Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Sylwii od początku cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Sylwii od początku cz.II

Enya73 14:59, 30 paź 2014


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Teraz widać na tych fotkach z góry jaka ogromna jest Twoja działka. Już dawno podziwiałam, jaki niesamowity wkład pracy musiałaś w to wszystko włożyć, ale te zdjęcia mnie po prostu powaliły na kolana. Genialny ogródPrzez Ciebie zachorowałam na ogród zimowy już jakiś czas temu, ale u mnie wciąż to w odległych planach.
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
makkasia 09:40, 31 paź 2014


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
Obejrzałam ostatnie foty z taką samym wyrazem twarzy co zwykle, gdy moje oczy patrzą na to co tworzysz ale tym razem dodatkowo oniemiałam. Pszczółko trafiła w sedno
A jeśli chodzi o mały przypadeczek z kabelkiem to kable mają to do siebie, że leżą w najmniej odpowiednim miejscu skubane!!!
Ściskam
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
katarzynkak 22:08, 05 lis 2014


Dołączył: 18 lip 2013
Posty: 1678
Sylwia gratuluje! Masz wspaniały ogród o którym chyba każdy tutaj marzy. Na dodatek ogromna w tym Twoja zasługa. Podziwiam Cię.

Pozdrawiam serdecznie Sylwuś
____________________
katarzynkak- Ogród z tatarakiem w tle
as226 18:05, 07 lis 2014


Dołączył: 21 wrz 2013
Posty: 1126
Witaj, Sylwia Twój ogród jest PRZECUDOWNY, to wszystko dzięki Tobie wspaniała i pracowita ogrodniczko. Bardzo częto jestem u Ciebie i zachwycam się, jest tu ogromna ilość inspiracji. Jak będziesz miała kiedyś chwilkę proszę napisz rozmiar tej "wysepki" z brzózkami, rozchodnikami itd Gorąco pozdrawiam
____________________
pozdrawiam Asia Zaczątek ogrodu
popcorn 18:40, 07 lis 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
wow! wow! te metamorfozy!!
Syla co to za czupurki, te dłuższe?? te krótsze trawki to Evergold?

https://www.ogrodowisko.pl/uploads/p/73/735147/original.jpg
____________________
Mój nowy ogródek
Zielona 22:53, 07 lis 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
popcarol napisał(a)
wow! wow! te metamorfozy!!
Syla co to za czupurki, te dłuższe?? te krótsze trawki to Evergold?

https://www.ogrodowisko.pl/uploads/p/73/735147/original.jpg


ice cream jeśli dobrze pamiętam
Pszczelarnia 15:22, 21 lis 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Puk. puk. Co słychać w wielkim ogrodzie?
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
bociek 16:53, 23 lis 2014


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Sylwia, aż serce rośnie, jak się patrzy na Twój ogród. Mistrzostwo świata
____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
lindsay80 11:20, 24 lis 2014


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Witaj Sylwia,
zapoznałam się z Twoimi dwoma wątkami i jestem pod wrażeniem ogrodu i zmian w projekcie domu jakie poczyniłaś. Ogród jest wspaniały, ale stworzenie ogrodu zimowego i tarasu letniego sprawiło, że całość wygląda cudownie, ja bym sobie z chęcią wykupiła miejscówkę w Twoim ogrodzie i chłonęła całą sobą te widoki
Podziwiam Cię za serce i ogrom pracy jaki włożyłaś w stworzenie swojego miejsca na ziemi.
Będę już teraz regularnie zaglądać tu do Ciebie żeby obserwować dalsze zmiany ogrodu i domku i inspirować się Twoimi pomysłami.
Choć przypuszczam, że rok 2015 to już będzie jedynie dopieszczanie tego co tworzyłaś przez ostatnie 4 lata i w końcu będziesz mogła się więcej delektować swoim ogrodem niż w nim pracować
____________________
Tu ma być ogród :)
lojalna_ 11:32, 24 lis 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Uwielbiam takie spektakularne zmiany zdjecia przed i po pokazuja ja sie napracowaliscie

Czasami cieszy jedna mała rabatka i tyle z niej radosci a jak cieszyc musi taki ogród tak pieknie przemyslany cudo
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies