Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój mały skrawek ziemi

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój mały skrawek ziemi

Madziarzeszow 05:01, 19 paź 2014


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 1912
Agatko u nas te remonty potrwają w nieskończoność , dom 30-letni i wszędzie jest coś do poprawy , ale za to później cieszy jak nowe i ładne
Teraz będziemy przez zimę odpoczywać i zbierać siły na następny sezon naszych ogrodowych poczynań
____________________
Pozdrawiam..... Mój mały skrawek ziemi~~~~~~~~Wizytówka - Mój mały skrawek ziemi
Madziarzeszow 05:04, 19 paź 2014


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 1912
Mala_Mi napisał(a)
Te Jożin.. a może się pokażesz z tych bagienek.. ja odpuściłam... za mokro
jak będziesz jechać do Bolestraszyc to o mnie nie zapomnij


Jednak nie wiele zrobiłam , do późna przetwórstwo warzywne i sprzątanie.
Aniu jest dla Ciebie zarezerwowane miejsce w samochodzie
Oj to muszę jechać jak najszybciej , bo to będzie suuuper wyprawa
____________________
Pozdrawiam..... Mój mały skrawek ziemi~~~~~~~~Wizytówka - Mój mały skrawek ziemi
Madziarzeszow 05:07, 19 paź 2014


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 1912
paniprzyroda napisał(a)
Intensywnie dzień spędziłaś u mnie nie padało, ale w ogrodzie niewiele podziałałam. Puszki powojników też bardzo lubię i wcale mi nie przeszkadzają.Pozdrawiam.


Intensywnie to prawda , ale i tak wszystkiego nie zdążyłam zrobić , zawsze tyle się odkłada na tą wolną sobotę , że w przed biegu wysiada zawodnik

Czuprynki powojnika podobają mi się bardziej niż kwiaty
____________________
Pozdrawiam..... Mój mały skrawek ziemi~~~~~~~~Wizytówka - Mój mały skrawek ziemi
Nikita 07:59, 19 paź 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
O ccccie! U ciebie kwitną jeszcze róże! Śliczne... u mnie już jesień, nie ma ani jednej...buuu
Madziu, podpatrzyłam u ciebie tego powojnika tanguckiego...świetny jest! W tym roku zapadła decyzja że wyrzucam mój wiciokrzew (bardzo chorował i od początku taki jakiś dziwny był), zastanawiałam się co posadzić w jego miejsce wiosną...i już wiem! Będzie powojnik tangucki! Hurra, dzięki Madziu... jak dobrze że cię mam!
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Mala_Mi 10:15, 19 paź 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Po aronii wyglądam okropnie... zaraz biorę się za robienie soków.. jak już wszytko w kuchni na fioletowo to i tak jedne sprzątanie ... i wreszcie słoneczko przyszło Szkoda, że nie wczoraj
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Madziarzeszow 12:58, 19 paź 2014


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 1912
Nikito róże jeszcze pięknie kwitną , nie tak jak w lecie lecz też zachwycają.
Co do powojnika tanguckiego to musisz pamiętać ,że szybko rośnie , trzeba go przycinać . Ja mam go 3 rok i tnę od roku.
Bardzo lubię te jego kotki po przekwitnięciu.
____________________
Pozdrawiam..... Mój mały skrawek ziemi~~~~~~~~Wizytówka - Mój mały skrawek ziemi
Madziarzeszow 13:00, 19 paź 2014


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 1912
Mala_Mi napisał(a)
Po aronii wyglądam okropnie... zaraz biorę się za robienie soków.. jak już wszytko w kuchni na fioletowo to i tak jedne sprzątanie ... i wreszcie słoneczko przyszło Szkoda, że nie wczoraj

U Ciebie fiolet u mnie czerwień z buraczków
Iście jesienne kolory
____________________
Pozdrawiam..... Mój mały skrawek ziemi~~~~~~~~Wizytówka - Mój mały skrawek ziemi
Madziarzeszow 13:04, 19 paź 2014


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 1912
I moja nn
____________________
Pozdrawiam..... Mój mały skrawek ziemi~~~~~~~~Wizytówka - Mój mały skrawek ziemi
BaRa 06:26, 20 paź 2014


Dołączył: 20 gru 2013
Posty: 295
Madziu, mam pytanko: jaki kolor ma ten powojnik tangucki?
____________________
BaRa - Kamienny ogród
Tusiala 08:58, 20 paź 2014


Dołączył: 14 paź 2013
Posty: 3937
Róże w rosie... prześliczne
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies