Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój mały skrawek ziemi

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój mały skrawek ziemi

Madziarzeszow 06:56, 18 paź 2014


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 1912
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Róże w kropelkach cudne U mnie ulewy od wczoraj, w kancikach woda stoi Dobrze że wczoraj coś tam zrobiłam bo teraz bagienko Jozin jest teraz u mnie Buziaki


U nas też mokro , a że glina to Jozin powróci dziś wolna sobota i miałabym nic nie zrobić bo mokro????? nie ma mowy nic mnie nie wystraszy
Jozinek będzie miał znów swoje 5 minut
____________________
Pozdrawiam..... Mój mały skrawek ziemi~~~~~~~~Wizytówka - Mój mały skrawek ziemi
Madziarzeszow 07:00, 18 paź 2014


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 1912
Do wieczorka , teraz mnóstwo pracy mnie czeka , przygotowanie do remontu , odświeżenia kuchni , robienie sałatki na zimę mojej ulubionej z papryki i buraczków , wizyta w szkółce w Trzebownisku oraz babranie się w błocie ( chyba od dziecka mi to zostało )
____________________
Pozdrawiam..... Mój mały skrawek ziemi~~~~~~~~Wizytówka - Mój mały skrawek ziemi
Madziarzeszow 07:07, 18 paź 2014


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 1912
____________________
Pozdrawiam..... Mój mały skrawek ziemi~~~~~~~~Wizytówka - Mój mały skrawek ziemi
Mariusz 07:41, 18 paź 2014


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
Madziarzeszow napisał(a)
Mariusz wrzosy to cudny dodatek do jesiennego ogrodu , u nas w Trzebownisku w szkółce są piękne po 3 zł , jeśli chcesz daj znać , a transport wymyślimy

Aniu zdjęcie cudne , Motylek ma talent .
a o ekobordach już wiem wszystko dzięki tobie pozdrówka



Agnieszko taka choroba cebulkowa objawia się etapami i trzeba się z nią pogodzić , nie warto walczyć ponieważ może zaatakować cały organizm
Dzieki Madziu . Daj znać jak będziecie wybierać sie do arboretum. Na wrzosy się pisze bardzo chetnie, tylko w tym sezonie odpuszczam. Pozdrawiam i miłego dnia .
____________________
Pozdrawiam Mariusz Przyjazny ogród
GorAna 17:50, 18 paź 2014


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Madziarzeszow napisał(a)

Madzi, cudne te zdjęcia, jak z bajki
Pozdrawiam
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Agania 19:04, 18 paź 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Madziarzeszow napisał(a)
Do wieczorka , teraz mnóstwo pracy mnie czeka , przygotowanie do remontu , odświeżenia kuchni , robienie sałatki na zimę mojej ulubionej z papryki i buraczków , wizyta w szkółce w Trzebownisku oraz babranie się w błocie ( chyba od dziecka mi to zostało )


Ja mam tak samo...w każdym razie podobnie, nie kończący się remont i wykańczanie domu, już wolę ogród i w końcu chciałabym trochę mieć więcej siebie dla siebie w hunterkach
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Mala_Mi 23:51, 18 paź 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Te Jożin.. a może się pokażesz z tych bagienek.. ja odpuściłam... za mokro
jak będziesz jechać do Bolestraszyc to o mnie nie zapomnij
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
paniprzyroda 01:04, 19 paź 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Intensywnie dzień spędziłaś u mnie nie padało, ale w ogrodzie niewiele podziałałam. Puszki powojników też bardzo lubię i wcale mi nie przeszkadzają.Pozdrawiam.
____________________
Dwa ogrody
Madziarzeszow 04:54, 19 paź 2014


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 1912
Mariusz napisał(a)
Dzieki Madziu . Daj znać jak będziecie wybierać sie do arboretum. Na wrzosy się pisze bardzo chetnie, tylko w tym sezonie odpuszczam. Pozdrawiam i miłego dnia .


Dam znać na pewno , chcieliśmy teraz zaglądnąć , ale pogoda pewnie już nie pozwoli ...
W razie czego jak przygotujesz grunt to dawaj znać będzie mobilizacja i pretekst
____________________
Pozdrawiam..... Mój mały skrawek ziemi~~~~~~~~Wizytówka - Mój mały skrawek ziemi
Madziarzeszow 04:57, 19 paź 2014


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 1912
Aniu powojnik tangucki rośnie strasznie szybko , ładnie wygląda jak kwitnie , ale po przekwitnięciu jeszcze bardziej mi się podoba przez te czuprynki swoje , i najważniejsze nic z nim nie musze robić , jedynie podcinam części , które się wybujały za bardzo
____________________
Pozdrawiam..... Mój mały skrawek ziemi~~~~~~~~Wizytówka - Mój mały skrawek ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies