Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Zabaewy ... i nie tylko ... ;)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Zabaewy ... i nie tylko ... ;)

zabaewa 22:31, 05 sie 2014


Dołączył: 15 sty 2013
Posty: 1056
Ciągłe ulewy nie pozwoliły na pracę w ogrodzie. Ulewy po całych dniach ukropu. Zamknęliśmy się w domu, opuściliśmy rolety i zamidniliśmy się w prztwôrnię owocowo-warzywną. Sokowirówka chodziła na maksa, wszystkie dzbanki pełne soku stały w lodôwce. W garach pasteryzowały się pomidory w przecierze oraz ostry sos pomidorowy, fasolka szparagowa i brzoskwinie w soku własnym. A dzisiaj byłam na kontrolnej wizycie u mojej pani prof. Potem obeszłam wkoło dom i ogród a e-Mek trzasnął kilka fot tak dla dokumentacji - to może jutro je wrzucę jak czasu starczy. Teraz będę miała gorący okres w racy bo w połowie sierpnia jadę na urlop i muszę ze wszystkim zdążyć a czasu mam newiele

Alu - mieczyki po wiatrach i ulewach same sie połamały do wazonu - już nie musiałam się łamać czy je ścinać. A fioetowe zakwitły - aż dwa . Są cudne
____________________
zabaewa Ogród zabaewy i nie tylko
Gardener27 22:55, 05 sie 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
U mnie tez leje I nie zamierza przestac Moje jednoroczne w donicach padaja jak muchy Codziennie biore za klaki kolejne i wynosze na kompost Az zal Takie rzeczy robilem w pazdzierniku Obiecalem sobie ze w nastepnym sezonie nie kupuje jednorocznych ale co z tego bedzie ?

Gdy pada deszcz i siedzi sie z mezem w domu to robi sie inne rzeczy a nie soki i konfitury
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
zabaewa 13:28, 06 sie 2014


Dołączył: 15 sty 2013
Posty: 1056
Chodzi lisek w koło domu...












____________________
zabaewa Ogród zabaewy i nie tylko
Gardener27 14:08, 06 sie 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Twój domek coraz bardziej mi sie podoba Obchód wokół domu musi być Jakie plany na dzisiejszy dzionek ?

Zostawiam pozdrowienia
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
zabaewa 14:20, 06 sie 2014


Dołączył: 15 sty 2013
Posty: 1056
Może coś popielę... Zarasta mi w astronomicznym tempie w taką pogodę. Ale mam lenia ostatnio i nic mi się nie chce dłubac w ziemi. Powinnam też pojechać po benzynę do kosiarki i skosić trawę - a to jest - jak widać - praca na pół dnia
____________________
zabaewa Ogród zabaewy i nie tylko
Gardener27 14:34, 06 sie 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Dzisiaj wszyscy narzekają i nikomu nic nie chce sie robić Chyba to przez ta pogodę Ja z przyjemnościa bym sobie pokosił no ale sprzętu brak
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 19:18, 17 sie 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
A co tu tak cichutko Czyżby jakiś urlopik ?
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
zabaewa 15:46, 24 sie 2014


Dołączył: 15 sty 2013
Posty: 1056
Ano Siedzę w domku w Koniakowie - jakieś 900 m - na szczycie górki -w samym środku chmury deszczowej. I planuję cebulowe jesiennenasadzenia - rabata cebulowa idzie do przebudowy
Ale między jednym deszczem a drugim łazimy po górach Beskidu - zaliczyliśmy np Rycerzową - wyrębem bo drwaleścieli drzewa z oznaczeniem szlaku - sic.
____________________
zabaewa Ogród zabaewy i nie tylko
Napia 15:18, 27 sie 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Pięknej pogody na łażenie po górach
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Iwk4 23:39, 28 sie 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Pięknej pogody życzę Zrób ładne fotki
____________________
Ogródek Iwony II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies