Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Sylwii od początku cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Sylwii od początku cz.II

olaw 21:34, 25 paź 2014


Dołączył: 30 gru 2011
Posty: 1013
Ale super porównania... pięknie to wygląda a ogród zimowy po prostu bajka!!!
____________________
Ola Nieforemny ogród na przodzie
Margo 21:38, 25 paź 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 1337
Świetne porównania, zdjęcia z lotu ptaka super, naprawdę piekny ogród stworzyłaś
A ja niezmiennie nadal zachwycam sie widokami za płotem, w tych ujęciach jeszcze lepiej widać w jak pieknych okolicach mieszkasz...
____________________
Gosia
Syla 21:46, 25 paź 2014


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
olaw napisał(a)
Ale super porównania... pięknie to wygląda a ogród zimowy po prostu bajka!!!


z ogrodu jednego i drugiego nie chce się wychodzić ... w zimie kiedy biało leczę depresję na zielonym dywaniku zamknięta w szkle .... a wiosną kiedy wszystko budzi się do życia wynurzam zwłoki do ruchu na świeżym powietrzu ... szczęśliwy człowiek dziękuję
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 21:51, 25 paź 2014


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Margo napisał(a)
Świetne porównania, zdjęcia z lotu ptaka super, naprawdę piekny ogród stworzyłaś
A ja niezmiennie nadal zachwycam sie widokami za płotem, w tych ujęciach jeszcze lepiej widać w jak pieknych okolicach mieszkasz...



mam to szczęście , że mieszkam na górce .... widoki z pokoi sypialnych i nie tylko wychodzą na las .... jesienny kolorowy na horyzoncie malowniczy obraz ... bezcenny zrobię zdjęcie jak widowisko się rozpocznie
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Ivvvona 21:52, 25 paź 2014


Dołączył: 27 sty 2014
Posty: 4774
Hej, Sylwia, od początku śledzę Twój wątek i pamiętam początki Twojego ogrodu, ale zdjęcia porównawcze dopiero uświadamiają ile pracy włożyłaś. Jestem pełna podziwu, ogród jest teraz wprost bajeczny. Gratuluję z całego serca
____________________
W ogródku Iwony
noemi 21:56, 25 paź 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Sebek napisał(a)
Jakim Sebastianku? Bo nie ogarniam A mam dziwny sentyment do tego imienia

Zmiana po prostu niesamowite, pokazałem dwa zdjęcia Mamie i stwierdziła, że Twój wcześniejszy dom tez był fajny Bo na prawdę trudno uwierzyć, że to jest to samo miejsce


Student, martwię się o Ciebie, to ja wiem o jakim Sebastianku mowa

Syla, wiesz, że napędzasz tu ludzi do działania … odnalazłam ostatnio nasze "stare" maile … DZIĘKUJĘ bez Twojego wsparcia nie miałabym ogródka

____________________
ogród magdalenka
Syla 21:58, 25 paź 2014


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Ivvvona napisał(a)
Hej, Sylwia, od początku śledzę Twój wątek i pamiętam początki Twojego ogrodu, ale zdjęcia porównawcze dopiero uświadamiają ile pracy włożyłaś. Jestem pełna podziwu, ogród jest teraz wprost bajeczny. Gratuluję z całego serca



Dziękuję , że towarzyszyłaś i mam nadzieję na Twoje dalsze towarzystwo w kolejnych odcinkach zdjęciowych .... Bo jeszcze się będzie działo , może nie tak spektakularnie jak do tej pory pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Margo 22:00, 25 paź 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 1337
Syla napisał(a)



mam to szczęście , że mieszkam na górce .... widoki z pokoi sypialnych i nie tylko wychodzą na las .... jesienny kolorowy na horyzoncie malowniczy obraz ... bezcenny zrobię zdjęcie jak widowisko się rozpocznie


Oj, byłoby super
Będę czekała na foty.
Nie ma to jak cudny ogród wkomponowany w piękny krajobraz wokół...
____________________
Gosia
Syla 22:03, 25 paź 2014


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
noemi napisał(a)


Student, martwię się o Ciebie, to ja wiem o jakim Sebastianku mowa

Syla, wiesz, że napędzasz tu ludzi do działania … odnalazłam ostatnio nasze "stare" maile … DZIĘKUJĘ bez Twojego wsparcia nie miałabym ogródka



Wy mnie ja Was !!!! ... to taka przyjemna wymiana wsparcia .... Zaczęłaś ładnie a zakończysz pięknie nowym obliczem ogrodu !!!! i ja dziękuję !!!
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Lukas 22:28, 25 paź 2014


Dołączył: 28 gru 2012
Posty: 902
Przepięknie masz, uwielbiam podziwiać Twój ogród
____________________
Atelier ogrodowe... Pozdrawiam Łukasz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies