Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Sylwii od początku cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Sylwii od początku cz.II

Ewa 08:40, 10 gru 2012


Dołączył: 09 kwi 2011
Posty: 6417
Pozdrawiam......
____________________
Moja pierwsza hortensja w ogródku
Magda70 09:15, 10 gru 2012


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Widać , ze wypieki się udały...ale ten akumulator to wymiata. Ja po sąsiada bym leciała a TY !? szacun a mąż niech się wstydzi i nowy kupi )
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
ewa004 11:38, 10 gru 2012


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Hi hi Sylwia skąd ja znam takie przygody z rozładowanym akumulatorem
Pozdrawiam cieplutko
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
Enya73 11:46, 10 gru 2012


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Widzę, że u Ciebie też pierniczki na warsztacie. Zabawa + konsumpcja na miejscu Pewnie musisz tak samo, jak ja chować część, bo inaczej do świat przy nie doczekały?
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
popcorn 11:47, 10 gru 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Jakie ładne te pierniczki! A akumulatora bym sama nie naładowała... brawo!!
pozdrawiam
____________________
Mój nowy ogródek
kaisog1 11:48, 10 gru 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Umarłam ze śmiechu z tym odpalaniem auta! hahahhaha

A zdobienie ciasteczek i wieczór babski widzę bardzoooo udany I to jest fajne!
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Urszulla 11:50, 10 gru 2012


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21885
Czy te kobiety dzisiaj muszą się wszystkim zajmować
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Wieloszka 12:43, 10 gru 2012


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Enya73 napisał(a)
Widzę, że u Ciebie też pierniczki na warsztacie. Zabawa + konsumpcja na miejscu Pewnie musisz tak samo, jak ja chować część, bo inaczej do świat przy nie doczekały?

Ja w zeszłym roku tak skutecznie schowałam jedno małe pudełko pierników, że... wczoraj je znalazłam Wyglądały całkiem rześko, ale nie odważyłam się spróbować, czy jadalne
A za ten akumulator to Ci się kobieto medal należy W życiu bym sobie z tym nie poradziła, ale na pewno M. usłyszałby parę "ciepłych" słów
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Milka 17:15, 10 gru 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Piękne pierniczki, i ukłon za doładowanie akumulatora!
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Syla 18:54, 10 gru 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Witam Kochaniutkie .... dzisiaj akcja od rana akumulatorowa ..... Jeden pan stwierdził stanowczo , że załatwiłam prostownik jak mu opowiedziałam co i jak zrobiłam w piątek ..... Powiedziałam dobra .... no trudno .... Dzisiaj nie wytrzymałam ,powiedziałam stop!!! potrzebuję samochód od zaraz !!!! i co ??? i poszłam do garażu .... wyczyściłam klemy .... podłączyłam i zostawiłam na dwie godziny ..... Po czym odpaliłam samochód (się okazało , że jednak nie zepsułam prostownika) pojechałam kupić sobie nowy akumulator (kupowałam na włączonym silniku co bym potem nie musiała pieszo do domu) Następnie udałam się do pobliskiego mechanika (bo w domu próbowałam bezskutecznie wytargać akumulator (próbował tata, syn i nic nawet sąsiad się oferował ) .....Facet mechanik się trochę zdziwił jak mu przez rękaw lukałam co i jak robi aby się akumulator wyciągnął ..... Normalnie mi się gęba uśmiechnęła , że się udało i , że mogę bezboleśnie wrócić do domciu Lubię jednak mieć M-a przy sobie

Pierników z wrażenia samochodowego nie zabrałam do domu ale obiecali mi ich nie zjeść a że zabawa podobała się Kubie niesamowicie dlatego w weekend powtórka z rozrywki ....M będzie wówczas z nami i nic a nic się nie popsuje

Buziaki ogromniaste

ps .... Sebuś jutro skoro autko sprawne wyrywam na pocztę
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies