Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Zabaewy ... i nie tylko ... ;)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Zabaewy ... i nie tylko ... ;)

wiunia 23:23, 13 cze 2015


Dołączył: 21 wrz 2012
Posty: 4422
Naprawdę sielski i taki uroczy masz Ewo ten swój zielony raj
Pozdrawiam serdecznie!!!
____________________
Ukojenie dla zmysłów.....taki ma być mój ogródek
Mysza 23:36, 13 cze 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
Oj bardzo sielski i pachnący raj, Wiuniu
Pozdrawiam Ewuniu.Fajnie, że pstrykasz już zdjęcia.
____________________
Gosia
zabaewa 23:41, 13 cze 2015


Dołączył: 15 sty 2013
Posty: 1056
Po tych deszczach piwonie mi się już sypią - szkoda b w tym roku były zjawiskowe. Za to powoli zaczyna kwitnąć firletka - będzie pachneć waniliowo
Jutro muszę pouszczykiwać groszek pachnący, żeby się rozkrzewił i miał więcej pachnącego kwiecia .
____________________
zabaewa Ogród zabaewy i nie tylko
Iwk4 23:55, 13 cze 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Fajne fotki. Chyba nowe ujęcia domu. Czy to nowe pergole?
____________________
Ogródek Iwony II
Donia72 20:13, 14 cze 2015


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
A u nas ani kropli nie doszło do nas, chociaż w Koninie (27km ode mnie) porządnie lało. U mnie też w jednym miejscu jest pas żółtej trawy, ale tam już zaplanowałam położyć parę płytek chodnikowych
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
zabaewa 23:00, 14 cze 2015


Dołączył: 15 sty 2013
Posty: 1056
Ujęcia są nowe, pergole stare - jeśli tak można powiedzieć o rocznych lub dwuletnich konstrukcach Iwonko
Ale niebawem będą też nowe. Część elementów już czeka, nawet pomalowne Część przyjedzie juto i pojutrze i będzie można zabrać się do budownia
____________________
zabaewa Ogród zabaewy i nie tylko
Mysza 23:20, 15 cze 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
Oj to pracowite dni się zapowiadają Ewuniu u Ciebie.
____________________
Gosia
zabaewa 23:27, 15 cze 2015


Dołączył: 15 sty 2013
Posty: 1056
Nooo - będzie się działo. Już się dzieje. Dzisiaj przyjechały metalowe elementy - kotwy i kątowniczki do mocowania kratek. M-ek dalej malował kratki. Ja w tym czasie wyrywałam chwaścilry i podlewałam konewką cały ogród - bo z nawozem. A jutro idziemy po 12 metrowe pręty - w trzy osoby Budujemy porządny stelaż dla wisterii. W przyszłym roku już będzie nam szalała a to co teraz ma to pryśnie jak zapałki. No i musimy postawić te tremaże zanim przyjadą róże.
____________________
zabaewa Ogród zabaewy i nie tylko
zabaewa 23:29, 15 cze 2015


Dołączył: 15 sty 2013
Posty: 1056
Wczoraj się trochę pobawiłam i w efekcie mam słoiczek konfitury z płatkôw róż. Mniam Muszę jeszcze te zabawy powtórzyć - na zimę do herbatki - mniam
____________________
zabaewa Ogród zabaewy i nie tylko
zabaewa 15:55, 16 cze 2015


Dołączył: 15 sty 2013
Posty: 1056
Mój kolega - fotograf poważnie choruje i potrzebuje wsparcia. Razem chadzaliśmy w rogalińskie plenery, zabierał nas na fotografowanie do Krajkowa do rezerwatu, wspólnie realizowaliśmy cykl wystaw o rogalińskich dębach. Poniekąd Rogalin to też ogród - tylko w skali makro. Elizeusz fotografował rogalińskie dęby od kilkudziesięciu lat.
Niżej podaję link do strony wspólnego kolegi, na której jest apel i sposób, w jaki można wesprzeć Elizeusza w jego walce z chorobą. A jest to nie darowizna a zakup albumu z jego fotografiami.

Jeśli Danusia pozwoli to podaję link

http://www.statyw.eu/info.html
____________________
zabaewa Ogród zabaewy i nie tylko
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies