
Jak pisalam na pw jestem obejrzalam i jak przypuszczalam szok, szok to nie do pomyslenia ze mozna miec takie puekne obrazki za oknem, wlasnie to nie jest piekny ogrod TO OBRAZY MALOWANE NATURA, kazde slowo zachwytu bedzie tu za malo......
Patrzec i wzdychac
Po takich zdjeciach nabieram pewnosci ze jesienne ogrody sa ladniejszeod letnich bo bardziej kolorowe.

Wracajac do moich rozterek, rzeczywiscieklon royal red spory Ci urosl mimo ciecia, zastanawiam sie czy crimson king lub centry jest drobniejszy w rozmiarach, sorki ze u Ciebie ale moj watek przestal zyc a u Ciebie tyle gapiow ze moze ktos slowko napisze.
Kochani chodzi o faktyczny nie z katalogow rozmiar korzeni i korony czerwonych klonow, potrzebuje do naroznika ale nie chce na sile kaleczyc co rok zeby nie byl za duzy.
Dzieki i pozdrawiam papa


Do miłych słów... dziękuję ... Co do rozterek , każdy je ma . Jedni duże inni mniejsze a i tak w ogrodzie jak i w życiu błędy się popełnia.
Odpisałam na pw a i tu pozostawię troszkę.
Mogę się mylić ale na rozmiar korzeni ma wpływ korona drzewa. Im większa tym system korzeniowy b. rozbudowany. Jeśli zdecydujesz się trzymać drzewo w tzw. "ryzach" jest szansa , że i korzenie nie będą wielgachne. Sąsiadującym roślinom mus zapewniać więcej wody i składników pokarmowych.
Może inni również się wypowiedzą
Dobrych wyborów życzę !
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies