Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Sylwii od początku cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Sylwii od początku cz.II

Ivvvona 22:53, 25 paź 2014


Dołączył: 27 sty 2014
Posty: 4774
Możesz być pewna że będę tu zaglądać, z pewnością będzie na co popatrzeć. Ty chyba nigdy nie spoczniesz Pozdrawiam
____________________
W ogródku Iwony
baraga1904 23:02, 25 paź 2014


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
...te porównania są bezcenne, szczególnie dla takich młodych ogrodników jak ja...
...zimowego zazdraszczam, niestety u nas nie ma miejsca na takie cudo...
...pozdrawiam utalentowaną ogrodniczkę
leon60 07:58, 26 paź 2014


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Uwielbiam metamorfozy a Twoja jest niesamowita ! napracowałaś się pszczółko i jest booooosko
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
anabuko1 08:07, 26 paź 2014


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23514
Witaj!!
Ładny masz ogród, rabaty, przemyślane, ładnie zrobione.
Świetne takie zdjęcie - przed i po.
Pokazuje nie tylko jak jet teraz ładnie ale i ogrom pracy w to włożonej.
Ja niestety mam , a raczej nie mam zdjęci z początku
Jak było b na działce,i potem jak zmieniałam rabaty, szkoda.
Ale jeszcze na wiosnę mam do przerobienia, dwie rabatki.Trzeba będzie je już obfocić bardziej szczegółowo.


____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Madzenka 10:28, 26 paź 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
I co tu jeszcze więcej napisac. Po prostu niesamowite zmiany, piekne krajobrazy. Teraz proszę dziel się z nami tymi widoczkami. I odpocznij zimą
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Sebek 10:36, 26 paź 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Syla napisał(a)


Kto jak kto ... ale , że nie pamiętasz , że jesteś o.chrzestnym mojego bonsajka ?????????

No tak .... burzę dom , buduję i tak w kółko a to tylko dobudówka która spełnia swoje zadanie bryła domu się zmieniła to fakt i jeszcze kombinuję ze szkłem zamiast drewnianych barierek ... ale to sobie zostawiłam na deser wraz z malowaniem elewacji


O jeżuniu, no jak mogłem zapomnieć? Demencja mnie dopadła...


Szkło na barierkach będzie miodzio - właściwie mogłoby być tylko samo, grube szkło bez stalowych barierek (nie wiem jak Tobie, ale mi się takie coś namalowało u Ciebie w głowie ) - wyglądałoby to jeszcze bardziej lekko i nowocześnie Coś jak tu
https://pl.pinterest.com/pin/333547916126079851/
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
ryska 10:52, 26 paź 2014


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11601
Sylwia, pozdrawiam niedzielnie i oświadczam po raz setny, że pięknie u Ciebie
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
MiraR 11:05, 26 paź 2014

Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 624
Pisałam o zdjęciach z lotu ptaka i u Syli jest "mówisz i masz" Jesteś niesamowita
Zdjęcia wprowadzają w osłupienie,że to tylko różnica kilku lat.Szczerze podziwiam I Twój ogród i to co zrobiłaś w tak krótkim czasie.Teraz czekam na Maję i program z Tobą w roli głównej

Miłego dnia Sylka
____________________
beata_kulesza 13:52, 26 paź 2014


Dołączył: 14 lis 2013
Posty: 829
Oj Syluś zmiany ogromne to nie jest już to samo miejsce ale oczywiście dużo lepsze Wygląda bajecznie
Pozdrawiam niedzielnie i życzę ciepełka
____________________
Beti - Ogród Beaty
Syla 16:53, 26 paź 2014


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Sebek napisał(a)


O jeżuniu, no jak mogłem zapomnieć? Demencja mnie dopadła...


Szkło na barierkach będzie miodzio - właściwie mogłoby być tylko samo, grube szkło bez stalowych barierek (nie wiem jak Tobie, ale mi się takie coś namalowało u Ciebie w głowie ) - wyglądałoby to jeszcze bardziej lekko i nowocześnie Coś jak tu
https://pl.pinterest.com/pin/333547916126079851/


szkło na barierkach będzie bez barierek właśnie tak jak napisałeś czyste grube szkło .... ale to musi poczekać w raz z malowaniem elewacji ... może ruszymy po Kuby komunii ....

ale mi obrazki podesłałeś .... no ale to już marzenia Maćka ... ja mu tylko pokażę palcem i w doborze roślin do ogrodu pomogę
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies