Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Sylwii od początku cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Sylwii od początku cz.II

Syla 17:38, 26 paź 2014


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Ivvona - zaglądaj , zapraszam nieustająco Jak by nie było zimno to bym ciągła sadzenie ale mi kości zamarzają to sobie odpuszczam

Agnieszka
- dziękuję za komplement .... Wiesz ? ja również świeża ogrodniczka i już nie taka młoda ... Mój staż w ogrodzie to 5 lat . Zawirusowana intensywnie od momentu wstąpienia do grupy ogrodowiska

Oluś - poszalałaś na elewacji domu , zapewne i wewnątrz ... ogród przobraziłaś w momencie .... a ja wreszcie po kilku latach grzebania doczekałam się prawie finiszu Tobie i sobie gratuluję

Anabuko1 - witaj gdyby nie zdjęcia miałabym problem z oszacowaniem prac zrobionych w sezonie ... trwałabym w przeczuciu , że mało ...A tak mam rozliczenie i nie czuję się winna , że nic lub trochę pozdrawiam i zapraszam

Madżenka - w zimie łopaty nie wbiję ale czynnie wymachuję jak tylko śniegiem sypnie .... ale od ciężkiej fizycznej pracy na pewno odpocznę i poświęcę więcej czasu młodszemu

Renata - dziękuję bardzo

Mira - zrobienie zdjęcia z balkonu nie wymaga wysiłku jedyny mankament to dach który przeszkadza i dlatego jednego ujęcia już nie mogę poczynić takiego na cały ogród (panoramiczny) ... W kadr wchodzi jedynie szklany dach dziękuję jeszcz raz !!!

Beata - masz rację ... zmiany poczyniłam na lepsze i oby moje dalsze ruchy nie zeszpeciły tego co udało mi się stworzyć bo wiesz ... zawsze jest ryzyko
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
nicol21 20:18, 26 paź 2014


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10277
Sylwia .... szczena opadła i leży swobodnie na ziemi. Niesamowita metamorfoza- i dom i ogród i...i... i wiele innych rzeczy! Miodzio!!! Cudnie jest!
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
aage 10:47, 27 paź 2014


Dołączył: 31 sty 2014
Posty: 846
Szczęka opadała....wielkie zmiany, wielkie projekty!!!
Może nastał czas odpoczynku?
Buziak
____________________
Agnieszka - Piękno ukryte w detalach...na skraju zielonego świata oraz http://pieknoukrytewdetalach.blogspot.com/
Olili 10:30, 29 paź 2014

Dołączył: 09 paź 2014
Posty: 2386
Witam się z Tobą Sylwio oficjalnie, bo pomyśląłam,że to aż nieładnie tak długo po kryjomu Twój ogród zwiedzać,jego przemiany śledzić i różne inne Twoje perypetie ,ot choćby rozładowany akumulator w aucie,którejś zimy itd.itd..
Właściwie ten wpis jest dla mnie trudny, gdyż nie znajduję słów,które odzwierciedliły by mój zachwyt nad Twoim ogrodem a także Twoją nie spożytą siłą do pracy..
Zostawiam pozdrowienia i uśmiech na cały dzień.
____________________
Iza -Ogród-wyrozumiały
ana_art 10:58, 29 paź 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Sylwia gratki, z tytułu ciapniętego kabla
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ewa004 11:27, 29 paź 2014


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Sylwia zdjęć przed i po to właściwie nie będe komentować .
Wszystko zostało napisane a i Ty przecież masz dobry wzrok i sama możesz ocenić jakie cudo stworzyłaś
Twój ogród jest piękny ,dla mnie zawsze kopalnią pomysłów i inspiracji.

Sylwuś pokazywałaś kiedyś takiego różowiutkiego rozchodnika ,czy wiesz jak to odmiana?
Jego kolor jest rzeczywiście taki różowy ?
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
leon60 11:49, 29 paź 2014


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
ewa004 napisał(a)


Sylwuś pokazywałaś kiedyś takiego różowiutkiego rozchodnika ,czy wiesz jak to odmiana?

Dark Red ogromnie mi się podoba
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Syla 14:28, 29 paź 2014


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
nicol21 napisał(a)
Sylwia .... szczena opadła i leży swobodnie na ziemi. Niesamowita metamorfoza- i dom i ogród i...i... i wiele innych rzeczy! Miodzio!!! Cudnie jest!
\

Dzięki, dzięki , dzięki u mnie szczena na miejscu .... bo wiesz ....przekornie to u innych mi się bardziej podoba
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 14:33, 29 paź 2014


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
aage napisał(a)
Szczęka opadała....wielkie zmiany, wielkie projekty!!!
Może nastał czas odpoczynku?
Buziak


Witam Cię bardzo serdecznie Wielkie rewolucje za mną i to bardzo cieszy Zostały te mniejsze które są samą przyjemnością tym bardziej , że w tym jestem samowystarczalna ... Jak ja nie lubię jak mi ktoś w garach miesza
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 14:36, 29 paź 2014


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
ana_art napisał(a)
Sylwia gratki, z tytułu ciapniętego kabla



Tak .... pierwsze koty za płoty .... A czy Ty musisz tak wszystko dokładnie czytać ????

Wysłałam sms-ka do mojego M-usia (konfrontacji słownej się obawiałam ) .... hmmm .... czy ja go rozbawiłam ? Najważniejsze , że naprawi
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies